Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mężczyzna usiadł w samolocie obok swojego sobowtóra...

122
Podziel się:

Posadzono ich obok siebie w Ryanarze. Potem spotkali w tym samym hotelu. Podobni?

Mężczyzna usiadł w samolocie obok swojego sobowtóra...

Szkocki fotograf weselny Neil Douglas wykonał zdjęcie swojego życia na pokładzie samolotu Ryanair. Było to "selfie" wykonane jego komórką. Zrobił je sobie oraz siedzącemu obok mężczyźnie, który okazał się jego sobowtórem.

32-letni Szkot leciał do Irlandii. W samolocie okazało się, że jego sąsiad, 35-letni Robert Stirling, wygląda identycznie. Mężczyźni mają identyczne fryzury i tak samo przystrzyżone brody.

Neil, który wybrał się z Londynu do irlandzkiego Galway był tak samo zaskoczony. Zrobili sobie pamiątkowe "selfie", na którym widać, że stali się atrakcją dla wszystkich pasażerów samolotu.

- Poprosiłem go, żeby się przesunął, a kiedy ten gość spojrzał w górę pomyślałem: "O kurde, wygląda tak samo, jak ja" - wspomina Douglas w wywiadzie. Mieliśmy z tego ubaw - wszyscy się śmiali.

- Właściwie to zamieniłem się na siedzenia z pewną parą, żeby mogła siedzieć razem - dodał Stirling. Neil nagle pojawił się obok mnie i wszyscy moi kumple zaczęli krzyczeć, żebyśmy zrobili sobie zdjęcie. Gadaliśmy sobie w samolocie przez godzinę, był bardzo sympatycznym gościem.

Historia nie skończyła wraz z opuszczeniem pokładu samolotu. Jak się okazało, obaj wynajęli pokoje w tym samym hotelu.

- Później zarejestrowałem się z hotelu w Galway i odkryłem, że mój sobowtór właśnie wpisuje się w rejestracji tuż przede mną. To było naprawdę dziwne - wspomina Douglas.

KOMENTARZE
(122)
Gość
6 lat temu
Każdy ma gdzies swojego sobowtóra...
gość
6 lat temu
Usiadł się w samolocie - a po jakiemu to ?
gość
6 lat temu
W końcu piąteczek! :D
akak
6 lat temu
Zaginione bliźniaki :D
Pat
6 lat temu
może zaginione rodzeństwo ?
Najnowsze komentarze (122)
klub wadingq
4 lata temu
Podobno mam sobowtura
klub
4 lata temu
Widziałam sobowtóra mojej siostry
gość
6 lat temu
ten sam model Cylona
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Weźmiesz najładniejsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu, ile potrafisz unieść. Czy to jasne? Jeśli któryś z nich odkręci kran w kiblu, ma z niego płynąć Johny Walker, rozumiesz? Jeśli będzie chciał p********ć Murzynkę to pomalujesz jednego z naszych chłopców czarną farbą, wszystkiego ma być w opór. A jeżeli będą chcieli pójść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, k***a jego mać![/cytat]Klasyk :D
gość
6 lat temu
o moje Galway :P
gość
6 lat temu
To nie możliwe
gość
6 lat temu
Podobno jakiś sobowtur może zabić swojego sobowtóra
gość
6 lat temu
LoL
Maniek
6 lat temu
Błąd matrixa
gość
6 lat temu
Sympatyczne chłopaki
gość
6 lat temu
Podobni do Jozefa z Bazin !
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Siostry PRZYGŁUP stanowią kwintesencję polityki PROMOWANIA wybranych pustaków przez ten portal. Gdyby nie PUDEL, nikt by o nich nie słyszał. Tymczasem w ciągu miesiąca obie te KRETYNKI stały się powszechnie znane. W show biznesie ROZPOZNAWALNOŚĆ ma swoją cenę. W przypadku SIÓSTR portal ustalił ją na 25 tys. – płatne w dwóch ratach. Tyle bierze za utratę resztek HONORU i publikowanie „artykułów” na temat IDIOTEK, które wyróżniają się jedynie PARCIEM na szkło i wyjątkowym DEBILIZMEM. Niegdyś na łamy trafiały osoby wybitne lub utalentowane. Dziś z łatwością mogą te, które odpowiednio dużo ZAPŁACĄ. Pudel pisze o nich niby w sposób prześmiewczy, ale jakże SKUTECZNY. Inwestycja już się dziewczynom zaczyna zwracać. Jak widać, takie podejście procentuje. Nowy GUMOWY komentator PUDLOWY - MIETEK NAPLETEK - więcej znajdziesz na fejsie[/cytat]O kim mowa? Jakie siostry?
Leszek74
6 lat temu
Tylko imbecyle wierzą w tak dużą przypadkowość, jest to napewno zaplanowana sytuacja do kolejnej promocji Ryanair
gość
6 lat temu
Podobni
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie