Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ksiądz Międlar apeluje: "Nie daję Owsiakowi! NIE WSPIERAJCIE HOCHSZTAPLERSTWA!"

2514
Podziel się

"Duszpasterz narodowców" zamieścił grafikę z odwróconym serduszkiem, przypominającym pupę. To dobry "żart" w wydaniu księdza?

Ksiądz Międlar apeluje: "Nie daję Owsiakowi! NIE WSPIERAJCIE HOCHSZTAPLERSTWA!"
bErgblPF

Ksiądz Jacek Międlar uważany jest za "duszpasterza narodowców". Ze względu na styl swojej działalności oraz głoszone hasła jest ostatnio jednym z najbardziej kontrowersyjnych duchownych. Wielu osobom bardziej przypomina polityka lub mówcę motywacyjnego niż kaznodzieję. W tym roku był bardzo aktywny podczas marszu zorganizowanego 11 listopada. Wykrzykiwał m.in. hasła "Narodowa duma!", "Ewangelia a nie Koran" i "Nie islamska, nie laicka, wielka Polska katolicka!".

Ponieważ zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Międlar zaangażował się w działalność przeciwko zbiórce charytatywnej Jerzego Owsiaka. Na swoim koncie na Twitterze opublikował grafikę odwróconego serduszka w kształcie pupy z napisem: "Nie daję Owsiakowi". Zdjęcie podpisał:

Porwany duszpasterską odpowiedzialnością: Nie wspierajcie hochsztaplerstwa.

bErgblPH

Wygląda niestety na to, że wojna księży i polityków prawicy z Wielką Orkiestrą będzie w tym roku jeszcze ostrzejsza.

bErgblPN
bErgblPO
bErgblQi
KOMENTARZE
(2514)
gość
6 lat temu
O jaki miłosierny ksiądz.. poza tym ludzie dają nie Owsiakowi, a chorym dzieciom. trudno zrozumieć jak można atakować zbiórki pieniędzy na potrzebujacych
hfhgdr
6 lat temu
a ja dam i to z chęcią.
gość
6 lat temu
A ciekawe jak kosciol pomaga Polakom....
bErgblQj
9090
6 lat temu
Jestem za Owsiakiem! Nie daję kasy klerowi!
gość
6 lat temu
Rozumiem, że na kościół wolno dawać na tace?
Najnowsze komentarze (2514)
Gość
3 lata temu
K****n
Gość
3 lata temu
Kościół katolicki nigdy nie zrobił tyle dobrego co Jurek Owsiak. Jedyne co może KK to przytulić każda kasę, z której nigdy nie czuł się w obowiązku rozliczyć. Oby Pan Bóg dla Owsiaka był dalej łaskawy.
Gość
3 lata temu
No tak modlitwa i faszyzmem Mkedlarek bedzie ludzi uzdrawial?
gość
4 lata temu
nie daję owsiakowi daje sąsiadowi ?
Tom
4 lata temu
Do Tych, którzy tak bronią owsiaka: czy zapoznaliście się chociaż z jednym rocznym rozliczeniem owsiaka? Macie wiedzę, gdzie, na co i w jakich kwotach pieniądze wrzucane przez Was do puszek, są wydatkowane? Założę się, że mało który zapoznał się chociaż z jednym rozliczeniem. Najpierw pozyskajcie wiedzę i dopiero wtedy do komentowania!
Tom
4 lata temu
Widać, że większość komentujących niczego nie rozumie! Przekaz akcji "nie daję owsiakowi" jest jasny: POMAGAĆ POTRZEBUJĄCYM, ale nie owsiakowi, bo gros zebranych pieniędzy przez owsiaka, nie trafia tam, gdzie powinny!
Tom
4 lata temu
brawo za akcję "Nie daję owsiakowi". I tak trzymać!
Pomagam - nie...
5 lata temu
Jesteś obrzydliwy księże. I nie obchodzi mnie komu dajesz.
bErgblQb
gość
5 lata temu
A ja nie dam nikomu kupię sobie żelki
hanysek
5 lata temu
wystarczy że dajesz biskupowi (d**y) gamoniu jeden - gdzie tacy i****i się rodzą bo Bóg tego pomiotu chyba nie stworzył
gość
5 lata temu
Uczestniczycie dzieci w medialnej nagonce na bardzo porządnego człowieka. Ks. Jacek to fajny gość, ale panowie z GazWyb robią z niego wroga, bo to ksiądz wierzący i modlący się, o wielkim sercu i jak to się mówi - z powołania. Więcej takich, mniej medialnej manipilacji.
Antychryst
6 lat temu
Ten pleban jest nawiedzony!!!
gość
6 lat temu
Nie moge juz zniesc polityki i obludy kleru!!!! Panstwo powinno byc swieckie, a religia prywatna sprawa kazdego!!!! Powinnismy tez glosic milosc , a nie hejt !!!!
gość
6 lat temu
Najwiecej krytykuja zawsze ci, ktorzy sami maja najwiecej za uszami...!!!! Ciemny kler probuje rzucac cien na dobra akcje- przykre :/!!!! Niech sie Caritas rozliczy, niech ksiadz R****k wozacy sie autem zachodnich milionerow- bentleyem sie rozliczy, ksieza zyja jak krole i pasibrzuchy, z panienkami na lewo i prawo, robia co chca, a PODATKOW NIE PLACA, a potem czepiaja sie jeszcze innych- MASAKRA !!!!! Niech PIS postepuje zgodnie z prawem i KONSTYTUCJA, a potem niech mysli co mowi...!!!!! Jurek, jestes super, dalismy 10 razy wiecej w tym roku, a za to co robisz zaslugujesz na palac i luksusowe wakacje, dobra robota Owsiak
...
Następna strona
bErgblQD