Nie celował w oko...

583
Podziel się

Prawie okaleczył kobietę i nie chce jej zapłacić 3 tysięcy złotych!

Nie celował w oko...

W czerwcu ubiegłego roku doszło do skandalu z udziałem lidera grupy Lady Pank. W trakcie koncertu z okazji Dni Pruszcza pijany wokalista rzucił ze sceny wypełnioną wodą butelką. Trafił nią w oko Moniki K., fanki, która robiła mu zdjęcia . Na szczęście dziewczyna nie została kaleką. Zniszczeniu uległ tylko należący do niej aparat. Siła, z jaką rzucona została butelka, roztrzaskała jego obudowę.

Przez cały koncert Panesewicz zachowywał się skandalicznie. Był kompletnie pijany, prawie nieprzytomny. Przeprowadzone po incydencie badania wykazały 1,8 promila alkoholu we krwi wokalisty. Podobno celował w aparat (czyli siłą rzeczy i w oko) kobiety, bo był wściekły, że ktoś robi mu zdjęcia w takim stanie.

Janusz Panasewicz nie podporządkował się zarządzeniu sądu i odmówił zapłacenia 3 tysięcy złotych odszkodowania oraz 10 tysięcy grzywny. Twierdzi, że jest niewinny! Tłumaczy się tak:

Nie celowałem w jej oko. Nikogo nie chciałem zranić. Rzucanie butelkami w publiczność to taki zwyczaj na koncertach.
Utrzymuje, że oświetlenie sceny uniemożliwia dostrzeżenie poszczególnych twarzy. Prokuratura zamierza sprawdzić, czy twierdzenie muzyka jest prawdziwe. No komedia. Wyobraźcie sobie próbę rekonstrukcji wydarzeń - pijany Panasewicz rzuca w ludzi butelkami.

KOMENTARZE
(583)
gość
12 lat temu
wstyd !!!
gość
12 lat temu
zamknąć go!!!!!
ZNIESMACZONA
12 lat temu
No ładnie. :/
gość
12 lat temu
szajba mu odbiła, p*****l jeden :|
gość
12 lat temu
"Rzucanie butelkami w publiczność to taki zwyczaj na koncertach." Swietne musza byc te koncerty...heh
Najnowsze komentarze (583)
gość
7 lat temu
Bylam na tym koncercie.P.Panasewicz byl tak pijany,ze trudno bylo zrozumiec jaka piosenke śpiewa.Ledwo trzymal sie na nogach.Butelka rzucil celowo bo nie chcial aby robiono mu zdjecia.
gość
7 lat temu
Nigdy nie byles dobry ty pojebie ! Jestes ostatnim smieciem !!!
gość
7 lat temu
I oczywiście nie zapłacił, a sra pieniędzmi. Dziewczyna natomiast mało straciła oko a aparat poszedł ... Po prostu żal.
gość
8 lat temu
ja to bym sie cieszyła jakbym dostała od mojego idola.
gość
11 lat temu
Ciebie palancie nikt nie wpuści na scenę!
gość
11 lat temu
Rzucanie butelkami w publiczność to taki zwyczaj na koncertach. następnym razem jak będę śpiewać to porzucam sobie butelkami w publikę
gość
11 lat temu
już mu na starość odwala!!
gość
12 lat temu
I tak go lubię słuchać Lady Pank i podobają mi się koncerty. Każdemu sie może zdarzyć...Może trochę przesadził, ale jak człowiek jest pijany to niestety robi takie rzeczy...
gość
12 lat temu
a ty z**b genetyczny słuchający disco polo
gość
12 lat temu
m********a
gość
12 lat temu
Rzucanie butelkami w publiczność to taki zwyczaj na koncertach. Już widzę jak Panasewicz mówi coś takiego...pffh takie idiotyczne teksty to tylko pudelek może wymyśleć. ;/
gość
12 lat temu
hehehehe gosc wydymany w kosmos:P Biedna Monika K.
gość
12 lat temu
Oj ludzie wy to macie n*****e w pale! Tradycją jest, że pudel zawsze wyolbrzymia (co czasami jest dobre) - kto był na koncertach ten wie - LATA WSZYSTKO I WE WSZYSTKICH... A kto nie wie - niech albo pojedzie na metall-hammer-festival albo siedzi w domu, a nie na koncerty!!!
gość
12 lat temu
ciula i zapewne nic mu nie zrobią
...
Następna strona