Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internauci apelują o "delegalizację Marii Peszek"!

558
Podziel się

Śmieją się z niej i reżysera teledysku "Modern Holocaust", który twierdzi, że to... "najważniejsza polska piosenka dekady".

Internauci apelują o "delegalizację Marii Peszek"!
bEiBljJx

Maria Peszek zaliczyła mocny i kontrowersyjny powrót wydając nową płytę, którą promuje piosenka Modern Holocaust. Maria porównuje w niej palenie tęczy do ludobójstwa i palenia Żydów w stodole. Utwór i teledysk wzbudziły tak skraje emocje, że na Facebooku popularność zdobywa akcja Tak dla delegalizacji Marii Peszek". Organizatorzy zapewniają, że ma ona charakter satyryczny i że nie nawołują do "wspierania ruchów nacjonalistycznych, faszystowskich, ksenofobicznych, rasistowskich czy też homofobicznych".

Na profilu akcji uczestnicy zamieszczają komentarze pod adresem Peszek i jej muzyki. Najczęściej naśmiewają się z zaangażowanych tekstów jej piosenek i kpią ze scenicznego wizerunku. Kilkakrotnie wkleili też wywiad z reżyserem Modern Holocaust, który twierdzi, że to... "najważniejsza polska piosenka dekady". Często pojawiają się też fragmenty "poezji" Peszek. W opisie akcji, która kilkakrotnie była zamykana z powodu zgłoszeń fanów Marii, czytamy, że to projekt satyryczny. Peszek nie zna się na żartach?

Sprawa nie wygląda dla niej lepiej w innych zakątkach internetu. Na oficjalnym koncie artystki na YouTubie piosenka Modern Holocaust ma prawie połowę negatywnych ocen. W komentarzach dominują ostre, krytyczne wypowiedzi na temat "najważniejszej polskiej piosenki dekady".

bEiBljJz
bEiBljJF
bEiBljJG
bEiBljKa
KOMENTARZE
(558)
gość
5 lata temu
Biedna, wydaje się jej ,ze coś znaczy...
gość
5 lata temu
z aktorstwem jej nie wyszło nawet znany tatuś nie dał rady jej przepchnąć no to co trzeba prowokować,d**ą nie za bardzo bo tłusta i niekształtna,b****o wyjątkowo brzydkie.To nie Doda czy Siwuec ,więc trzeba prowokować inaczej,chamstwem,ripostą,trafiać do małolatek i wzbudzać w ludziach skrajne emocje, z tego też jest niezła kaska.A tak na marginesie takich śpiewających jak ona jest dużo więcej tylko nie mają takiego przebicia jak ona i takich znajomości
Lol
5 lata temu
Okropna jest ta baba niech się ogarnie lepiej
bEiBljKb
gość
5 lata temu
fatalna
gość
5 lata temu
ja też nie.
Najnowsze komentarze (558)
Gość
5 lata temu
Strasznie mnie boli, że ludzie ją hejtują głównie dla tego, ponieważ pokazuje odbicie duszy ludzkiej naprawdę, a nie w krzywym zwierciadle uwiecznionego portretu biednego, niewinnego, nieszczęśliwego człowieka, na którego uwziął się świat. To ludzie są wojną, mordercami i zbrodniarzami, nikt inny.
Gość
5 lata temu
Maria Peszek górą! "Polska A B C i D" powinno być hymnem KODu.
gość
5 lata temu
Nie mogę na nią patrzeć...
gość
5 lata temu
spoko babeczka :) żyje jak chce, mówi i robi co chce! tak trzymać!
gość
5 lata temu
śpiewać każddy może
gość
5 lata temu
Stara d ..a a robi z siebie nastolatkę , czas dorosnąć . Amen
gość
5 lata temu
to prowokujące paskustwo już dawno powinno się wsadzić do czubków! tragedia
gość
5 lata temu
Mocna piosenka z mocnym przekazem. Daje do myślenia. Poruszyła mnie.
bEiBljJT
gość
5 lata temu
Wylejecie na mnie wiadro pomyj, ale ta piosenka mówi prawdę o wszystkich hejterach, o tych co krytykują, a nic sami nie robią.
gość
5 lata temu
Ależ on śpiewa właśnie o was komentujących! Co prawda w oczy kole? Nie podoba sie wam, ze nazywa rzeczy po imieniu? A ja uważam ze przekaz jest jasny i mocny - taka jest Polska i tacy właśnie jesteście wy pudełkowate. Pudel jest szkodliwy społecznie.
gość
5 lata temu
OSOBA ,KTÓRĄ POWINIEN ZBADAĆ PSYCHIATRA .
gość
5 lata temu
Nie rozumiem prostaki co macie do tekstu tej piosenki? Cała prawda o tzw. narodowcach. Komuchy były złe, ale faszyści i kibole to jeszcze gorsze szambo. To jest główny problem Polski - nienawidzące się i zwalczające społeczeństwo. Ale jesteście za g***i, żeby zrozumieć cokolwiek.
Poldi
5 lata temu
A ja lubię Peszek i żal mi tylko tych co tak plują na nią. Dziewczyna ma mocne teksty które powinny dać do myślenia tym którzy myślą. Pa.
gość
5 lata temu
Holokaust na tych Żydach, którzy nie odwrócili się od Polaków - Słowian na których był pierwszy i większy atak Hitlerowców. Hekatomba Polaków to prawdziwa zgroza, ludobójstwo, męczeństwo i niewyobrażalne cierpienie. Poczytajcie sobie o torturach jakie przeżywała ludność polska, ratująca Europe która się od niej odwróciła, Żydów którzy nie rzadko byli zdrajcami, ludność ktorej winniśmy pamięć i cześć. Muzeum Polaków Prześladowanych powinno powstać, a nie muzeum Żydów Polskich, gdzie nie prawdę o Jedwabnem wam zapodadzą...
...
Następna strona
bEiBljKv