Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ekipa Jude Lawa ZAATAKOWANA W OBOZIE DLA UCHODŹCÓW w Callais!

286
Podziel się:

Aktor apelował do władz o poprawienie warunków życia imigrantów. "Dwóm ochroniarzom pogruchotano lub skradziono telefony!".

Ekipa Jude Lawa ZAATAKOWANA W OBOZIE DLA UCHODŹCÓW w Callais!

Kryzys emigracyjny dotknął całą Europę i nawet w krajach zamkniętych dla uchodźców jest to jeden z najważniejszych tematów społecznych. Celebryci korzystają z zainteresowania tym problemem i chętnie zajmują oficjalne stanowisko, ściągając na siebie uwagę mediów i prowokując dyskusję wokół swoich wypowiedzi.

Ostatnio w sprawę uchodźców zaangażował się Jude Law, który odwiedził z ekipą filmowców obóz pod Calais, zwany "Dżunglą". Aktor postanowił nakręcić tam klip promujący wpuszczanie uchodźców do Wielkiej Brytanii. Apelował do Davida Camerona, by wpuścił do kraju setki dzieci. Sam wystylizował swoje drogie ubrania tak, żeby wyglądał "biednie", jak jeden z Syryjczyków, o których był film.

Najwyraźniej jednak sami zainteresowani nie byli zadowoleni, że Law kręci film na ich temat. Co więcej, uznali, że obecność bogatego aktora i jego ekipy na "ich" terenie, może się opłacić. Kiedy tylko wyłączono kamery, ochroniarze aktora zostali okradzeni z telefonów komórkowych. Całą ekipa została pożegnana przez mieszkańców Dżungli lecącymi w ich kierunku kamieniami.

Byliśmy zszokowani, gdy zobaczyliśmy, że niektórzy imigranci zachowują się jak kibole - Sunday People cytuje jednego ze świadków. Ciskano kamieniami w grupę ochroniarzy, a dwóm pogruchotano lub skradziono telefony.

Zgodnie z najnowszą decyzją francuskich władz, część mieszkańców obozu w Callais musi opuścić go do najbliższego wtorku, w przeciwnym razie interweniować ma wojsko. To pierwszy etap likwidowania Dżungli. Działacze organizacji charytatywnych twierdzą, że sytuacja ta wywołuje napięcie wśród uchodźców, gdyż ponad 3000 ludzi, w tym setki dzieci, ponownie straci dach nad głową.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(286)
gość
6 lat temu
Czemu poszedł z ochroniarzami skoro według niego uchodzcy nie stwarzają zagrozenia i powinni być wpuszczani?
gość
6 lat temu
po raz kolejny bogaci ludzie pokazują jak niewiele wiedzą o tym co się dzieje wśród szarych ludzi
gość
6 lat temu
Mieli szczęście, że pogruchotano im telefony a nie kośći!
gość
6 lat temu
I****a niech ich teraz zaprosi do siebie do domu
gość
6 lat temu
Co za przygłup. Anjelina Jolie od siedmiu boleściz
Najnowsze komentarze (286)
Gość
6 lat temu
Szkoda ze jego nie zgwałcili hihi
gość
6 lat temu
mam nadzieje ze wybili mu z głowy głupote.
gość
6 lat temu
Do końca życia zapamiętam swoją wizytę na jednym z targowisk w Tangerze (Maroko). Ich "kultura" jest niekompatybilna w wartościami Zachodu.
gość
6 lat temu
Po co tam poszedl ma za swoje nawt wzial ochroniarzy i tak mu to nie pomoglo zmieni zdanie o uchodzcach
gość
6 lat temu
typowe bandyckie polacko-cebulackie myślenie: nie ten jest zły, kto łamie prawo, tylko ten, kto o tym łamaniu prawa powiadamia odpowiednie organy. nie ten zły, co bije, gwałci i kradnie, tylko ten, co bandytę, gwałciciela i złodzieja palcem wskazał. jesteście tak żałośni i obrzydliwi, że z takim polackim-cebulackim bydłem i bandyctwem żadni obcokrajowcy nie mogą konkurować - żaden w bandytyźmie i zbydlęceniu i tak wam nie dorówna. faktycznie, nie potrzebujemy tu muzułmanów, żeby bili i gwałcili polskie kobiety - narodowo katolickie polaki-cebulaki wolą sami gwałcić i bić Polki, że o kradzieżach nie wspomnę.
gość
6 lat temu
To niech ich Obama przyjmie dlaczego mala wysepka jak UK ma przyjmowac uchodzcow
gość
6 lat temu
Chciał się promować na uchodźcach, to dostał nauczkę
gość
6 lat temu
nie wpuszczai ich
gość
6 lat temu
on jest piękny
bebe
6 lat temu
Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Oni wciaz beda slepi, powiedza, ze nie wszyscy rzucaja kamieniami.... kretynstwo.
gość
6 lat temu
jak ich wiza nie obowiazuje gdyby to mieszkaniec z europy od razu by mial sprawe nad czym oni sie lituja?
Gość
6 lat temu
D***l
gość
6 lat temu
i ta banda chce do europy, do gazu z nimi
gość
6 lat temu
tak to jest jak państwa mają ,,strzeżone granic" i przedostaje się przez nie całe barachło które wymaga ,bo mu się ,,należy" owszem należy, kajdanki i w*n tam skąd żeś przyszedł. nie wpuszczajmy ich do nas, wole być nietolerancyjna niż mieć we własnym kraju kogoś co tylko wymusza a nic sam nie wnosi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie