Doda pozuje... z księdzem (FOTO)

"Spotkanie po latach. Mój pierwszy nauczyciel religii".

Obraz

Pierwsze dni po rozstaniu z Emilem Haidarem Doda spędziła na imprezach i w studiu nagraniowym. Zdążyła już zapowiedzieć, że pracuje nad nową płytą oraz że już myśli o nowym małżeństwie. Niestety, podobno nie zawsze czuje się tak dobrze. Zobacz: Doda o rozstaniu z Emilem: "Mam dni, kiedy jestem w tragicznym stanie psychicznym"

Doda zawsze podkreśla, że często odwiedza swoje rodzinne strony i wspiera szkołę w Ciechanowie, w której uczyła się w dzieciństwie. Zdjęcia pokazuje potem na Instagramie. Wczoraj pochwaliła się zdjęciem... z księdzem.

Spotkanie po latach. Mój ksiądz, pierwszy nauczyciel religii - napisała.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą