Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowski o księdzu-geju: "To ANTYKATOLICKA HOMOHEREZJA!"

434
Podziel się:

"Jego poglądy wyrastają z problemów z własną seksualnością. Pozostaje modlitwa o uzdrowienie ducha, psychiki i ciała księdza Charamsy".

Terlikowski o księdzu-geju: "To ANTYKATOLICKA HOMOHEREZJA!"

Ksiądz Krzysztof Charamsa, polski duchowny pracujący w Watykanie, wstrząsnął wczoraj nie tylko Stolicą Apostolską. Oświadczył, że jest homoseksualistą, żyje w szczęśliwym związku ze swoim partnerem i nie zamierza dalej być hipokrytą i ukrywać swojej orientacji seksualnej. Dziś z kolei zwołał specjalną konferencję prasową, na której opowiadał o swojej decyzji, a także... przedstawił dziennikarzom swojego chłopaka. Watykan ogłosił natychmiast, że Charamsa został odwołany ze swojego stanowiska w Kongregacji Nauki i Wiary, a także nie będzie już wykładał w rzymskich uczelniach. Zobacz: Ksiądz-gej został odwołany ze stanowiska! Nie będzie mógł uczyć w Watykanie

Głos w sprawie równie szybko zabrał katolicki publicysta i ekspert od wiary i religii, Tomasz Terlikowski, który z właściwym sobie tonem eksperta wypowiedział się na temat zachowania Charamsy i tego, co Kościół powinien w tej sprawie zrobić.

Jego poglądy, jak widać, wyrastają z problemów z własną seksualnością, a homoherezja, którą głosi, niewiele ma wspólnego z katolicką teologią i antropologią - pisze "święty Tomasz" na łamach swojego portalu Fronda. Teraz nadszedł czas na szybkie decyzje. Kongregacja Nauki Wiary i biskup ordynariusz, aby uniknąć zgorszenia, powinni podjąć błyskawiczna decyzję. Homoseksualista i zwolennik antykatolickiej homoherezji nie może być urzędnikiem watykańskiej kongregacji, ani nie powinien sprawować posługi katolickiego księdza. Nam pozostaje modlitwa o uzdrowienie ducha, psychiki i ciała ks. Charamsy, o jego nawrócenie do Kościoła katolickiego, a także o siłę dla ks. Dariusza Oko.

Wcześniej Terlikowski wzywał na Twitterze, żeby Tygodnik Powszechny, na łamach którego ukazał się wywiad z Charamsą, zmienił nazwę na... _**Tygodnik Homoseksualny**_.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(434)
gość
7 lat temu
Hmm cos ostatnio Terlikowscy celebrytami zostali... są na dobrej drodze do następnego Tańca z Gwiadami..
gość
7 lat temu
Terlikowski znowu o seksie :D
Gość
7 lat temu
Twoja żona jest gorzej pieprznieta. Po wczorajszym wpisie doszedlem do wniosku, że prawdziwego katolika nie poznasz po tym gdzie zaczyna. Poznasz go po tym "gdzie kończy".
gość
7 lat temu
i bardzo dobrze! powinni znieść celibat
gość
7 lat temu
niech lepiej zastanowi sie nad tym,co jego żona opowiada o seksie oralnym,który jest ok pod warunkiem, że wszystko kończy się w kobiecie.Zwymiotowac mozna.Wypaczeni ludzie z ciemnogrodu,udajacy swietych hipokryci.Dobrze, ze ksiądz ma odwagę, gratuluję mu i życzę szczęścia
Najnowsze komentarze (434)
gość
6 lat temu
Dobry post, dodalam twoja blog do ulubionych :)
MM
7 lat temu
Po pierwsze, nie zauważyłam, aby z psychiką księdza było coś nie tak. Po drugie, nie wiem, w którym momencie p, Terlikowski wychwycił odwrócenie się księdza Charemsy od kościoła. Po trzecie, homoseksualizm to nie choroba, Terlikowski, t**a pało, módlmy się, aby szare komórki pana i pana żony, wróciły z powrotem na swoje miejsce, bo chyba pouciekały w świat.
gość
7 lat temu
[cytat komentarz="" autor="napalony ksiadz"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="ksiadz zaprasza mnie na spowiedz..."]Mi na lekcji religii ksiądz dał wizytówkę i powiedział: Zapraszam na spowiedź! ❗❗❗ I niby co od razu mam paść na kolana? ❓ Fajny jest... Co zrobić,księża bardziej kręcą tacy zakazani![/cytat]Mnie też kręcili....zwłaszcza że czasem są obłędnie przystojni. W podstawowej kochałam się w katechecie[/cytat]Ten który dał mi wizytówkę na religii też jest bardzo przystojny... Po co on to robi?[/cytat]ladne bajeczki na dobranoc
gość
7 lat temu
A sakramenty, Kapłaństwo i Małżeństwo chyba są oddzielne?
gość
7 lat temu
terlik rozmnażasz się jak królik i tym się tylko zajmuj'''
stary polak
7 lat temu
Do bycia normalnym,to nawet modlitwy Terlikowskiemu nie pomogą(według niego to najlepsze lekarstwo)
gość
7 lat temu
Terlikowscy ! Wy się leczcie! To wy jesteście chorzy psychicznie , nie ksiądz, który się przyznaje do tego! On jest z Kościołem to Kościół nie jest już z NIM ! a taki był dobry wręcz wspaniały przez tyle lat! WSTYD ! Widzicie jak KOŚCIÓŁ może zniszczyć człowieka w ciągu jednego dnia! / ksiądz pedofil nie został ukarany! pomogli mu odejść z tego świata!/
gość
7 lat temu
Zaraz, zaraz, przecież to Fronda jest największym portalem homoseksualnym w Polsce - przecież oni tam cały czas tylko o gejach i o analu piszą.
lili
7 lat temu
Pozdrawiam księdza Charamsę i chylę czoła za jego odwagę.
gość
7 lat temu
To się nazywa katolicka HEREZJA!
gość
7 lat temu
Wg pani Terlikowskiej wszystko pozostaje w ciele osoby kochanej tak powiedziała! ,że wtedy nie ma grzechu ! /chodzi o stosunki oralne, onalne z kobietą/ więc o co chodzi? brawo ksiądz Charamsa!!!!
Gość
7 lat temu
Nikomu by to nie przeszkadzało gdyby się nie ujawnił jak wszyscy księża którzy są w związkach
koofa
7 lat temu
Nie musiał się wcale ujawniać. Przecież od razu widać, że to gej.
gość
7 lat temu
Księża teraz powinni zająć się Terlikowskimi --to zboczeni ludzie. Co ona opowiada o seksie oralnym--czytaliście?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie