Wałęsa pisze do Kiszczakowej: "To sfabrykowane materiały! Wykonała prowokację!"

442
Podziel się

"Przegrany Kiszczak przygotował to z wściekłością. Prawda nas wyzwoli" - pisze z Miami.

Wałęsa pisze do Kiszczakowej: "To sfabrykowane materiały! Wykonała prowokację!"

Od kilku dni polityczną informacją numer jeden jest zawartość szafy w domu Czesława Kiszczaka. Wdowa po komunistycznym generale zgłosiła się do Instytutu Pamięci Narodowej, oferując prawie 300 stron dokumentów dawnej Służby Bezpieczeństwa za... 90 tysięcy złotych. Posiadanie takich dokumentów przez osoby prywatne jest od 26 lat nielegalne. Zobacz: IPN zabrał dokumenty z domu Kiszczaka! Wdowa chciała je sprzedać za 90 tysięcy!

Wśród kart SB najważniejszą jest "lojalka", rzekomo podpisana przez Lecha Wałęsę. Były prezydent od lat oskarżany jest o bycie "TW Bolkiem" - nie zmienił tego nawet wyrok Sądu Lustracyjnego z 2000 roku, który orzekł, że Wałęsa nie współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa. Nowe dokumenty, zdaniem archiwisty IPN są autentyczne, nie zostały jednak poddane badaniom grafologicznym.

Wałęsa na nowe oskarżenia zareagował ostro. Chociaż Maria Kiszczakowa twierdzi, że jej zmarły w ubiegłym roku mąż chciał "chronić" byłego prezydenta, ukrywając "haki" na jego temat, były prezydent mówi o celowym "sfabrykowaniu" dokumentów.

Już dziś widać, że przegrany Kiszczak z wściekłością przygotował z fabrykowane materiały, a żona Kiszczaka wykonała tą prowokację - napisał na swoim blogu przebywający obecnie w Miami polityk. Znani nieudacznicy natomiast próbują to uwiarygodnić i wykorzystać. No to zmierzymy się, a prawda nas wyzwoli.

Przypomnijmy, że Kiszczakowa nie ma sobie ani mężowi absolutnie nic do zarzucenia: Wdowa po Kiszczaku: "Gdyby nie to, co zrobił, nie byłoby Nobla dla Wałęsy, nie byłoby polskiego bohatera!"

KOMENTARZE
(442)
gość
4 lata temu
A po co Wałęsa pisze do Kiszczakowej?Mąż kazał jej oddać pudła po śmiercia, to oddała . Jak jest niewinny, to nie ma czego się obawiać !!!!!
gość
4 lata temu
Prawda wyzwoli Ciebie-powiedz w koncu prawde ktora tak ukrywasz :)
Gość
4 lata temu
Wiecie dlaczego w Polsce nie osadzono zbrodniarzy komunistycznych?Dlaczego Kiszczak nawet nie dotarł do sądu?Bo miał haka w postaci teczek.Mógł robic co chciał.Teraz wiele się wyjaśni.
gość
4 lata temu
Mdli mnie od tego polskiego bagna.
gość
4 lata temu
NASZA ELITA POLITYCZNA TO JEDNO WIELKIE BAGNO
Najnowsze komentarze (442)
gość
3 lata temu
jak ja lubie te bzdury czytac.....bolek .....jaruzela...... ich zony.......itp....i tp gosc
gość
4 lata temu
Był, nie był, co to zmieni? Zajmijmy się lepiej tym, co jest tu i teraz, bo to dopiero niezły syf!!![/cytat]był, był jesteś taki sam jak on
gość
4 lata temu
Nad tym człowiekiem to tylko żal przejmuje jak nisko w swoim zadufaniu może upaść człowiek, nawet swojemu pierworodnemu, nieślubnemu synowi śp Grzesiowi po śmierci odebrał swoje nazwisko /czytaj nieślubny syn Wałęsy/
DNA
4 lata temu
Dzisiaj wszystko jest do zbadania za pomocą nanotechnologii, a nie na tzw. oko.
gość
4 lata temu
Wszyscy mu winni: Kiszczak, Kiszczakowa, Kaczyński, Walentynowicz, itd itp.
gość
4 lata temu
Dzieki takim jak Walensa polacy juz nie musza kupowac octu na kartki
gość
4 lata temu
ciekawe co rzad chce zakamuflować ? ze Smoleńska na Bolka teraz przeszło
gość
4 lata temu
Wałęsa może teraz robić co chce , fakty są faktami i pomimo że zniszczył dokumenty kiedy był ( przez pomyłkę ) prezydentem ,prawda zawsze wyjdzie na jaw -jak oliwa choć nie żywa
zbysz K.O.
4 lata temu
Panie Lechu najlepiej niech Pan wskaże te podrobione dokumenty a biegli i historycy porównają je,sprawdzą które są fałszywe i sprawa zostanie wyjaśniona raz na zawsze.
gość
4 lata temu
to ipn zglosil sie do wdowy a nie odwrotnie klamstwo ma krotkie nogi
gość
4 lata temu
po co ten teatr Walesa byl i jest bohaterem i nic tego nie zniszczy zaden pis
gość
4 lata temu
Wałęsa to ciemniak z wielkimi aspiracjami. chciał lekko żyć to donosił bo mu płacili. A teraz jest tak nadęty z tej "WIELKOŚCI" że jak by wbić w niego szpilkę i powietrze zeszło to została by z niego tylko skóra.
Stoczniowiec
4 lata temu
Teraz cała Polska wie czemu Mordercy stanu wojennego nie ponieśli kary za swoje zbrodnie, mieli haka na Wałęsę ,on musiał ich chronić .
gość
4 lata temu
Walesa co godzine zmienia wersje. A to spowiada sie Kiszczakowej,zaprzecza ze byl konidentrm.Wybacz wszystkim. Nastepnie jakis gosc wszystko wie i ma powiedziec jak bylo. Pozniej o tym placzacym sb-ku co zgubil kase na autko.
...
Następna strona