Robert Burneika pokazał zdjęcie ze strzelnicy: "Trening przed uchodźcami!"

384
Podziel się

Nie tylko Mariusz Pudzianowski "walczy z imigrantami". Robert chyba go przebił...

Robert Burneika pokazał zdjęcie ze strzelnicy: "Trening przed uchodźcami!"

Niedawno Mariusz Pudzianowski groził na Facebooku, że pojedzie do Calais z kijem baseballowym, żeby dać syryjskim uchodźcom "przyśpieszoną naukę asymilacji". Strongman został oskarżony przez działaczy "HejtStop" o nawoływanie do nienawiści. W odpowiedzi zaatakował akcję oraz jej działaczkę, Joannę Grabarczyk.

Pudzianowski nie jest jedynym "strongmanem" demonstrującym na Facebooku swoją niechęć do uchodźców. Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu" zamieścił tam zdjęcie ze strzelnicy. Pozuje z bronią i podziurawioną tarczą strzelniczą z sylwetką człowieka.

Pompa jest !!! Trening przed uchodźcami ! - podpisał zdjęcie.

W komentarzach pod zdjęciem zawrzało, a fani kulturysty przypominają mu, że sam wyemigrował z Litwy do USA.

Ostatnio o Burneice zrobiło się głośno, gdy Gazeta Wyborcza zrobiła go twarzą swojej kampanii społecznej zwracającej uwagę na problemy osób poruszających sie na wózkach inwalidzkich. Kulturysta sam pojechał na wózku zaśnieżonymi ulicami warszawy. Zrobiono nagranie pokazujące, że nawet tak silny mężczyzna ma problemy z poruszaniem się zimą po mieście.

Ludzie lubią siłaczy, którzy pokazują, że mają gołębie serca. Burneika walczący o integrację społeczną osób niepełnosprawnych wzbudził dużą sympatię. Niestety, mają też często radykalne poglądy. Dziennikarzom Gazety Wyborczej, mocno krytykującym ostatnie wypowiedzi Pudziana, nie spodobają się chyba żarty ze strzelania do imigrantów.

KOMENTARZE
(384)
gość
4 lata temu
nie bądźcie tacy poprawni politycznie...hipokryci
Gość
4 lata temu
Stop blokowania komentarzy!!!!
gość
4 lata temu
super tak trzymac !
Gość
4 lata temu
Sama bym z nim poszła, precz z imigrantami !
gosc
4 lata temu
Prawidlowo!
Najnowsze komentarze (384)
TAKiTAK
4 lata temu
brawo ROBERT. trzeba mówic jak jest
gość
4 lata temu
przecież tu nie chodzi o imigrantów jako imigrantów , tylko o muzułmanów którzy odcinając głowy niewiernym krzyczą ze Allah jest wielki ...... to co oni robią to jest próba zajęcia innego Państwa bez walki , a nasi rządzący wola zajmować się teczka Bolka zamiast gonić arabów tam gdzie jest ich miejsce bo niedługo zabraknie go dla nas .
gość
4 lata temu
tak polacy trzeba sie przygotowac
gość
4 lata temu
Tu nie chodzi o emigracje w ogole tylko o to jak oni sie zachowuja,żadna europejska nacja w jakimkowiek kraju nie zachowuje sie tak jak np syryjczycy gdziekolwiek! jakby zachowywali sie kulturalnie to nie byloby takiego problemy a tak niech nie licza ze wszyscy bedziemy akceptowac ich wybryki w Naszym domu Europie
gość
4 lata temu
Powinien przesunąć punkt celowania o grubość muszki w prawo, jednocześnie łapiąc 0,2 mm zielonego dla celownika 3.Skupienie prawidłowe.
gość
4 lata temu
Dobrze zapamiętajcie tych zdrajców polityków opłacanych przez antypolskich sponsorów... ! Zapamiętajcie ludzi, którzy zwią się "politykami", a których w rzeczywistości Polska i Polacy NIC, ale to NIC nie obchodzą. Walczą o swoje stołki, depcząc Polskę ! Nie zawahali się użyć swoich międzynarodowych wpływów i zaprosili siły ANTYPOLSKIE, aby rozstrzygali o naszych sprawach i problemach. To szczyt perfidii i podłości i zakłamania. Gdyby oni rządzili mielibyśmy już dziś, co najmniej z 50 tys muzułmanów, a to na pewno nie byłby koniec "ubogacania"...
gość
4 lata temu
No i brawo, choc raz cos madrego powiedzial.
Rampege
4 lata temu
Ale tu bzdury wpisują masakra. Nie czytam tego zygać się chce.
gość
4 lata temu
czy wątrobę też ma już taką wielką?
Gość
4 lata temu
Robert mam pytanie dlaczego nie centralnie w leb??czemu pytam czemu??:)cwicz dalej:)pozdrawiam
natanvvd
4 lata temu
Zartowali sobie
gość
4 lata temu
Ten AK wygląda przy Robercie jak pistolecik zabawka :-)
gość
4 lata temu
na widok tych wstretnych lysych grubych chlopow imigranci uciekna sami ohydnie brzydki chlop tak jak pudziana zadna kobita nie zechce mimo kasy
gość
4 lata temu
Kto wam płaci za rasistowskie komentarze?
...
Następna strona