Komornik odzyskał alimenty od Włodarczyka!

465
Podziel się

Krzysztof i jego była kochanka nadal się nienawidzą. "Bardziej zakłamanego faceta nie znam".

Komornik odzyskał alimenty od Włodarczyka!

_

_

Nieślubna córka Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka w styczniu skończy półtora roku. Bokser nie zamęczał jej dotąd swoją troską. Nie okazał się też hojnym tatą. We wrześniu tego roku oświadczył publicznie, że nie zamierza przejmować się wyrokiem sądu, który podtrzymał kwotę alimentów na poziomie 2,5 tysiąca zł miesięcznie. Włodarczyk postanowił płacić "tyle, ile uzna za sensowne". Zobacz: Włodarczyk nie przejmuje się wyrokiem sądu: "Będę płacił TYLE, ILE UZNAM ZA SENSOWNE!"

Jak z czasem wyszło na jaw, kwota ta wynosiła zero złotych miesięcznie. Była kochanka, która ujawniła, że urodziła dziecko, bo Włodarczyk na nią naciskał, prosił, błagał i obiecywał, że stworzą prawdziwą rodzinę, złożyła wniosek o postępowanie komornicze. Jak ujawnia tygodnik Twoje Imperium, komornikowi udało się odzyskać zaległe 17 tysięcy złotych.

Jeszcze gorzej wygląda sprawa kontaktów Krzysztofa z córką. Nie widział jej od miesięcy, a kiedy w końcu się spotkali, dziecko było przerażone.

Bardzo się go bała - ujawnia w tabloidzie Magdalena Radomska. Tłumaczyłam jej, że to tatuś i w końcu podeszła do niego. Mówiła "tata" i była szczęśliwa. Niestety Krzysiek nie kupił jej nawet misia. Nie robił nic, żeby się do niej zbliżyć. Dopiero gdy zwróciłam mu uwagę, ruszył się zza stołu. A na koniec usłyszałam, że ma za wiele problemów przez to dziecko. Ja już mam dość walki o to, by był ojcem dla Zuzi. Jest niedojrzały emocjonalnie. Bardziej zakłamanego faceta nie znam.

Bokser nie pozostaje jej dłużny. Jest przekonany, że Radomska postanowiła zrobić interes życia na ich romansie i od początku chodziło jej tylko o jego pieniądze.

Pani Radomska, zamiast wypowiadać się na mój temat, powinna przede wszystkim zająć się opieką nad dzieckiem, a nie grozić mi, że pozbawi mnie praw rodzicielskich - mówi w tabloidzie. Mógłbym powiedzieć wiele rzeczy, które nie postawiłyby w dobrym świetle pani Radomskiej, ale nie chcę tego robić, bo to niczemu nie służy.

