Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kurski wyrzuci z pracy Zamachowską i Kreta?

771
Podziel się

Pracę stracić może też Agata Młynarska. Zastąpi ją... Marta Manowska z "Rolnik szuka żony"?

Kurski wyrzuci z pracy Zamachowską i Kreta?
bEgumQlh

Od kilku tygodni ważą się losy dziennikarzy mediów publicznych, którzy po przyjęciu nowej ustawy medialnej mogą nie przejść "weryfikacji" zapowiadanej przez Prawo i Sprawiedliwość. Z Telewizją Polską pożegnał się już Tomasz Lis, pewny zwolnienia jest także Piotr Kraśko. Przypomnijmy: Kraśko o swoim zwolnieniu z TVP: "To raczej oczywiste"

Nowelizacja ustawy o mediach publicznych spowodowała skrócenie kadencji dotychczasowych rad nadzorczych, a nowym prezesem TVP został Jacek Kurski. Dzisiejszy Super Express zastanawia się, co to może oznaczać dla pozostałych dziennikarzy, którzy od lat są twarzami TVP 1 i TVP 2.

Okazuje się, że najbardziej zagrożeni są Beata Tadla i Jarosław Kret oraz Monika Richardson Zamachowska.

bEgumQlj

Jej kariera w programie "Pytanie na śniadanie" już od dawna wisi na włosku, a plotkuje się, że niebawem może się pożegnać ze stacją na dobre - pisze tabloid.

Redukcja etatów może objąć też Agatę Młynarską, której, zdaniem Super Expressu, nie pomagają poglądy jej siostry i ojca (autora wiersza "Wina Tuska"). Nowy zarząd TVP widziałby na jej miejscu... Martę Manowską z programu Rolnik szuka żony:

Kolejna na liście jest Agata Młynarska, ulubienica starych władz stacji. Jej może zaszkodzić rodzina: siostra Paulina ostatnio zapowiedziała, że nie odwiedzi żadnego programu w mediach publicznych, a ojciec Wojciech podpadł, gdy podczas kampanii w krytykował PiS - pisze tabloid.

Mówi się, że miejsce Młynarskiej zajmie teraz Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony". Taka zmiana być może będzie spowodowana tym, że i los programu jest niepewny. Ostatnio zastanawiano się co do jego misyjnej roli.

bEgumQlp

Jak myślicie, kto jeszcze znajdzie się na liście osób do zwolnienia?

bEgumQlq
bEgumQlr
bEgumQlK
KOMENTARZE
(771)
gość
5 lata temu
Czemu mam się przejmować tym że jakiś celebryta będzie musiał szukać sobie innej pracy? Czy zwykłymi ludźmi ktoś się przejmuje?
gość
5 lata temu
jestem za ! a z tym zdjęciem Manowskiej to przesada...
gość
5 lata temu
Żegnam Was już czas... tralalala
bEgumQlL
gość
5 lata temu
Jakie iohydne zdjecie tej Manowskiej ! Od razu widac po czyjej stronie jest sympatia Pudelka!
Gośćjujujuju
5 lata temu
Uwaga zaraz POlecą hejty, a prawda jest taka, że czystki są potrzebne, żeby zaczęło to jakoś funkcjonować. PS. Nie, nie jestem fanką Rydzyka
Najnowsze komentarze (771)
BST
2 lata temu
Pora na Jacka Kurskiego i jego wszystkie sponsorowane programy wlacznie z jego blondyna u boku!😀
K
3 lata temu
Widoku Moniki Richardson nie mogę znieść. Jak tylko widzę ją w tv, to natychmiast przełączam na inną stację.
bezrobotny na...
5 lata temu
Ciekaw jestem,czy zarejestruja sie w Biurze Pracy jako bezrobotni Ha...Ha.Przeciez to sa gwiazdeczki posadzone niegdys na stolkach przez znajomosci.
gość
5 lata temu
Powinien wyrzucić.
gość
5 lata temu
A janowska nadaje się tylko do glupawych programów panie kurski kiedy pana odwołana czekamy
nordowska
5 lata temu
Manowska to porazka programu,a teraz całej TV.
gość
5 lata temu
Może w ten sposób TVP zaoszczędzi, ich wynagrodzenie było przesadą. Dlaczego prezenterzy nie mogą zarabiać miesięcznie np. 2-3 razy więcej niż przeciętny Polak a nie 50 razy więcej- za co?
gość
5 lata temu
Szkoda,ze taka mamy wolność! Co sie ktora ekipa dorwie do władzy to wymienia dziennikarzy ,ale to co robi ten maluch jest naprawdę szokujące, !!! Specvjalnie wybrał na szefa telewizji tego buldoga! Pamietacie jak szczekał , na PO , pamiętacie jak szczekal na PiS- myślał ,ze stworzą nsuper partię i dorwa się do władzy , a jak nie wyszło - przypomnijcie sobie jak ten chamowaty lizus obrabiał Komorowskiego jako prezydenta !Facet o ktorym zawsze myślałam inteligentny cham, niestey okazal sie lizusem, pozbawionym ambicji, Cieszy się ,ze będzie siedzial troche na stolku prezesa- ale tylko do piewszego potknięcia - a potem Kaczorek wypierniczy go na zbity pysk~On o tym wie i będzielizal panską rękę do utraty tchu !~Zdrajca !!!!
bEgumQlD
Gość
5 lata temu
P*****y ustawią nas do pionu. Będziemy wszyscy chodzić jak szwarcajskie zegarki.Telewizja rządowa! Ludzie co nas jeszcze czeka w tym zakłamanym kraju?
Gość
5 lata temu
P*****y ustawią nas do pionu. Będziemy wszyscy chodzić jak szwarcajskie zegarki.Telewizja rządowa! Ludzie co nas jeszcze czeka w tym zakłamanym kraju?
nina
5 lata temu
noooooooooo nareszcie nowe twarze.
gość
5 lata temu
najlepszym wyjściem jest ogólnopolski bojkot telewizji pisowskiej zwanej publiczną !!!
gość
5 lata temu
I DOBRZE
laluś
5 lata temu
a co to za stwór na tym zdjęciu? 3 od dołu. A Pana Kreta i Zamachowską zostawcie (dzień litości) Kreta lubię, Zamachowska o pardon Pani Zamachowska niech zostanie, nic mi nie zrobiła. ALE tą Młynarską........fru to tatusia do mamusi do Owsiaka
...
Następna strona
bEgumQmf