Trwa ładowanie...
Przejdź na

Potocka: "Jestem teraz w takim niezłym romansie"

100
Podziel się:

"Faceci się zniechęcają, bo kochają, jak się koło nich tańczy. Zakochana jestem co chwilę" - mówi była żona Nowickiego.

Potocka: "Jestem teraz w takim niezłym romansie"
bEEyaBMB

Małgorzata Potocka w lipcu tego roku rozwiodła się z Janem Nowickim. Ich małżeństwo trwało zaledwie 4 lata, z czego ostatni rok spędzili już osobno. Nowicki stwierdził wtedy publicznie, ich ślub "był równie mało znaczący, co rozwód".

W rozmowie z Faktem Potocka wyjaśnia, że to dlatego, że najważniejszy w jej życiu jest teatr.

bEEyaBMD

Jest mi bardzo ciężko, bo niedawno rozwiodłam się z Janem Nowickim. Teraz jestem w takim niezłym romansie, ale dla mnie najważniejszy jest teatr - wyznaje w tabloidzie. Często jest tak, że nie pojadę na wakacje, czegoś nie zrobię, nie załatwię. A faceci się zniechęcają, bo kochają jak się koło nich tańczy. A ja nie tańczę wokół facetów, bo tańczę na Foksal 16. Na tym to polega. Ale mam czas na życie, zakochana jestem co chwilę.

Aktualnie Potocka jest zakochana w śpiewaku ze swojego teatru, Iwo Orłowskim. Rozpieszcza go luksusowymi urlopami, niestety, jak ujawniła jedna z aktorek Teatru Sabat, odbywa się to kosztem pracowników: Potocka NIE PŁACI PRACOWNIKOM? "Zostałam na wakacje bez grosza!"

W rozmowie z Faktem Małgorzata potwierdza, że rzeczywiście nie ma zwyczaju szanować pracowników. Szczególnie tych, którzy oczekują wynagrodzenia za swoją pracę.

Gdy biorę kogoś nowego, tylko pytam: pracujesz ze mną? Jeśli tak, to widzimy się jutro w teatrze. Gdy ktoś marudzi, to mówię, żeby odszedł, bo na jego miejsce będzie 10 innych osób, które będą tę scenę kochać - wyznaje skromnie. Ja poświęciłam dla tego teatru wszystko. Zastawiłam swój dom, spłacam ciągle kredyty. Jeśli artyści przychodzą tu chałturzyć, to się z nimi rozstaję.

bEEyaBMJ

Obecnie Potocka marzy o zaangażowaniu Dody. Już narzeka w tabloidzie, że pewnie będzie chciała za to dużo pieniędzy.

Bardzo się cieszę na spotkanie z Dodą, która wystąpiła podczas rewii jubileuszowej. Bałam się tego, bo wszyscy patrzyli na mnie i mówili, co ja robię, ale ona jest piękna, młoda i seksowna. Ten występ był próbą generalną, bo teraz muszę znaleźć pieniądze, by zrobić z nią wielką rewię. Mój teatr nie jest dotowany, a Doda jest wielką gwiazdą, więc jej stawki są kosmiczne. Ale mam nadzieję, że znajdzie się sponsor i zrobimy absolutnie odjazdową rewię.

_

bEEyaBMK
bEEyaBML

_

bEEyaBNe
KOMENTARZE
(100)
gość
6 lat temu
Jest taka grupa kobiet, które patrzą w lustro i nie widzą upływających lat. Może to i dobre dla psychiki, ale czasami bywa śmieszne gdy podlotek lat 70+ opowiada o swych romansach
gość
6 lat temu
Musi mieć nprawdę sporokasy,że koleś z nią jest, bo naprawdę jest gruba i p******a..
gość
6 lat temu
e tam romanse, ja bym chciała kogoś na stałe, a trafiają się same upki, co o jedno im chodzi i muszę ich przeganiać
bEEyaBNf
gość
6 lat temu
stare ćwoki
gość
6 lat temu
CO ONA MA W GLOWIE :o kogo obchodza jej romanse i inne p*****ly
Najnowsze komentarze (100)
gość
6 lat temu
Ta rewia to bedzie jej Koniec.Nikt o zdrowych zmyslach i poczuciu estetyki nie przyjdzie ogladac Dody
gość
6 lat temu
wygląda jak burdelmama!
gość
6 lat temu
A pesel taki stary.
gość
6 lat temu
Wielka rewia? Nie u Potockiej, nie w Sabacie... Miałam wątpliwą przyjemność uczestniczyć w tym pokazie tandety i kiczu. Tancerki - słabe. Kostiumy - w rozsypce. Piosenki - z taśmy... A do wszystko okraszone niedobrym jedzeniem i barmanem, który nie potrafi robić drinków, ale stawkę za popłuczyny menadżer ustawił już kosmiczną.
gość
6 lat temu
A niech się dowie teraz Nowicki jak się czuła porzucona kobieta jego dziecka z która się nie ożenił a z Potocką tak , niech poczuje ponizenie p***n
gość
6 lat temu
Za pracę się płaci - tyle w temacie. Nie obchodzą mnie jej romanse.
gość
6 lat temu
brzydka,pospolita,hałaśliwa,a pięciokrotna mężatka,czy ktoś to wytłumaczy???
gość
6 lat temu
Szczerze nie żal mi tego Nowickiego. Zostawił babkę po 20 latach dla tej kabareciary. To teraz ma kabaret :-) Ludzie się z niego nabijają, że go baba w trąbe puściła
bEEyaBMX
gość
6 lat temu
Boże wychyl się czasem z nieba i pier.d.olnij granatem.
Rzeczpospolit...
6 lat temu
"Szczęśliwe chwile to motyle..miłośtć to wieczna tęsknota.." Fajnie jak kobiety sie wspierają I solidaryzują ze sobą! Każda ma prawo być w pełni szcxęśliwa! W parze czy też sama! Powodzenia!!!;'-) "
gość
6 lat temu
Ależ ten facio ma obfitą perukę :-D
gość
6 lat temu
Nowicki=Jelen
gość
6 lat temu
O ile facetowi w tym wieku jeszcze romanse ujdą, tak w przypadku kobiety jest to śmieszne i niesmaczne... Wielka artystka co ludzi ma za nic i oczekuje, że będą za darmo pracować. Sztuka sztuką, ale jeść coś trzeba i gdzieś mieszkać. Sama w luksusach się pławi, a ludzi nie szanuje, stara jędza.
Gość
6 lat temu
potocka taka wielce zakochana w nowickim w koncu sie spotkali taka szczesliwa wszedzie o tym trabili jak szybko slub tak szybko jej sie odwidziało,ta kobieta to porazka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEyaBNQ
bEEyaBNR
bEEyaBNS
bEEyaBNT
bEEyaBNU
bEEyaBNz