Głogowska wyleci z "Tańca z gwiazdami"?

235
Podziel się

Nie trenuje od prawie dwóch lat. "Po prostu nie ma kondycji".

Głogowska wyleci z "Tańca z gwiazdami"?

Anna Głogowska od czasu, gdy Polsat przechwycił format Tańca z gwiazdami i zdecydował się na reaktywację programu, pełni rolę prowadzącej show. Jednak po czterech edycjach producenci postanowili ją wymienić na mocno promowaną Agnieszkę Kaczorowską. Tancerka, która w programie występuje dopiero od 3. edycji, jest już uważana za jego gwiazdę. Polsat wiąże z nią wielkie nadzieje. Stacja powierzyła jej nawet współprowadzenie koncertu sylwestrowego.

Jak donosi Fakt, zmiana personalna na stanowisku prowadzącej wydaje się już raczej przesądzona. Pozostaje jedynie rozwiązanie kwestii, co zrobić z wyrzuconą Głogowską.

Początkowo producenci zaproponowali, by wróciła na parkiet. Niestety, pochłonięta karierą prowadzącej, przez ostatnie lata mocno się zaniedbała.

Przez liczne występy konferansjerskie nie miała ostatnio czasu na treningi. Już prawie pół roku nie tańczy aktywnie - ujawnia osoba z produkcji programu. No i na treningi z uczestnikami show nie ma po prostu kondycji.

KOMENTARZE
(235)
kate
4 lata temu
Kaczorowska niech dalej tańczy bo też straci kondycję i ja wywala
Gość
4 lata temu
Powinna wrócić do tańca, w tym jest doskonała.
gość
4 lata temu
Widiałam ja w Sylwestra, ma taki wku... sposób mówienia, że nie wiem jak moga takie kogos dawac na prowadzacego program !!!
gość
4 lata temu
I po co jej to było? Chociaż pewnie kondycję w dalszym ciągu ma lepszą niż jakikolwiek uczestnik, z jakim miałaby wywijać.
Gość
4 lata temu
Może niech zrobią ja jurorka zamiast P.Tyszkiewicz lub Grabowskiego...na tańcu się zna
Najnowsze komentarze (235)
BRAWO!
4 lata temu
Wreszcie zacznę oglądać taniec jak jej nie będzie!
gość
4 lata temu
Na prowadzącą w ogóle się nie nadaje, załatwił jej pewnie Pan Gąsowski, ze względu na nią nie oglądam programu......
gość
4 lata temu
byle nie kaczorowska może lepiej kasia cichopek była bardzo fajna prowadząca
gość
4 lata temu
Już dosyć tej Kaczorowskiej ona jest bardzo irytująca nawet wkurzająca nie wiem co w niej widzą, że tak ją promują bardzo przeciętna osóbka
gość
4 lata temu
Ania jako jurorka za Tyszkiewicz !!!
gość
4 lata temu
Szkoda , ze nie ma kondycji , poniewaz tanczyla zjawiskowo !!!
gość
4 lata temu
było by bardziej rozsadne aby zastanowić się na wymianę jurorów,mam na myśli Tyszkiewicz i tego obleśnego co nie ma zielonego pojecia
gość
4 lata temu
nie lubie jej jak ona prowadzi...ten sposób mowienia ..echh
gość
4 lata temu
Po figurze raczej nie widać braku kondycji. Wygląda świetnie.
gość
4 lata temu
nie chodzi o kondycje bo ona ja ma tylko chca wsadzic ta mala kaczke
pogodna
4 lata temu
Uwielbiam panią Anię Głogowską W TAŃCU!!! To wulkan energii, profesjonalizm i niezwykły, kobiecy wdzięk!!! Każdy taniec w Jej wykonaniu, to prawdziwe przeżycie estetyczne! Pani Aniu - TAŃCZ, TAŃCZ i zawsze podśpiewując!!!
gość
4 lata temu
Ja bym wymieniła Tyszkiewicz i Grabowskiego a nie Głogowską!!!!!!!!!
kjkj
4 lata temu
zastapi ja pawłowicz ona zna się na wszystkim razem z ojcem dyrektorem będa najlepszymi prowadzącymi wszechczasów
gość
4 lata temu
mnie wkurzała Głogowska jako prowadzaca ten jej głosik piskliwy
anka
4 lata temu
wymienić p.Głogowską na Kaczorowską to chyba kpiny ! Pani Głogowska jest cudowną tancerką jak również doskonałą konferansjerką.,Jej się po prostu znakomicie słucha w przeciwieństwie do pieszczącej się Kaczorowskiej ze złą dykcją i wymową wręcz wkur....cym sposobie mówienia.Żenada
gość
4 lata temu
Najlepszy w Sylwestrabył Ibisz, zmiatał konkurencję po pierwszym zdaniu. Kaczorowska jak ogon, nie nadaje się na prowadzącą, pozostali ... raz gorzej raz lepiej ale bez szału, chyba czas na wymianę personalna bo już się znudzili swoją pracą.
rama
4 lata temu
Co za bzdury tu piszecie 'Pudelku',,,chyba nie ogladales jej wystepu na ostatniej edycji Tanca z Gwaiazdami,oko wylazilo z podziwu - radze poszukac w Internecie !!
gość
4 lata temu
nie lubię tej kobiety , ma denerwujące zachowanie , mowę , nie przeszkadza mi to . Nad nami nikt się nie lituje !
gość
4 lata temu
TA się nie nadawała na prowadzącą.Okropnie to robiła.Ale jeszcze gorsza będzie Kaczorowska.Nie można jej znieść.Przecież to taka"dziumdzia".Jej zachowania,jej wypowiedzi.Wielkie rozczarowanie.W moim domu wygaśnie o tej porze telewizor.
gość
4 lata temu
W poprzednim TzG tanczyła do Matrixa.Była fenomenalna.
gość
4 lata temu
W poprzednim TzG tanczyła do Matrixa.Była fenomenalna.
gość
4 lata temu
Wyrzućcie Fredka. Jest obrzydliwy i obleśny
gość
4 lata temu
Nie wiem czy ktoś z decydentów Polsatu będzie to czytał, ale bardzo proszę TYLKO NIE KACZOROWSKA niech tańczy bo na tym się nawet zna, ale jak bidulka ma sie odezwać to .... z całym szacunkiem dla jej osiągnięć tanecznych, ale NIE... na prowadzącą się nie nadaje. Nie dośc, że ma irytujący ton głosu, sztuczny uśmiech, nerwowe ruchy to jeszcze niewiele mądrego ma do powiedzenia. Niestety droga stacjo, tzw. popularność to nie wszystko.
gość
4 lata temu
nie robcie tego bardzo ja lubimy
...
Następna strona