Czwartek 21.01.2016 21:30

Agnieszka Chylińska znowu schudła... To już anoreksja?

Agnieszka Chylińska ramówka TVN wiosenna ramówka

Agnieszka Chylińska znowu schudła... To już anoreksja?East News

Od dłuższego czasu obserwowaliśmy, jak Agnieszka Chylińska dba o linię i traci na wadze. Najpierw stała się zgrabna, potem bardzo szczupła, a ostatnio aż zbyt chuda. W końcu zaczęły się plotki o jej anoreksji, na co zaczęła zapewniać w mediach, że to kwestia wycieńczającej opieki nad trójką dzieci. Wsparcia piosenkarce udzielił też kolega z You Can Dance, Augustin Egurrola, który zapewniał, że ma po prostu "łaskawe geny".

Zobacz: Szczupła i uśmiechnięta Chylińska w futerku (ZDJĘCIA)

Egurrola o Chylińskiej: "Nie jest chora. Potrafi zjeść za dwoje"

Chylińska pojawiła się dzisiaj na prezentacji ramówki TVN-u, gdzie razem z Kubą Wojewódzkim i Filipem Chajzerem reklamowali kolejną edycję Małych Gigantów. Wkrótce we trójkę uciekli z imprezy. Kuba miał dodatkowy powód - stacja nie zareklamowała jego autorskiego programu.

Jeszcze przed imprezą Agnieszka pochwaliła się na Facebooku fanom swoją stylizacją. Tym razem nie założyła seksownej mini, ani rockowych skór. Miała na sobie zieloną koszulę, maskującą sylwetkę marynarkę w czarno-bordową kratę, czarne rurki i glany.

Fani zauważyli, że strój jeszcze bardziej podkreślał, jak jest chuda.

A ja jak na MATKĘ POLKĘ przystało powiem... Chylińska! weź ty zacznij jeść bo za chwilkę zostanie z Ciebie tylko cień! - napisała fanka.

Chudzielcu przekochany! Uwielbiam Cię, ale jak na mój gust jesteś zbyt chuda. P.S Chętnie oddam w dobre ręce jakieś 5-10 kg... Reflektujesz?

Uwielbiam Agnieszką od czasów gdy była jeszcze pyzatą małolatą i zaczynała śpiewać z ONA. A potem obserwowałam jak zmienia sie w cudną, piękną i mądrą kobietę której sława w pałę nie nabiła. Ja rozumiem, że teraz kult szczupłej sylwetki, moda na wiotkość, ale mnie przeraża to jak Aga chudnie.

Aga, uwielbiam Cię, ale wybacz jestem przerażona co się z Tobą dzieje - napisała inna internautka. Zaczynam martwić się o Ciebie.

Zobaczcie, jak dzisiaj wyglądała.

East News
East News
East NewsEast NewsEast News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (957)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 957
Odpowiedz
1417 159
zgłoś
gość 21.01.2016 21:35
nie mam nic przeciwko szczupłości jest wręcz wymagana dla dobrego zdrowia, ale tu mamy ewidentnie do czynienia z wychudzeniem! to niezdrowe!
Odpowiedz
136 10
zgłoś
gość 21.01.2016 21:35
Jaka szyja :(
Odpowiedz
70 16
zgłoś
Gość 21.01.2016 21:35
Wyglada jak Radek z Top Model :O
Odpowiedz
1829 217
zgłoś
gość 21.01.2016 21:35
może anoreksja, może rak - każda wersja smutna
Odpowiedz
99 15
zgłoś
gość 21.01.2016 21:35
To jest efekt skrajności, we wszystkim należy zachować umiar. Żyjmy tak jak chcemy, a nie tak jak dyktuje moda....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 957