Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uśmiechnięta Marta Kaczyńska w dniu zatrzymania Marcina D. (ZDJĘCIA)

669
Podziel się:

Teraz będzie chciała się z nim rozwieść?

Uśmiechnięta Marta Kaczyńska w dniu zatrzymania Marcina D. (ZDJĘCIA)
bEExYZSJ

Dokumenty rozwodowe Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego leżą w gdańskim sądzie od wiosny ubiegłego roku. Stryj Marty i brat jej tragicznie zmarłego ojca, Jarosław Kaczyński, miał odradzać bratanicy rozwód w przededniu kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego, który mógłby negatywnie wpłynąć na notowania Prawa i Sprawiedliwości. Niestety, po wyborach do PE jesienią zeszłego roku zaplanowano wybory samorządowe, w tym roku zaś - prezydenckie i parlamentarne.

Formalnie więc Marta i Marcin wciąż są małżeństwem, chociaż żyją osobno. Kaczyńską widziano już w towarzystwie innych mężczyzn, Dubieniecki zaś związał się z byłą żoną Artura Boruca, Katarzyną M., którą "rozwodził" z bogatym piłkarzem i wywalczył jej i córce bardzo wysokie alimenty - 17 tysięcy złotych miesięcznie. CBA zatrzymało Katarzynę wraz z Dubienieckim, w sprawie wyłudzenia ponad 13 milionów złotych z PFRON, prania brudnych pieniędzy w rajach podatkowych oraz działalności w zorganizowanej grupie przestępczej. Wczoraj przedstawiono mu zarzuty. Zobacz: Marcin Dubieniecki odmówił składania wyjaśnień! Grozi mu do 10 LAT WIĘZIENIA!

Te zdjęcia zrobiono Marcie i jej córkom, 11-letniej Ewie i 7-letniej Martynie, w dniu zatrzymania Dubienieckiego, w niedzielę. Czy teraz wreszcie się z nim rozwiedzie?

bEExYZSL
bEExYZSR
bEExYZSS
bEExYZST
bEExYZSU
bEExYZTm
KOMENTARZE
(669)
Gulek
6 lat temu
może nawet nie wiedziała że go aresztowali a wy już sensację robicie że uśmiechnięta...
Gość
6 lat temu
Po Borucu to chyba syn jest a nie córka
gość
6 lat temu
Boruc i Katarzyna M mają syna, nie córkę jak napisaliście
bEExYZTn
gość
6 lat temu
Dawno skreśliła go jako męża, ale nie jako ojca.
gość
6 lat temu
miła normalna kobita która nie ma szczęścia do facetów ale wszystko przed nią młoda jest da radę
Najnowsze komentarze (669)
gość
6 lat temu
i gitara! Marta jest OK. A te przychlasty co to sie koło niej kręciły, to palanciarnia i tyle. Wykombinowali sobie pewnie ,że jak Marta ,to przepustka do "nieba" ,a tu fajans i pucha (oby).
gość
6 lat temu
szarpał by jak reksio szynkę
gość
6 lat temu
dziewzczyna jest z corkami na spacerze i co sie czepiacie...ma wyc do ksiezyca? Dubieniecki zatrzymany do wyjasnienia, a jak winny to posiedzi i co?
gość
6 lat temu
ale duże już te jej dzieci...może nie jest ładna ale figurę ma ładną
gość
6 lat temu
MĄŻ za kratkami a kasa pozostała ŻYĆ nie umierać
gość
6 lat temu
Marta to córka patrioty uczciwego człowieka którego ta mafia wykończyła jak przez dwa lata rządził Kulczyk nic nie sprzedał ludzie czytajcie i myślcie
gość
6 lat temu
A kiedy aresztują Tuska Stolcmana i Rezuna rozlicyć tą bandę ktora rozkradła Polskę i poalków zadłużyli a Kulczykowi pozwolili napchać kieszenie majątkiem narodowym i sobie
gość
6 lat temu
Fajna jest, nie to co te żydowsko-ubeckie pomioty komorowskiego
bEExYZTf
POPIS
6 lat temu
Polityczna hołota.
misia
6 lat temu
p. Marta jest młoda piękna mądra bogata i nie szczęśliwa
gość
6 lat temu
Kaczka dziwaczka.
gość
6 lat temu
uśmiechnięta, bo zgarnie po nim kasę :P albo kolejnego utrzymanka sobie znalazła, bo wiadomo, że Martusia kocha nieswoją kasę :)
gość
6 lat temu
Ta pani tak ma, że kiedy jest mężatką kochanek już jest ojcem kolejnego dziecka. Dlaczego taka zwłoka z rozwodem; znowu będzie spot PIS-u reklamujący cudowną, katolicką, kochającą się rodzinkę?
gość
6 lat temu
nie powinna robic zdjec z profilu bo nos zdominowal cale zdjecie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEExYZTY
bEExYZTZ
bEExYZUa
bEExYZUb
bEExYZUc
bEExYZTH