Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Olbrychskiego została jego szoferem! "Nie mam czasu gadać o pierdołach"

122
Podziel się:

Krystyna Demska jednak uwierzyła policji, że Danielowi nie wolno jeździć skuterem.

Żona Olbrychskiego została jego szoferem! "Nie mam czasu gadać o pierdołach"
bEISRRcR

W czerwcu zeszłego roku Daniel Olbrychski został zatrzymany przez patrol policji do rutynowej kontroli. Podczas sprawdzania dokumentów funkcjonariusze poczuli od niego alkohol. Pomiar alkomatem wykazał 0,9 promila w wydychanym powietrzu. Aktor tłumaczył, że poprzedniego dnia pił wino do kolacji. Zdaniem biegłego, biorąc pod uwagę czas rozkładu alkoholu w organizmie, musiało był to raczej kilka butelek, lub jedna, ale mocnej wódki. Przypomnijmy: "Musiał wypić co najmniej 0,7 LITRA CZYSTEJ WÓDKI lub 3 butelki wina"

Aktor krótko po zatrzymaniu zdecydował się walczyć o swoje dobre imię w Dzień Dobry TVN. Zabrał ze sobą żonę, Krystynę Demską, która zapewniała, że Olbrychski nie ma żadnego problemu z alkoholem, bo nawet koniak Hennessy rozcieńcza sokiem pomarańczowym. Narzekała także, że to skandal, że sławny człowiek nie może sobie spokojnie jeździć po pijaku. Zobacz: Żona Olbrychskiego: "Niesprawiedliwa jest dolegliwość kar dla osób znanych!"

W październiku sąd w Grodzisku Mazowieckim odebrał Olbrychskiemu prawo jazdy i skazał na grzywnę oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 3 lata. Daniel nie do końca zrozumiał wyrok. Jak się niedawno okazało, był przekonany, że może prowadzić pojazdy, do których kierowania wystarczy dowód osobisty, np. motorower. W każdym razie tak powiedziała mu żona. Niestety, jak ujawnił rzecznik Komendy Stołecznej Policji, to tylko jej prywatne zdanie, nie mające oparcia w polskim prawie. Zobacz: Żona znowu broni Olbrychskiego: "Daniel może sobie jeździć"

bEISRRcT

Prokuratura zaś zagroziła wszczęciem śledztwa w sprawie złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, za co grozi do 3 lat więzienia.

Chcąc nie chcąc, Demska musiała wrócić na stanowisko szofera swojego męża. Nie sprawia wrażenia zachwyconej obowiązkami.

Gdy tylko pojawia się potrzeba, zasiada za kierownicą samochodu. Ostatnio byli razem na zakupach - donosi Fakt. Ze swej nowej funkcji żona raczej zadowolona jednak nie jest. Zapytana przez nas, jak często pełni rolę szofera, odparła: "Nie mam czasu gadać o takich pierdołach".

**_

bEISRRcZ
bEISRRda

_**

bEISRRdu
KOMENTARZE
(122)
gość
6 lat temu
Pani demska, pijani kierowcy zabijają rocznie setki niewinnych osob, u innych powodują trwałe kalectwo. 2 łata temu pijany koleś zabił w nowy rok 6 niewinnych osob. Takie pierdoły.
gość
6 lat temu
a co, myślała, że są ponad prawem?
gość
6 lat temu
menele dwa
bEISRRdv
gość
6 lat temu
podobna do poprzedniej pierwszej damy Anny Komorowskiej
gość
6 lat temu
olbryski jest stary i slaby refleks powinien sie cieszyc sie ze nie zabilel nikogo,jadac na bance , jak byly maz edzi ,lub syn walesy co potracil kobiete i zostala kaleka od lat czeka na odszkodowanie
Najnowsze komentarze (122)
gość
5 lata temu
zona pana olbrychskiego ....stroi sie chyba u pani maryli rodowicz w bucikuuuuu.znani ludzie.... od nich wymaga sie dobrych zachowan i przykladu jak nalezy sie zachowac,a przestrzeganie prawa to obowiazek, a tu ani taktu ani pokory tylko buta....
gość
6 lat temu
co maja robic dwa staruszki na drutach?? pija z nudow
gość
6 lat temu
jak zamkna go na te 3 lata to dotrze do niego wkoncu
gość
6 lat temu
puknij to niby zone na trzezwo da sie???
gość
6 lat temu
zyj na trzezwo z taka baba toz to morswin
gość
6 lat temu
kto pil to pic bedzie
lk
6 lat temu
jaka baba wygląda gorzej niż on
gość
6 lat temu
Mój dziadek kiedyś jak pływał na statkach, to osobiście poznał Pana Daniela :-)
bEISRRdn
gość
6 lat temu
pijanica.
Aga
6 lat temu
I dobra odpowiedz na głupie pytanie bo nad czym tu deliberować jak mleko sie już rozlało.
gość
6 lat temu
Mieć subaru i nie pośmigać przez pijaństwo ... prażka
Grazyna
6 lat temu
Teraz policjanci powinni ja miec na oku !!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
k=jaki to stary oblesny pijak
gość
6 lat temu
na zdjęciach widać że obaj nie stronią od kieliszka,a z drugiej stronie gdybym miał taką żonę to też bym nie trzezwiał
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEISRReg
bEISRReh
bEISRRei
bEISRRej
bEISRRek
bEISRRdP