Margaret, Sarsa i Honey na gali MTV (ZDJĘCIA)

Tak wygląda przyszłość polskiego rynku muzycznego... Podobają Wam się?

Obraz

Wczoraj gwiazdy i celebrytki miały okazję pokazać się fotografom. W warszawskim Soho Factory odbyła się gala MTV. Podczas imprezy Margaret
odebrała statuetkę dla Najlepszego Polskiego Artysty. Na ściance śpiewająca szafiarka pozowała do zdjęć w oryginalnej "bluzce" ozdobionej metalowymi łańcuszkami i przypominającej kolczugę.

Na gali pojawiła się też Sarsa, która nadal czesze się w charakterystyczne koki na głowie i przypomina młodą, trochę brzydszą Reni Jusis (zobacz: Sarsa czy młoda Reni Jusis? (ZDJĘCIA)). Nie zabrakło także Michała Szpaka, Honey, Dawida Kwiatkowskiego i "Saszan". Na imprezę zaproszono także "gwiazdy MTV" - czyli Trybsona z narzeczoną.

Zobaczcie, jak wyglada "przyszłość polskiego rynku muzycznego".

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą