Trwa ładowanie...

NAJLEPSZE i NAJDZIWNIEJSZE pokazy mody 2015! (ZDJĘCIA)

49
Podziel się:
49
Podziel się:

Niecodzienne scenografie, miejsca, zaskakujące pomysły projektantów... Zobaczcie, co się działo przez ostatni rok na wybiegach.

1
 / 24
Pokaz Chanel Wiosna/Lato 2016
Pokaz Chanel Wiosna/Lato 2016
0
0

Projektanci prześcigają się w pomysłach na urozmaicenie swoich pokazów mody. Wiedzą, że aby zapaść w pamięci widzom, muszą się wyróżnić, nie tylko kolekcjami, ale również sposobem ich prezentacji. Szczególnie ciekawe pod tym względem są tygodnie mody, gdy konkurencja jest duża i trzeba jakoś przyciągnąć uwagę publiczności.

Czasem wystarczy niecodzienna scenografia. W tym specjalizuje się sztab domu mody Chanel, który w tym roku zabrał swoich gości do kasyna i na lotnisko. Marc Jacobs przygotował pokaz zainscenizowany na premierę filmową, a Emma Hill wybieg zamieniła w hotelowy korytarz. W innych przypadkach, aby zainteresować media swoim pokazem trzeba jednak zrobić coś bardziej niekonwencjonalnego. Mistrzem tego roku był w tym zakresie Rick Owens, który najpierw wypuścił swoich modeli na wybieg bez bielizny, a potem... ubrał modelki w inne modelki.

Zobaczcie najciekawsze i najdziwniejsze pokazy 2015 roku:

2
 / 24
Pokaz Chanel Wiosna/Lato 2016
3
 / 24
Pokaz Chanel Haute Couture Jesień/Zima 2015/2016
4
 / 24
Pokaz Chanel Haute Couture Jesień/Zima 2015/2016
5
 / 24
Pokaz Chanel Haute Couture Jesień/Zima 2015/2016
6
 / 24
Pokaz Tommy Hilfiger Wiosna/Lato 2016
7
 / 24
Pokaz Tommy Hilfiger Wiosna/Lato 2016
8
 / 24
Pokaz Tommy Hilfiger Wiosna/Lato 2016
9
 / 24
Pokaz Chanel Metiers d’Art Paris-Rome
10
 / 24
Pokaz Chanel Metiers d’Art Paris-Rome
11
 / 24
Pokaz Chanel Metiers d’Art Paris-Rome
12
 / 24
"Samościągające się" sukienki na pokazie Hussein Chalayan Wiosna/Lato 2016
13
 / 24
Pokaz Louis Vuitton cruise 2016 - pierwszy pokaz relacjonowany na żywo na Snapchacie
14
 / 24
Pokaz Louis Vuitton cruise 2016 - pierwszy pokaz relacjonowany na żywo na Snapchacie
15
 / 24
Pokaz Marc Jacobs Wiosna 2016
16
 / 24
Pokaz Marc Jacobs Wiosna 2016
17
 / 24
Pokaz Marc Jacobs Wiosna 2016
18
 / 24
Pokaz Rick Owens ready-to-wear Zima 2015/2016
19
 / 24
Pokaz Rick Owens Wiosna/Lato 2016
20
 / 24
Pokaz Moschino by Jeremy Scott Wiosna/Lato 2016
21
 / 24
Pokaz Moschino by Jeremy Scott Wiosna/Lato 2016
22
 / 24
Pokaz Dior cruise 2016
23
 / 24
Pokaz Dior cruise 2016
24
 / 24
Prezentacja Hill & Friends Wiosna 2016
KOMENTARZE
(49)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
najgłupszy jest ten pomysł z modelkami na modelkach. ciekawe co autor miał na myśli
gość
10 lat temu
Przecież nikt Ciebie nie promuje.
Gość
10 lat temu
Znowu galeria? Walcie się!
gość
10 lat temu
ile jeszcze będę zdychał po pomieszaniu szampana z wódką???
Gość
10 lat temu
Macie popcorn? Bo jak czytam te komentarze to czuje się jakbym była w kinie ;)
NAJNOWSZE KOMENTARZE (49)
gość
10 lat temu
Obiecująca polska projektantka! Niesamowity talent! Jeżeli interesujesz się modą musisz to zobaczyć.
gość
10 lat temu
ala p**a
jakaajajaja
10 lat temu
pokaż białych torebek najlepsiejszy 😂
ktoś
10 lat temu
żal ja mozna ubrać modelke w modele ?
Gość
10 lat temu
A pewnie że wolę! Lepiej z mądrym zgubić niż z glupim znalezc !
gość
10 lat temu
Ale pedalskie szkaradztwa.
gość
10 lat temu
Widzę tam załupieżonego Kapelusznika. Aj waj, to dopiero pokaz koszerniactwa.
gość
10 lat temu
Cały ten świat mody jest tak infantylny, nikt przy zdrowych zmysłach nie założył by 90 % tych "designerskich i innowacyjnych" fatałaszek, później takie clowny jak Pa(n)Jacyków czy Horodyńksa mają czelność oceniać innych....
gość
10 lat temu
wiem, wiem , mam wyłączyc tvn i odłozyć wyborczą. tyle, że ja nie oglądam tvn i nie czytam wyborczej.
gość
10 lat temu
A o wiele więcej nie. Zacznijcie myśleć.
gość
10 lat temu
NIE ... orginał ! Widocznie ty lubisz smród !
gość
10 lat temu
masz rację Chanel nr5 j***ą na całości ... smród wali na maxa ... też nie rozumiem fenomenu ale może za mało marketingu mi wprali do mózgu ! 👾
gość
10 lat temu
a gdzie Victoria Secret?
gość
10 lat temu
seksatki.eu hahah no kto by pomyślał :)
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?