Trwa ładowanie...
Przejdź na

Muniek Staszczyk o rządach PiS-u: "Takiej pazerności na władzę jeszcze nie widziałem"

748
Podziel się:

"Przecież to urąga wszystkiemu, co cywilizowane" - tak muzyk podsumowuje kilka tygodni rządów partii Jarosława Kaczyńskiego.

Muniek Staszczyk o rządach PiS-u: "Takiej pazerności na władzę jeszcze nie widziałem"
bECaSrgB

Lider grupy T.Love został wciągnięty w kampanię prezydencką przez swojego byłego kolegę, Pawła Kukiza. Muzyk, który stał się politykiem kilka razy wypominał Muńkowi, że zbili fortunę na antysystemowości, a potem zdradzili dawne ideały dla medali od Komorowskiego. Zobacz: Kukiz o Kaziku i Muńku: "Zarobili ogromne pieniądze, a TERAZ PILNUJĄ MEDALI od Komorowskiego!"

Muniek później kilka razy komentował sytuacje polityczną i przyznał nawet, że głosował na Kukiza. Punkowy wokalista starał się także stawiać w obronie Jarosława Kaczyńskiego i uważał, że media "demonizują PiS". Zobacz: Muniek: "Uległem mediom, które były przeciwne PiS!"

Po zaledwie kilku tygodniach rządów Andrzeja Dudy i partii Jarosława Kaczyńskiego Muniek nie jest już takim optymistą. Zdaniem Muzyka PO nie odznaczało się szczególną kulturą polityczną i popełniło wiele błędów, ale nie postępowało tak agresywnie jak Prawo i Sprawiedliwość.

bECaSrgD

Weszła do cukierni Platforma, miała kasę na trzy ciastka, ale smaka na pięć, więc zarąbała dwa pączki, nie płacąc - napisał na łamach Wyborczej gwiazdor. Przyszedł PiS, w ogóle nie ma kasy, tylko siłę w parlamencie, więc łapie cukiernika za twarz i kradnie pięć ciastek. A potem chce wysadzić cukiernię w powietrze. Przecież to urąga wszystkiemu, co cywilizowane.

Takiej pazerności na władzę jeszcze w Polsce nie widziałem. Tak po bandzie jeszcze nie było. Człowiek z Żoliborza wygrał wybory, ma prawo wprowadzać zmiany, ale naszą wspólną cukiernię niech zostawi w spokoju. Jestem za cukiernia, czyli niezależnymi sędziami, i przeciwko jakimkolwiek nadużyciom. Dla ciastka nie można rozwalać cukierni. Jest wspólna, a nie jednego gościa.

Boję się, że tu idzie na zwarcie, ktoś do kogoś strzeli - dodał. Mam ten kraj w sercu. Nie każdego kocham, ale nie chcę, żeby skinhead zaciukał liberała, a liberał katolika. Tak po bandzie w Polsce jeszcze nikt nie jechał!

bECaSrgJ
bECaSrhe
KOMENTARZE
(748)
ja~~
6 lat temu
Ładne porównanie:) Cukiernia... Aż nabrałam ochoty na tego pączka:)
gość
6 lat temu
Masakra z tym wszystkim!
aaa
6 lat temu
o****a na maxa :/
bECaSrhf
Gość
6 lat temu
Niech on już lepiej śpiewa
gość
6 lat temu
chyyba Muniek Staszczyk batony
Najnowsze komentarze (748)
gość
6 lat temu
Zdurniał ten muniek do reszty...to jak nazwiesz agresywne żarło na władzę w wykonaniu peło głupku?! Do tego gnida włazi w du...sko komrowi..wstyd muniek ...no wstyd.
gość
6 lat temu
widziałeś, widziałeś pazernych na władzę nawet ci coś tam przypinali, pewno dumny z tego jesteś Polaku?
gość
6 lat temu
Te.... Muniek,wielki "PIOSĘKARZU" ,nie rozróżniarz tego,że oni władzę już mają i to od narodu,a Ty całowałeś d**y Platformy. Nie masz chłopku ani głosu,ani talentu do śpiewania,ale talent do ćpania !
TACHER
6 lat temu
MUNIEK CO BRAŁEŚ? TOTALNY ODLOT!!!!
gość
6 lat temu
Ś****a kaczyńska jaką ma gębę, chyba z tego knucia jak zagarnąć całą Polskę do kolekcji z księżycem, zjadł już wszystkie zęby i szczena mu się zapadła !
gość
6 lat temu
Ten sepleniący buc Mungo Stas(z)c(z)yk nie ma mózgu.
Wypad
6 lat temu
Muniek, nie dość że seplenisz, to jeszcze głuPOty oPOwiadasz !!! Sprzedałeś się niestety ...
Magda
6 lat temu
To i Muniek pochodzi z mniejszości żydowskiej,,,? Niech się zapisze do PO to może zobaczy co to za bagno polityczne i że Polska to dla nich istnieje tylko teoretycznie.
bECaSrgX
gość
6 lat temu
na drugim zdjęciu śpiewają dla Muńka: "Jest super, jest super, więc o co ci chodzi..?":-)
Gość
6 lat temu
Piękna metafora, jakże trafna!
gość
6 lat temu
Muniek ty degeneracie do logopedy idź ,co nie stać cię ,sknero
lolo
6 lat temu
Muniek ty dupowkręcie ,boisz się że twojego syfu przestaną puszczać? dobrze prawo pis koniec promowania c**t i takich degeneratów.
gość
6 lat temu
panie boże daj panu, jarosławowi kaczyńskiemu siłę wytrwania w tym zamieszaniu, dużo wiary w zwycięstwo we wszystkich sprawach dotyczących naprawy najjaśniejszej rzeczypospolitej!!! polacy życzą panu dużo zdrowia na długie lata i dużo cierpliwości i s i ł!!! w panu nadzieja na lepsze jutro i lepszą normalną polskę!!! polacy dają panu wielką moc sprawczą, wiarę, upoważnienie i siłę, iż wszystkich obecnie szczekających należy zdelegalizować, a senat i trybunał rozwiązać zlikwidować, byłoby więcej pieniędzy w kasie państwowej. życzę panu i wszystkim pana wiernym przyjaciołom zwycięstwa!!!, odwagi we wszystkich przedsięwzięciach i decyzjach, które będzie pan podejmował od razu szybko i bez żadnych kompromisów!!!. ma pan wiarę, nadzieję i ogromne poparcie większości prawdziwych polaków, którzy właśnie po to pana wybrali!!! i tego bardzo!!! bardzo!!! bardzo!!! chcą!!! jeszce raz życzę panu z całego serca wiary odwagi i zdecydowanych działań!!! dla dobra polski narodu prawdziwych polaków!
maniek
6 lat temu
Kolejny celebzdyta - jak dziecko we mgle. Śpiewaj lepiej jeśli jeszcze potrafisz, a nie szukasz kasy w tym papierowym szmatławcu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECaSrhQ
bECaSrhR
bECaSrhS
bECaSrhT
bECaSrhU
bECaSrhz