_

_

__

KOMENTARZE
(465)
Gość
4 lata temu
Jak można tak krzywdzić własne dziecko!?
Gość
4 lata temu
Rozwalone dwie rodziny, bo on myslal ptakiem a nie glowa 😒
gość
4 lata temu
Brawo sad!!!!!'
Gość
4 lata temu
B****k. Nie on pierwszy i nie ostatni.
gość
4 lata temu
Żenada Diablo, wstyd i biała nędza. Zrobiłeś dziewczynie dziecko to ponoś konsekwencje jak mężczyzna. A co do panny, to chyba więcej w życiu zajmowalą się lansem i ciuszkami niż myśleniem.
Najnowsze komentarze (465)
gość
4 lata temu
kochanka tak samo ''ładna''jak żona ....ale on na nic więcej nie zasługuje -tylko na małolatki -k********y -galerianki -to jego ''kochanki''.Boi się atrakcyjnych ,normalnych kobiet ,więc leczy kompleksy małolatkami...Dla małżeństwa raczej niegroźne,więc żona to być może dlatego toleruje .Krzysztof,dojrzej !!!! I powywalaj te małolaty z facebooka.Dojrzejjjj !!!!!!
Gość
4 lata temu
Włodarczyk to największy kur**arz w Warszawie każdy o tym wie!! A jego pani małżonka podobna! Tylko jego kasa mu w głowie i nawet sie z tym nie kryje!.
Gość
4 lata temu
K******z!!!! Dalej ***** po mieście! Przykre ;/
gość
4 lata temu
pani Magdo,to już drugi żonaty facet,z którym chciała pani układać sobie życie. Przed Włodarczykiem spotykała się pani z innym sportowcem ,również żonatym .
gość
4 lata temu
po pierwsze ,jak dziecko mogło nie być przerażone jak nie poznało ojca,bo nie widziało go od paru czy kilku miesięcy ???? No raczej byłoby dziwne ,gdyby podchodziło do każdego mężczyzny ,którego zobaczy i chciało się z nim bawic...Po drugie -należało pomyśleć wcześniej ,zczego będzie się żyło po urodzeniu dziecka jakby jednak facet nie odszedł od żony, nie trzeba być specjalnie inteligentnym,żeby wiedzieć ,że urodzenie dziecka żonatemu facetowi wiąże się z dużym ryzykiem ,zwłaszcza ,kiedy nie ma się szkoły ani żadnego zawodu. Znam kobiety ,które zdecydowały się na coś takiego ,ale sa to kobiety z pozycją finansową -biznes women,wykształcone ,pracujące.Całe szczęście ,że pani Magda może liczyć na pomoc rodziny a co by było ,gdyby nie mogła? Dziwne ,że sąd nie zwrócił na to uwagi,jest to skrajna nieodpowiedzialność, Prawo w tym temacie też powinno się zmienić.Dlaczego konsekwencje ma ponosić wyłącznie facet ???(bo w tym przypadku tak jest ) a mama będzie jeździć do spa i nic nie robić ,żeby dziecko miało lepiej ???
gość
4 lata temu
przecież ta cala ''kochanka'' sama opowiadała w brukowcach jak diablo ją olał ,kiedy siedziała z koleżanką w Diablo przejeżdżal wtedy na rowerze z żoną obok niej i nawet się nie zatrzymał...wtedy jeszcze żona dała jej po ''buzi'' ....potem,kiedy dziecko się urodziło -przestał się z nią widywać ......wnioski wyciągnijcie sami .aha,jeszcze jedno w tym samym czasie miał kontakt z innym swoimi koleżankami .
gość
4 lata temu
tak powinno byc p*******y cwaniak
WOLON
4 lata temu
Gdzie twój honor Zbychu, naprawdę nie macie wstydu. Obciach na całą Polskę.
gość
4 lata temu
Diablo w sobotę oglądał ciuchy w Złotych Tarasach, łaził chyba ze starym, wchodził do dwóch czy trzech tych samych sklepów co ja. Boss, Joop itp Wszystko jest dla ludzi ale jak stać go na kurtkę za 1,5 - 3 tys to niech nie płacze że nie ma żeby płacić na własne dziecko !!!
gość
4 lata temu
Naprawdę szkoda tu tylko dziecka...babka nie wygląda na zbyt kumatą a ryży Włodarczyk jak Tusk, najlepiej wyru***ć i gdzieś prysnąć...Liczę, że się to towarzystwo kiedyś ogarnie, chodzi o dobro tej małej dziewczynki i tylko to się powinno liczyć.
gość
4 lata temu
Mi też jest wstyd, dlatego nie przyznaje się że jestem katoliczką. Polski katolicyzm został zawłaszczony i skarykaturyzowany przez Pis, mocherowców i Rydzyka.
gość
4 lata temu
jaka i*****a. Jak dziecko nie znalo to sie balo...
gość
4 lata temu
ale bronicie puszczalskiej p***y. ONA WIEDZIAŁA, ŻE ON MA ŻONE I RODZINĘ! jakby miała honor to by go w pysk walnęła i powiedziała, ze ona nie jest puszczalską rozwalającą rodzinę pindą, ale nieeee ona wiedziała co robi. Pisała się świadomie na bycie laską na boku, wiedziała co robi i była wszystkiego świadoma. Tylko Żona Włodarczyka była robiona w ciula, to ta kobieta jest najbardziej pokrzywdzona. Wszyscy wielce żałują l***i, która świadomie chciała gościa wyrwać na dziecko, alebo przynajmniej kase ściągnąć a ta biedna Kobieta to jest przez wszystkich zapomniana. Ona jest najbardziej w tym zraniona, bo ona musi z tym żyć. Dla dziecka będzie lepiej, jak matka przestanie do gazet chodzić ze wszystkim, zajmie się sobą i stworzeniem domu dla dziecka. Lepiej jakby sobie znalazła wolnego faceta, któremu nie rozpieprzy rodziny i jakby z nim stworzyła ciepłą rodzinę, To by było lepsze niż ogladanie "rodziców", którzy się kłócą i nienawidzą. WIęc tak ludzie, lepiej będzie jak to dziecko wychowa się w spokoju i bez ojca niż z ojcem i matką, którzy się szarpią, wprowadzają nerwową atmosferę. I lepiej będzie dla Żony Włodarczyka, jak wreszcie skończy się ta farsa, bo ona jest niewinna i najbardziej poszkodowana - upokorzona, oszukana i jeszcze musi słuchać tych pieprzeń tamtej l***i. Jakby jej zależało na tym, żeby kiedykolwiek dziecko miało kontakt z ojcem, to by uszanowała jego Żonę, dała czas i jemu i jego rodzinie na ogarnięcie tematu, dałaby spokojnie czas na wszystko i nie polazła do gazet ze wszystkim. A p***a chce tylko kasy i w d***e ma tak na prawdę wszystko, ewentualnie zrobi wszystko, zeby zniszczyć mu życie, bo jak ona nie może go mieć to żadna nie będzie go miała. O, taka jest.
gość
4 lata temu
zrobił dzieciaka niech buli , dziad , a swoją drogą dziwię się że taka ładna dziewczyna zainteresował się taką patologią
...
Następna strona