Trwa ładowanie...

Tłum gwiazd na pooscarowej imprezie "Vanity Fair"! (ZDJĘCIA)

197
Podziel się:
197
Podziel się:

Taylor Swift, Caitlyn Jenner, Selena Gomez, Emily Ratajkowski... Kto wyglądał najlepiej?

1
 / 24
Emily Ratajkowski w Steven Khalil
Emily Ratajkowski w Steven Khalil
0
0

Oscarowa noc dla gwiazd nie kończy się na uroczystej gali w Kodak Theathre. Tego wieczoru całe Hollywood świętuje na wielu mniejszych i większych imprezach. Dwie najważniejsze organizują co roku Elton John i magazyn Vanity Fair. To tam pojawiają się laureaci i najważniejsze gwiazdy, a kreacje na afterparty Vanity Fair wybiera się z nie mniejszą dokładnością i rozwagą niż na same Oscary. Ta impreza uważana jest za jedno z "najbardziej stylowych" wydarzeń roku.

Tym razem na tradycyjnym Vanity Fair Oscar Party pojawiły się między innymi Taylor Swift, Selena Gomez, Emily Ratajkowski, Caitlyn Jenner, Gwen Stefani, Jennifer Lawrence, Naomi Campbell i Jessica Biel. Nie zabrakło też laureatek: ze swoimi statuetkami pozowały Brie Larson i Alicia Vikander.

Zobaczcie ich stylizacje. Kto wyglądał najlepiej?

2
 / 24
Taylor Swift w Alexandre Vauthier Haute Couture
3
 / 24
Caitlyn Jenner w Zac Posen
4
 / 24
Jennifer Lawrence w Alexander Wang
5
 / 24
Selena Gomez w Louis Vuitton
6
 / 24
Jessica Alba w Roberto Cavalli
7
 / 24
Anne Hathaway w Naeem Khan
8
 / 24
Gwen Stefani w Yannia Couture
9
 / 24
Jessica Biel w Zuhair Murad
10
 / 24
Naomi Campbell w Atelier Versace
11
 / 24
Sofia Vergara w Mark Zunino Haute Couture
12
 / 24
Brie Larson w MONSE
13
 / 24
Alicia Vikander w Louis Vuitton
14
 / 24
Vanessa Hudgens w H&M Conscious Exclusive
15
 / 24
Diane Kruger w Reem Acra
16
 / 24
Miranda Kerr w Kaufmanfranco
17
 / 24
Kate Hudson w Maria Lucia Hohan
18
 / 24
Elizabeth Banks w Ralph & Russo
19
 / 24
Kate Bosworth w Ralph & Russo
20
 / 24
Daisy Ridley w Giambattista Valli Haute Couture
21
 / 24
Emma Roberts w Yanina Couture
22
 / 24
Serena Williams w Galia Lahav
23
 / 24
Kerry Washington w Atelier Versace
24
 / 24
Lorde w Monique Lhuillier
KOMENTARZE
(197)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
DiCaprio wie, ze za ten film oscar najmniej mu sie należal więc w gescie 'podziękowania' akademii pokazał im srpdkowy palec. Świadomie i celowo.
gość
10 lat temu
jeśli ktoś z nas dostanie Oscara, to niech pozdrowi pozostałych pudelkowiczow podczas przemowy! :)
Gość
10 lat temu
Piękne l***i, z piękną suma na koncie Ps: kurde czenu znowu galeria? Zlitujcie się
Gość
10 lat temu
Serena Williams wygląda jak facet w sukience 😷
gość
10 lat temu
MIrando nooooł!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (197)
Gosc
10 lat temu
Nie wiem co sie stalo ale w tym roku wszystkie kreacje na afterze okropne!!! Jakas plaga paskudnych stylizacji!
gość
10 lat temu
Najładniej wyglądała Naomi - reszta średnio lub fatalnie
gość
10 lat temu
Emily widać implant :D
gość
10 lat temu
FUUUUJJJ
gość
10 lat temu
Elizabeth Banks pięknie!
kardashian21
10 lat temu
wow nowa sex bomba na froncie - biere sie Caitlyn Jenner nr ONE
gość
10 lat temu
Brzydactwo.
wiedzący
10 lat temu
Ciekawe, które z tych gwiazd ma za sobą zaliczenie w łóżku w zamian za pomoc w karierze
to tyle na te...
10 lat temu
Brie Larson sama sobie szyla ? :D ze starych dresow Diane Kruger -halka ladna, ale reszty zapomniala wlozyc. Postarzala sie Kate Bosworth -wlosy okropne, bo fryzura to nazwac nie mozna Daisy Ridley - luksusowa pokojowka? Emma Roberts- hahhaha pomyslila z karnawalem:D konkurs na samorecznie zrobiony kostium :D Kerry Washington- suknie projektowal jakich inzynier :D dzwignia z tylu haha Lorde- ojej brak slow , ale jak widac ona tez za szczesliwa nie jest Emily Ratajkowski- wow Taylor Swift- wow Caitlyn Jenner- no sorry, ale juz dzis poprzestane na sniadaniu- ktora sie zreszta powrotu domaga Jennifer Lawrence- ujdzie , cos u niej nie tak ze stopami i skora twarzy Selena Gomez- fajnie wyglada Jessica Alba- dziwnie wyglada,schowali ja pod startami material, az szkoda, bo jest super kobieca Gwen Stefani- kurcze tak ja lubie, a wyglada jak tania Escort Girl :(( Jessica Biel- „mam 56 lat i jeszcze na imprezy chodze. Ciuchy mam stare ale jeszcze pasuja.“Biedna Jessica, wyglada jakby okres miala i nie znala tamponow. Sofia Vergara- w sumie ujdzie, tylko ta fryzura brzydka- wyglada jak w kasku. Kerry Washington- suknie projektowal jakich inzynier :D dzwignia z tylu haha Serena Williams - a w oknach ma teraz zaluzje :D
gość
10 lat temu
Jessica Biel jak babcia wyglada
gość
10 lat temu
Anne Hathaway okropny koloryt skory
jolka
10 lat temu
co to za celebryta ten babo chlop . w czerwonej sukience , Caitlyn no zwymiotuje.........fuj obrzydliwe
lukasz
10 lat temu
Super zdjcja
ja
10 lat temu
Hildi
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
9.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
8.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
7.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
6.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
5.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
4.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?
3.

Aleksander Sikora i Tomasz Karolak bawili się po "Tańcu z Gwiazdami" do trzeciej nad ranem. Kto jeszcze wpadł?

Aleksander Sikora po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" nie zdecydował się na angielskie wyjście. Prowadzący "Halo, tu Polsat" spotkał się po odcinku ze znajomymi, aby uczcić koniec przygody z programem. Humor ewidentnie dopisywał wszystkim. Sami zobaczcie.
2.

Sabrina Carpenter świeci stanikiem na ulicach Nowego Jorku. Tak świętowała kolejny sukces

Piosenkarka była gwiazdą kultowego show "Saturday Night Live", a jej występ spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami. Po zakończeniu nagrań Sabrina Carpenter udała się na oficjalne after party, a paparazzi przyłapali ją w kreacji eksponującej stanik. Podoba wam sie jej seksowny wizerunek?
1.

TYLKO NA PUDELKU. Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz dokazywali nie tylko na parkiecie. Tak wyglądały kulisy "Tańca z Gwiazdami"

Za nami szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym emocji nie brakowało. Na miejscu nie zabrakło również Pudelka, który skrzętnie udokumentował dla was kulisy programu. Jak się okazuje, Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz nie szczędzili sobie czułości nie tylko przed kamerami. Czego jeszcze nie pokazano w telewizji?