Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Janda o Pawłowicz: "Ta kobieta ma klimakterium w ostrym stadium!"

895
Podziel się:

"Ja to znam: uderzenia gorąca, nieopanowane ruchy. Tylko ja na to biorę plastry. Ja zwyczajnie zaczynam się bać".

Krystyna Janda o Pawłowicz: "Ta kobieta ma klimakterium w ostrym stadium!"

Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości należy do najbardziej kontrowersyjnych posłów tej kadencji Sejmu. Pawłowicz wyraża swoje oryginalne opinie między innymi na Facebooku. Ostatnio groziła zwolnieniami w TVP (co wkrótce potem się stało) i wyraziła swoją opinię na temat eksponowania flagi Unii Europejskiej, czyli "unijnej szmaty". Posłanka ma także pomysł na utrudnienie biednym ludziom rozwodów.

Sytuacja polityczna i wypowiedzi Krystyny Pawłowicz stały się głównym tematem wywiadu, jakiego Newsweekowi udzieliła Krystyna Janda. Aktorka wyjaśnia, dlaczego posłanka zachowuje się w taki sposób:

Jestem z Ursusa. Pani Pawłowicz też, obie mamy na imię Krystyna. Nie ośmieliłabym się jednak tak zachowywać - mówi Janda. Przypuszczam, że ta kobieta ma klimakterium w ostrym stadium. I ja to znam: uderzenia gorąca, nieopanowane ruchy. Tylko ja na to biorę plastry. Jeżeli na Polskę ma wpływać klimakterium Krystyny Pawłowicz, to ja przepraszam. Ja zwyczajnie zaczynam się bać.

Boję się, że obecnej władzy sztuka myli się z propagandą. Tak naprawdę dziś zadanie szefa telewizji to bycie szefem propagandy. Tyle tylko, że to nie dyktatura, na razie mamy jeszcze telewizje prywatne, Internet, prasę niezależną od władzy, ale zobaczymy, co będziemy mieć za chwilę... - powiedziała.

Nie mogę słuchać tonu, dźwięku, barwy głosu, który towarzyszy tym oświadczeniom. Nie życzę sobie, żeby ktoś do mnie mówił takim tonem. Byłam pewna, że już nie zagłosujemy na ludzi, którzy będą nam chcieli odebrać wolność, opanują media. (...) Jestem polską artystką, nie narodową - stwierdziła Janda. Politycy są podobni do aktorów. Jak tracą kontakt z rzeczywistością, to stają się niewiarygodni.

Myślicie, że Krystyna Pawłowicz odpowie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(895)
gość
7 lat temu
gdy głowa siwieje - mózg szaleje
Ilona
7 lat temu
Kiedy ta cała Pawłowicz zrobi coś z tymi swoimi okropnymi włosami???
gość
7 lat temu
w sumie temperamenty obie maja podobne, tylko dobór słów i argumenty inne
gość
7 lat temu
Kliamkterium to ta cała Pawłowicz dawno ma za sobą.To demencja starcza.
gość
7 lat temu
Jeżeli ma byćjeszcze ggorzej niż jest, to trzeba ten rząd odwołać. Nie po to walczylilismy o demokrację, żeby wwolność słowa mieli tylko politycy , a nie naród.
Najnowsze komentarze (895)
Gość
6 lat temu
Obie Krystyny, obie z Ursusa, a jedna jest wielką famą, kobietą z ogromną klasą a druga ordynarną chamką. Krystyna i Krystyna - a jaka różnica!
Piotrxm
7 lat temu
Większego przygłupa polska nie miała .Do tego wizualny 200% "pasztet" .Pawlikowicz = PIS + Ojciec ojców z Torunia .
gość
7 lat temu
pis jest złem
MIKI
7 lat temu
janda niech sie zajmie swoja corka a nie do innych skacze
wachlarz
7 lat temu
ona to "stadium" miała już jako dziewczę młode i tak JEJ ZOSTAŁO a rozum tego NIE KUMA
gość
7 lat temu
Janda to wieczna wariatka zawsze się trzepie jak czub jakiś. ona od urodzenia ma klimakterium
gość
7 lat temu
Kryśka P. podobna do z Anki Grodzkiej
gość
7 lat temu
No chyba Janda ma racje. W sumie Pawlowicz co chwila z wachlarzem biega. Przy klimakterium czesto jest zmiana zachowan, odczucie ciepla i zimna- raz za cieplo raz za zimno. Osoba jest emocjonalnie chwiejna. Wypisz-wymaluj- Krolowa Pawlowicz
gość
7 lat temu
Pawłowicz nie zaszkodziło klimakterium.Ona była świnią od zawsze. Aż dziwię się że nie urodziła się ze świńskim ryjem. Przepraszam za porównanie te pożyteczne zwierzęta.
gość
7 lat temu
Brawo P.Krystyno J. ma Pani w zupełności 100% racji !!! Ta Pawłowicz to jakieś nieporozumienie !!!. Nie życzę sobie aby ktoś taki zasiadał w Polskim Sejmie !!! Obraża to Polaków !!! Nie życzę sobie również tonu w jakim mówi do nas !!! Mam nadzieję, że długo miejsca w Sejmie nie zagrzeje!!! Pani Pawłowicz niech się pani wstydzi tego co pani wyprawia !!!
gość
7 lat temu
Identyczne charakterne Krystyny:)
gość
7 lat temu
A to o jest kobieta?
gość
7 lat temu
pis nie jest śmieszny tylko straszny
gość
7 lat temu
to maszkara,jeb,baba na numysle dobrze pasuje wSejmiezal baby bo sie starzeje bez seksu.lepiej stosunek z oslica jak z pania profesor.jej to zapewne i wibrator odmowi swej funkcji.albo dostanie zwarcia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie