Doda: "Całe życie zasypiam w innym hotelu. LOS ARTYSTY"

Tym razem w samym ręczniku. Bez Emila.

Obraz

Doda chce, żeby zbliżający się ślub z Emilem Haidarem był najważniejszym wydarzeniem w jej karierze. Kolejna taka szansa na okładki i występy w telewizji może się nie powtórzyć. Dba zatem, żeby jej związek nie był nudny i do ślubu obfitował we wzloty i upadki. Ostatnio poinformowała fanów, że po małej burzy między nią a Emilem już wszystko w porządku.

Niebawem będzie miała też bardzo dużą rodzinę. Zobacz: Narzeczony Dody ma... dwie nastoletnie córki!

Dzisiaj pokazała dużo zdjęć z swoich koncertów i "selfie" z hotelu. Na jednym leży w pełnym makijażu, przykryta tylko ręcznikiem. Podzieliła się też swoją refleksją na temat "losu artysty":

Ahh..całe życie zasypiam w innym hotelu. los artysty.

Zrobiła też serię zdjęć w lustrze, w lateksowej mini i kapeluszu.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą