Trwa ładowanie...

Tłum gwiazd na pooscarowej imprezie "Vanity Fair"! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Taylor Swift, Caitlyn Jenner, Selena Gomez, Emily Ratajkowski... Kto wyglądał najlepiej?

1
 / 24
Emily Ratajkowski w Steven Khalil
Emily Ratajkowski w Steven Khalil
0
0

Oscarowa noc dla gwiazd nie kończy się na uroczystej gali w Kodak Theathre. Tego wieczoru całe Hollywood świętuje na wielu mniejszych i większych imprezach. Dwie najważniejsze organizują co roku Elton John i magazyn Vanity Fair. To tam pojawiają się laureaci i najważniejsze gwiazdy, a kreacje na afterparty Vanity Fair wybiera się z nie mniejszą dokładnością i rozwagą niż na same Oscary. Ta impreza uważana jest za jedno z "najbardziej stylowych" wydarzeń roku.

Tym razem na tradycyjnym Vanity Fair Oscar Party pojawiły się między innymi Taylor Swift, Selena Gomez, Emily Ratajkowski, Caitlyn Jenner, Gwen Stefani, Jennifer Lawrence, Naomi Campbell i Jessica Biel. Nie zabrakło też laureatek: ze swoimi statuetkami pozowały Brie Larson i Alicia Vikander.

Zobaczcie ich stylizacje. Kto wyglądał najlepiej?

2
 / 24
Taylor Swift w Alexandre Vauthier Haute Couture
3
 / 24
Caitlyn Jenner w Zac Posen
4
 / 24
Jennifer Lawrence w Alexander Wang
5
 / 24
Selena Gomez w Louis Vuitton
6
 / 24
Jessica Alba w Roberto Cavalli
7
 / 24
Anne Hathaway w Naeem Khan
8
 / 24
Gwen Stefani w Yannia Couture
9
 / 24
Jessica Biel w Zuhair Murad
10
 / 24
Naomi Campbell w Atelier Versace
11
 / 24
Sofia Vergara w Mark Zunino Haute Couture
12
 / 24
Brie Larson w MONSE
13
 / 24
Alicia Vikander w Louis Vuitton
14
 / 24
Vanessa Hudgens w H&M Conscious Exclusive
15
 / 24
Diane Kruger w Reem Acra
16
 / 24
Miranda Kerr w Kaufmanfranco
17
 / 24
Kate Hudson w Maria Lucia Hohan
18
 / 24
Elizabeth Banks w Ralph & Russo
19
 / 24
Kate Bosworth w Ralph & Russo
20
 / 24
Daisy Ridley w Giambattista Valli Haute Couture
21
 / 24
Emma Roberts w Yanina Couture
22
 / 24
Serena Williams w Galia Lahav
23
 / 24
Kerry Washington w Atelier Versace
24
 / 24
Lorde w Monique Lhuillier
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Monika Olejnik walczy z chłodem na kolejnych zakupach. Dziennikarka rzucała się w oczy w kwiecistym płaszczu za 12 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Obok stylu Moniki Olejnik ciężko przejść obojętnym - dziennikarka lubi ekstrawaganckie i markowe rzeczy, które zdecydowane wyróżniają się na polskich ulicach. Paparazzi "przyłapali" gwiazdę w kwiecistym płaszczu, który chroni ją przed chłodem za jedyne... 12 tysięcy złotych.
9.

Odziana w bikini Mery Spolsky pozdrawia z rajskich wakacji. Petarda? (ZDJĘCIA)

Tuż przed powrotem do ojczyzny Mery Spolsky pochwaliła się kolejną serią pocztówek z wakacji. Podczas sesji zdjęciowej na Malediwach wokalistka odsłoniła odchudzoną sylwetkę, czym wywołała falę zachwytu.
8.

Kathy Griffin i jej pozbawione make-upu lico po trzecim LIFTINGU spacerują z psem (ZDJĘCIA)

Kathy Griffin jakiś czas temu wyznała, iż poddała się kolejnemu, trzeciemu już liftingowi twarzy. Ostatnio 65-letnia komiczka została przyłapana na spacerze z psem. Tego dnia zrezygnowała z makijażu.
7.

Alessandra Ambrosio pręży się w bikini, relacjonując brazylijskie wakacje. Fajnie ma? (FOTO)

Alessandra Ambrosio korzysta z życia. Była modelka Victoria's Secret wybrała się na wakacje, z których dzieli się relacją na Instagramie. Pochwaliła się ujęciami w bikini.
6.

#2016challenge by Pudelek. Tak wyglądały gwiazdy dekadę temu. Poznajecie? (STARE ZDJĘCIA)

Instagram cofnął się w czasie. Trend #2016challenge sprawił, że w mediach społecznościowych zaroiło się od archiwalnych zdjęć sprzed dziesięciu lat. My też zajrzeliśmy do przeszłości i sprawdziliśmy, jak bardzo na przestrzeni dekady zmieniły się najpopularniejsze gwiazdy i celebryci.
5.

Instagram vs. rzeczywistość. Tak wygląda Kourtney Kardashian BEZ MAKIJAŻU I FILTRÓW! (ZDJĘCIA)

Kourtney Kardashian unika pokazywania się w mediach bez upiększaczy. Teraz paparazzi "przyłapali" ją na mieście w naturalnej odsłonie. Poznalibyście ją?
4.

Romantyczny (?) wieczór Zillmann i Lesar po Gali Mistrzów Sportu: spacer pod rękę, głowa na ramieniu i odjazd jedną taksówką (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zillmann stawiła się na sobotniej Gali Mistrzów Sportu w towarzystwie Janji Lesar. Panie nie mogły odkleić się od siebie również po zakończeniu ceremonii. Papużki nierozłączki odjechały spod teatru jednym autem, nie szczędząc sobie czułości na mrozie.
3.

Nieustraszona Anna Lewandowska hasa PO ŚNIEGU W SANDAŁKACH i balowej sukni. Poświęcenie godne fashionistki? (ZDJĘCIA)

Pojawienie się Anny Lewandowskiej na Gali Mistrzów Sportu 2026 wywołało sporo szumu. Paparazzi "przyłapali" trenerkę, gdy w olbrzymiej sukience i szpilkach opuszczała imprezę, mierząc się ze śniegiem. Dobrze, że ma formę?
2.

Sentymentalna Paulina Rzeźniczak odkopała fotki SPRZED 10 LAT. Małżeństwo jej służy? (STARE ZDJĘCIA)

Paulina Rzeźniczak poszła w ślady swoich koleżanek z branży i odkopała stare zdjęcia. Wiedzieliście, że 10 lat temu brała udział w wyborach Miss? Tak wyglądała.
1.

Córka Tomasza Oświecińskiego śle pozdrowienia z plaży w Tajlandii. Maja niedawno skończyła 16 lat (ZDJĘCIA)

W sierpniu córka Tomasza Oświecińskiego skończyła 16 lat. Teraz Maja podzieliła się w sieci zdjęciami z wakacji w Tajlandii. Pójdzie w ślady znanego taty?