Trwa ładowanie...

Filmowy Wolverine: Hugh Jackman kończy 47 lat (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Od niemal 20 lat jest wiernym mężem. Od 2013 walczy z rakiem skóry.

1
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana
47. urodziny Hugh Jackmana
0
0

Australijski aktor Hugh Jackman zdobył światową sławę, grając znanego superbohatera, ale jedyną nominację do Oscara i Złoty Glob otrzymał za rolę śpiewaną w musicalu Les Miserables Nędznicy. Dziś kończy 47 lat.

Urodził się w 1968 roku w Sydney, w rodzinie wielodzietnej. W szkole ujawnił talent muzyczny, chodził na lekcje gry na pianinie, gitarze i skrzypcach. Na kierunek studiów obrał jednak dziennikarstwo. Aktorstwem zainteresował się dopiero po zakończeniu edukacji. Trafił do obsady popularnego w Australii serialu, na planie którego poznał swoją obecną żonę. W 2000 roku zadebiutował w Hollywood, od razu w wielkiej produkcji. Dostał rolę Wolverine'a w hicie Bryana Singera X-Men, po tym jak zrezygnował z niej Russell Crowe. Potem wracał w kolejnych częściach serii, by ostatecznie dostać własny cykl o Wolverinie. Rolą zdesperowanego ojca w Labiryncie udowodnił z kolei swój talent dramatyczny i zdobył uznanie krytyków.

Prywatnie od 1996 roku Jackman jest mężem Deborra-Lee Furness. Para ma dwójkę adoptowanych dzieci. W 2013 roku u aktora zdiagnozowano nowotwór skóry we wczesnym stadium. Od tamtej pory aktor przeszedł już kilka operacji.

2
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana
3
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (1995)
4
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (1995)
5
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (Z żoną, Deborra-Lee Furness, 2001)
6
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (MTV Awards, 2003)
7
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (Promocja CD z "The Boy from Oz", 1999)
8
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (Promocja "X-Men 2", 2003)
9
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (Z żoną i z dzieckiem, 2001)
10
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2001: "Kate i Leopold")
11
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (200: "X-Men")
12
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2000: "X-Men")
13
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2001: "Kod dostępu")
14
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2001: "Serce nie sługa")
15
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2003: "X-Men 2")
16
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2004: "Van Helsing")
17
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2006: "Źródło")
18
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2006: "Prestiż")
19
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2008: "Australia")
20
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2008: "Australia")
21
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2009: "X-Men Geneza. Wolverine")
22
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2011: "Giganci ze stali")
23
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2012: "Nędznicy")
24
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2013: Labirynt")
25
 / 26
47. urodziny Hugh Jackmana (2013 "Wolverine")
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zakochani Natsu i Wojciech Kucina byczą się na jachcie w Egipcie. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Odkąd Natsu i Wojciech Kucina ogłosili oficjalnie swój związek, są niemal nierozłączni. W miniony weekend influencerzy rozpoczęli kolejną wspólną podróż - tym zawitali w słonecznym Egipcie. W sieci pojawiły się już pierwsze kadry z luksusowego jachtu.
9.

Maciej Zakościelny i Sara Janicka śmigają po Sopocie na desce i hulajnodze. Wpadli też do kawiarni ze znajomymi. Aż miło popatrzeć? (ZDJĘCIA)

Maciej Zakościelny i Sara Janicka chyba naprawdę złapali wspólny rytm i to nie tylko na parkiecie. Para została przyłapana podczas aktywnego wypoczynku w Sopocie. Była jazda na desce, hulajnodze, przerwa na kawę ze znajomymi i dużo swobodnych pogaduszek.
8.

Strzaskana na mahoń Małgorzata Rozenek w neonowym bikini nadaje z Turcji. Widzicie te mięśnie? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się z koleżankami na babski wypad do Turcji. W mediach społecznościowych pokazała nagranie w bikini. Pochwaliła się umięśnioną sylwetką i faktem, że jej skóra nabrała mahoniowego koloru.
7.

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała kadry z komunii córki. "Długo przygotowywaliśmy się do tego dnia" (ZDJĘCIA)

Maj to dla wielu rodzin czas wyjątkowych uroczystości, a w domu Pauliny Sykut-Jeżyny zapanowała prawdziwie odświętna atmosfera. Prezenterka pochwaliła się w sieci kadrami z Pierwszej Komunii Świętej córki, Róży.
6.

Coraz młodsza Shania Twain zawinęła się w sreberko i pozowała podczas gali w Las Vegas. Dalibyście jej 60 lat? (ZDJĘCIA)

Shania Twain pojawiła się na gali Academy of Country Music Awards w Las Vegas w roli prowadzącej wydarzenie. 60-letnia gwiazda zaprezentowała swoje wygładzone lico pozując na ściance w srebrzystej sukni z panterą. Wygląda na swój wiek?
5.

TYLKO NA PUDELKU! Gwiazdy "Azji Express" tuż przed wylotem: Banasiuk na kolanach, Zillmann i Lesar za rękę, pożegnanie Sochy z dziećmi (ZDJĘCIA)

Nowa edycja "Azja Express" oficjalnie wystartowała! W niedzielę paparazzi "przyłapali" gwiazdy na lotnisku tuż przed wylotem na plan programu. Uczestnikom dopisywały humory - Mateusz Banasiuk rzucił się na kolana przed Małgorzatą Sochą, a zakochane Katarzyna Zillmann i Janja Lesar chadzały za rękę.
4.

Tak wyglądał wspólny występ Dody i Fagaty podczas koncertu Maty na Narodowym. Zaprezentowały światowy poziom? (ZDJĘCIA)

Doda i Fagata zaśpiewały na PGE Narodowym wspólną piosenkę. Piosenkarka i raperka zaprezentowały się na scenie w majtkach, pończochach i szpilkach. Klasa?
3.

Wiktoria Gąsiewska w krwistoczerwonej sukni przesyła uśmiechy z Cannes. Robi wrażenie? (ZDJĘCIA)

Trwa Festiwal w Cannes, a podczas tegorocznej edycji nie brakuje polskich akcentów. Wiktoria Gąsiewska pojawiła się w niedzielę na pokazie filmu "Moulin". Aktorka postawiła na czerwoną kreację z gorsetem i tiulowym dołem.
2.

Znani i lubiani na POŻEGNALNYM meczu Lewandowskiego w FC Barcelonie: Olivier Janiak, Marina Łuczenko i Barbara Kurdej-Szatan. Niezła ekipa? (ZDJĘCIA)

Ostatni występ Roberta Lewandowskiego na Camp Nou odbił się szerokim echem. Polski napastnik podczas swojego pożegnania z FC Barceloną mógł liczyć na wsparcie licznego grona rodaków - również tych znanych z pierwszych stron gazet.
1.

Lewandowscy uchwyceni przez paparazzi na pustym Camp Nou. Wzruszające chwile po pożegnalnym meczu Roberta (ZDJĘCIA)

Gdy opadły pomeczowe emocje, a trybuny Camp Nou zaczęły pustoszeć, Robert Lewandowski wyszedł na murawę, by w samotności pożegnać się z legendarnym obiektem. Po chwili dołączyła do niego Anna, a ich romantyczne chwile na środku stadionu natychmiast wychwycili fotoreporterzy.