Czwartek 19.11.2015 19:45

Jopek została twarzą... wieżowca w Warszawie!

Anna Maria Jopek Anna Jopek Marcin Kydryński

Jopek została twarzą... wieżowca w Warszawie!East News

Anna Maria Jopek wraz z Radzimirem Dębskim i Tomaszem Stańko została twarzą wieżowca Cosmopolitan przy ulicy Twardej w Warszawie. Najniższa cena metra kwadratowego w tym 44-piętrowym apartamentowcu wynosi... 24 tys. zł i rośnie z każdym piętrem. Półtora roku temu do zakupu przymierzali się Marek Kondrat i Antonina Turnau. Kondrat, dzięki kontraktowi z bankiem ING, należy do czołówki najbogatszych aktorów, ale nawet on uznał, że to za drogo.

Zobacz: Kondrat i Antonina kupują apartament w wieżowcu!

Prezeska firmy, do której należy budynek, tłumaczy, że mimo wysokiej ceny warto tam zamieszkać, bo sąsiadami będą sami artyści:

Cosmopolitan został stworzony dla ludzi, którzy sami decydują o swoim życiu, szukają inspiracji w sztuce, muzyce czy architekturze - reklamuje w tygodniku Na żywo prezeska Karolina Kaim. Żyją w ciągłym ruchu, nieustannie podróżują, czują się związani z kulturą i sztuką całego świata.

Żeby więc poczuć się równie światowym, wystarczy zapłacić kilka milionów złotych. Jak donosi tabloid, za udział w kampanii reklamowej wieżowca Jopek dostanie jeden ze znajdujących się w nim apartamentów.

Taka okazja trafiła się w najlepszym możliwym momencie. Jopek i jej mąż Marcin Kydryński nadal nie wybaczyli sobie wzajemnie bliskiej zażyłości piosenkarki z muzykiem jej zespołu Krzysztofem Herdzinem. Kydryńskiego bardzo zdenerwowały zdjęcia z ich romantycznego spaceru po plaży, opublikowane w jednym z tabloidów. Nie wiadomo jednak, czy bardziej przeżył romans żony czy to, że nie zadbała o należytą dyskrecję.

Jopek zaś jest zdania, że jest w tym też wiele winy Marcina. Podobno przy mężu, amatorze nieletnich "czarodziejek" od dawna czuła się mało atrakcyjna (przypomnijmy: Ma romans Z PRZYJACIELEM MĘŻA?! "Czuła się nieatrakcyjna!").

Miejmy nadzieję, że apartament w Cosmopolitan poprawi jej humor.

Przypomnijmy, czym pochwalił się jej mąż w chwili szczerości. Warto przeczytać, kim jest Marcin Kydryński: Mąż Jopek: "AFRYKANKI SĄ JAK ZWIERZĘTA! PROSZĄ, BY JE POKRYĆ!"

"Afrykańskie dziewczęta UŻYWAJĄ SEKSU JAK ZWIERZĘTA"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (182)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 182
Odpowiedz
27 12
zgłoś
gość 19.11.2015 20:03
Szkoda, ze nie Pałacu Kultury, tego pięknego budynku
Odpowiedz
390 39
zgłoś
gość 19.11.2015 20:04
Ja też mogę zapozować, akurat szukam mieszkania!
Odpowiedz
33 5
zgłoś
gość 19.11.2015 20:04
Szkoda że nie twarzą rajstop ;p
Odpowiedz
46 30
zgłoś
gość 19.11.2015 20:06
KOMENTARZE PUDELKA SĄ USTAWIANE, z resztą jak cały PUDELEK!! Mówi się, że takie media to raczej lewica, liberalizm, ale taka prawda, że tutaj teraz wszystko ustawiane jest pod kaczynskiego i dudę... i te zachwyty nad tą koszmarną "pierwszą damą" normalnie niedobrze się robi.
Odpowiedz
18 9
zgłoś
Gość 19.11.2015 20:06
NIE GARDZ PROSBA MOJA - zlap Zoche za broche
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 182