Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dziewczyna Carreya zabiła się po tym, matka nazwała ją... "swoją pomyłką"!

149
Podziel się:

Odebrała sobie życie w 3. rocznicę śmierci ojca.

Dziewczyna Carreya zabiła się po tym, matka nazwała ją... "swoją pomyłką"!

Pod koniec września była dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo zaledwie kilka dni po rozstaniu z aktorem. Okoliczności śmierci Cathriony White nie są do końca jasne. Wiadomo, że chorowała na depresję, ale leczyła ją w sekcie scjentologicznej. Jej członkowie wierzą, że takie choroby wywołane są przez duchy istot zamordowanych przez kosmitę Xenu, a metody "terapeutyczne" są równie dziwne i niebezpieczne. Sprawą zajęła się policja.

Podczas gdy scjentolodzy udowadniają, że nie mieli nic wspólnego ze śmiercią White, jej przyjaciele odkryli nowy fakt, który rzuca inne światło na sytuację. Przekazali wydziałowi dochodzeniowemu, że przed śmiercią, w dniu swoich 30. urodzin otrzymała okropną wiadomość od swojej matki, Brigid Sweetman.

Zmarła nie miała ciepłych stosunków z biologiczną matką. Najlepsze kontakty miała z ojcem Patem White i macochą Brid. Według przyjaciół Cathriony matka nazwała ją "swoją pomyłką". Po rozstaniu z Carreyem i zepsutych urodzinach nadeszła jeszcze ta sytuacja, która doprowadziła do tragedii. Dzień samobójstwa przypadł na trzecią rocznicę śmierci ukochanego ojca Cathriony, który żył i zmarł w jej rodzinnej Irlandii. Tuż po jego śmierci w 2012 roku córka podjęła pierwszą, nieudaną próbę samobojczą.

Śmierć Cathriony nie zakończyła rodzinnej tragedii. Jej macocha oraz siostra Lisa, które prawdopodobnie są już w USA, chciały zorganizować pogrzeb. Okazało się jednak, że jej ciało zostało przekazane jej... mężowi, Markowi Burtonowi. Para poznała się w zeszłym roku i szybko wzięła ślub. Gdy White wróciła do Carreya była już mężatką, ale zapewniała go, że planuje wziąć rozwód.

Tą sytuacją są zaskoczeni nawet przyjaciele zmarłej, którzy nie wiedzieli, że para się pobrała. W ostatnią niedzielę przeprowadzono autopsję, ale na jej ostateczne, oficjalne wyniki trzeba będzie poczekać jeszcze od 8 do 10 tygodni.

KOMENTARZE
(149)
gość
7 lat temu
biedna dziewczyna.. mamusia okazała sie POMYŁKĄ..
gość
7 lat temu
bardzo ładna kobieta z niej była.
gość
7 lat temu
boli, jak młode osoby odchodzą ;(
Gość
7 lat temu
Biedna dziewczyna.
Gość
7 lat temu
Nie wierzcie we wszystko co piszą media!!!! To chęć wzbudzenia sensacji!!
Najnowsze komentarze (149)
gość
7 lat temu
Ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, że twoje życie wcale nie jest tak popier***one, jak ci się wydawało...
gość
7 lat temu
jasne..i juz przez te słowa sie zabiła..nie jeden rodzic tak powiedzial dziecku i dziecko jakos sie nie zabiło
gość
7 lat temu
piękna kobieta, szkoda.
gość
7 lat temu
Biedna mała....
gość
7 lat temu
Widzicie sami, jak ważna jest rodzina... Pamiętajcie o tym! I nie lekceważcie sobie instytucji rodziny! Jak niesamowicie ważne jest wsparcie matki i ojca, i to, jak wychowują dziecko, w jakiej atmosferze, jakie mają wartości... Ta historia niesamowicie mnie zasmuciła:(
AB
7 lat temu
Wszystko złożyło się w tragiczny zbieg okoliczności. Gdyby akurat w czasie otrzymania tej wiadomości nie rozstała się z Carreyem to pewnie pomogło by jej to sobie poradzić z bolesnymi słowami matki. Przeciwności losu były przeciwko niej, szanse malały. Szkoda, że szukała oparcia u tych świrów scjentologów, a nie w prawdziwym Kościele
gość
7 lat temu
Kiedy nie masz akceptacji maki to całe życie walczysz o promyk słońca w sercu. Bo od dawna zalega tam cień...
Gość
7 lat temu
Jeszcze mamuska ja dobila
gość
7 lat temu
bardzo podobna do jego pierwszej zony...Lauren Holly
lon
7 lat temu
Ale co ona robiła? Związała się zCarreyem, zerwali, wyszła za mąż, wrocila do Carreya. W jakim świecie żyła. Czemu gmatwała się w takie dziwne układy. Nie była szczęśliwa
Gość
7 lat temu
Podobna do Holy z playboya
gość
7 lat temu
jakbym tak wygladala to nei smialabym sei zabic nawet.. chociazby dla samego poczucia estetyki ...byla piekna...
Gość
7 lat temu
Szkoda że z sobą nie skończysz hieno cmentarna.
Gość
7 lat temu
Szkoda że ja nie mam tyle w sobie siły aby ze sobą skończyć.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie