Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gąsiorowska o show z dziećmi: "Jestem bardzo krytyczna"

97
Podziel się

Ocenia młodych wykonawców w "Super Dzieciaku". Podoba się Wam egzaltacja jury programu?

Gąsiorowska o show z dziećmi: "Jestem bardzo krytyczna"
bDJsIxHF

Roma Gąsiorowska została jurorką nowego show Polsatu Super Dzieciak, będącego odpowiedzią stacji na dwa formaty z udziałem dzieci - Małych gigantów i _**Aplauz Aplauz**_. W rozmowie z Faktem zapewnia, że młodych uczestników ocenia surowo.

Jestem bardzo empatyczna i mocno przeżywam z tymi dzieciakami wszystko, co robią. Staram się wyłapywać wszystkie niuanse, ale jednocześnie jestem bardzo krytyczna. Może to ten pedagog we mnie? Moim zdaniem konstruktywna krytyka daje komuś dużo więcej, niż głaskanie po głowie - wyjaśnia w tabloidzie.

Przyznaje jednak, że dla własnych dzieci nie jest tak surowa jak dla cudzych. Gąsiorowska jest mamą 4-letniego Klemensa i rocznej Jadwigi.

bDJsIxHH

Jednak na swoje dziecko patrzy się inaczej i stosunek emocjonalny jest większy. Ja dopiero uczę się bycia mamą, która jest konsekwentna. Moje dzieci strasznie mnie rozczulają i muszę przyznać, że na bardzo dużo im pozwalam. One też są wrażliwe i emocjonalne, podobnie jak ja i mój mąż - dodaje. Oboje jesteśmy artystami o dużej wrażliwości i nasze dzieci są takie jak my. Widzę w nich siebie i staram się im dać to wszystko, czego ja jako dziecko potrzebowałam - czyli z jednej strony wsparcia i opieki, a z drugiej wyraźnego stawiania granic, kiedy one są potrzebne.

Niestety, program Polsatu wydaje się być jeszcze bardziej sztuczny i reżyserowany niż jego TVN-owska konkurencja. Poziom egzaltacji, wymuszonych uniesień i wzruszeń przypomina złote czasy Jak ONI Śpiewają...

bDJsIxHN
bDJsIxIi
KOMENTARZE
(97)
Kosma
5 lata temu
Cenię ten program tylko dlatego, że są tam dzieciaki, które mają naprawdę talent, ale niech się wypowiadają, na ich temat, osoby który mają doświadczenie z dziećmi. Już kiedyś były, podobne programy, np. od przedszkola do opola. Występowały tam takie dzieciaki jak Gosia Andrzejewicz czy Sylwia Grzeszczak. Które są dzisiaj znane.
Gość
5 lata temu
Jury ocenia bardzo nie sprawiedliwie , az nie chce mi sie tego ogladac.
Gość
5 lata temu
Ta baba to w******k
bDJsIxIj
gość
5 lata temu
Oblesna i niedomyta sie wydaje ta romka
gość
5 lata temu
Usunac krowe z programu...
gość
5 lata temu
Pani Roma to idiotka…wredna, zlosliwa baba.. wszystkich ma za nic.
gość
5 lata temu
Dlaczego ciagle pokazuja dzieci,ktore juz zdobyly jakies medale???.To ma byc Super dzieciak? W tym programie powinni wystapic dziecvi ,ktore jesecze nigdzie nie zablysneli,sa samoukami i ixch talent jest nie wyuczony wtedy mozna by mowic,e to jest SUPER DZIECIAK!!!!,a tak to nie wiadomo co? dzieci,ktore ucza sie talent. Jednym slowem program beznadzejny!!!!!! CO ta telewizja funduje swoim odbiorcom? ,az glowa boli!!!!
gość
5 lata temu
Nie oglądam tego G****A !!!!!!!
gość
5 lata temu
Można nie lubić tego typu programów. Ja tez za nimi nie przepadam(obejrzałam jeden odcinek) jednak trzeba uczciwie przyznać, że występujące tam dzieci są bardzo uzdolnione i, aż miło je się ogląda. Wielki szacun dla tych dzieci i ich rodziców.
gość
5 lata temu
Beznadziejna jest nie cierpie jej !!
gość
5 lata temu
Program ok, ale ta pani to tragedia. zaciaga, ma wadę wymowy i mówi bez ładu i skladu. A dobre jury to połowa sukcesu show. Zalecam wymianę.
Gość
5 lata temu
Hahaha...Roma Roma
gość
5 lata temu
z całej czwórki jej nie trawię najbardziej, zachowuje się jak naćpana fanka Kwiatka na koncercie w Pcimiu Dolnym. Rezyserowane emocje jak na krześle elektrycznym, żenua.
bDJsIxIb
gość
5 lata temu
zachowanie jury w tym programie nie pozwalało mi spokojnie oglądac ten program. Niestety więcej nie ogladałam. Straszna wieś i plastik, lokaty wyreżyserowane a wypędzanie dzieci z zajetych krzeseł, jest mocno nie na miejscu, pod względem wychowawczym.
...
Następna strona
bDJsIxID