Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zamachowcy z Brukseli byli braćmi! (FOTO)

116
Podziel się:

Śledczy podejrzewają, że terrorysta, który podłożył bombę w metrze, mógł przeżyć.

Zamachowcy z Brukseli byli braćmi! (FOTO)
bEEAFDrF

Do wczorajszych zamachów terrorystycznych w Brukseli, na stacji metra i lotnisku Zaventem, przyznało się samozwańcze Państwo Islamskie. Eksperci podejrzewają, że przeprowadziła je belgijska komórka ISIS, składająca się z osób pochodzenia arabskiego, jednak urodzonych i wychowanych już w Europie. Problem islamskich gett i powiększających się stref wpływu radykalnych odłamów tej religii jest powszechny w większości europejskich miast.

Śledczy znają już tożsamość zamachowców, którzy wysadzili się na największym brukselskim lotnisku – to bracia, mieszkańcy stolicy, Chalid i Brahim Bakraoui. Znani byli policji jako drobni przestępcy, ale nie jako potencjalni terroryści. Werbowanie całych rodzin do tego typu działalności nie jest niczym nowym, braćmi byli też zamachowcy z Bostonu.

Belgijskie służby podejrzewają, że jeden z terrorystów mógł przeżyć zamach - chodzi o człowieka, który wysadził wagon w brukselskim metrze.

bEEAFDrH

Przypomnijmy, że bilans zamachów w stolicy Belgii to jak na razie 34 ofiary śmiertelne oraz ponad 200 rannych. Jest wśród nich trzech Polaków, z których dwóch to funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy przebywali w Brukseli służbowo.

bEEAFDrN
bEEAFDsi
KOMENTARZE
(116)
Gość
6 lat temu
Strach się bać. Wychowani w Europie. Tragedia.
gość
6 lat temu
Straszne, żeby w imię chorej ideologii wysadzić się w powietrze i zabić tyle niewinnych ludzi
Gość
6 lat temu
Jakie pranie mózgu trzeba przejść aby dokonać czegoś takiego...
bEEAFDsj
Gość
6 lat temu
Wladza decyduje my za to placimy 😟
gość
6 lat temu
dalej zapraszajmy, przyjmujmy z otwartymi ramionami
Najnowsze komentarze (116)
gość
6 lat temu
Max wróć, potrzebujemy takich dziennikarzy ja ty,nie bałeś się mówić jak jest ,tak trzymaj ,,
gość
6 lat temu
oni sa nacpani zawsze jak na to sie decyduja , sprane mozgi i to wszystko w imie allaha
Ona
6 lat temu
Niech zrobią dla wszystkich arabów, muzułmanów itp. oddzielne wejścia na lotniska i kontrolę przed wejściem na lotnisko! Skoro zabijają niewinnych ludzi muszą ponieść konsekwencje! Nie jestem rasistką ale trzeba to zatrzymać !!!
its true
6 lat temu
Mogli być nawet w związku gejowskim. Czy to istotne? Ważne aby się tego bydła pozbyć z Europy.
gość
6 lat temu
To sa arabskie nazwiska Khalid i Ibrahim Bakrałi- mnie wiecej tak trzeba pisac i wymawiac
islamski Mole...
6 lat temu
Już w przypadku zamachów w Madrycie w 2004 roku ślady wiodły do marokańskiego mieszkańca Molenbeek. Z kolei 10 lat temu pisałam o siatce terrorystycznej, która ulokowała się w miasteczku Maaseik. Jej szefem był miejscowy piekarz - drugie pokolenie imigrantów, który po wyjeździe do Afganistanu wrócił odmieniony. Z zasymilowanego mężczyzny, który wychodził na piwo do knajpy i nosił dżinsy, stał się wahabitą w tradycyjnych szatach. To właśnie w Maaseik zorganizowano zamachy w m.in. Casablance i Rijadzie. Piekarz wpadł podczas rutynowej kontroli na autostradzie.
gość
6 lat temu
Niestety ale z tym bydłem żeby walczyć skutecznie trzeba odwrócić role. Pozbyć się wszelkiej poprawności politycznej i fałszywego humanitaryzmu (bo broniącego oprawcę a nie przyszłe ofiary). Trzeba sprawić, żeby oni się nas bali i bali się ginąć. Na pewno jest jakiś sposób, który sprawi, że śmierć już nigdy nie wyda im się taka pociągająca.
Gość
6 lat temu
Jak oni maja mózgi wprana gnoje maja po jej rekawiczce na rękach
bEEAFDsb
gość
6 lat temu
Ja Warszawiak kibic legii się nie boję śiniaków i napisze allach to h*j
gość
6 lat temu
Czarne islamskie śmiecie!!!! Nie jesteście i nigdy nie będziecie europejczykami! Jesteście zarazą tego swiata! Gnigy smierdzace
gość
6 lat temu
Wyszkoleni od malego zeby taki zamach zrobicbez skrupolow
gość
6 lat temu
Niby w jakiej Europie się wychowali? Pewnie nawet nie mówili po francusku, tylko po arabsku - żadne to wychowanie europejskie, jeśli całe życie byli w tych swoich gettach, nie asymilują się, policja boi się tam wchodzić, obowiązuje ich prawo szariatu a nie belgijskie, więc o jakim wychowaniu w Europie wy mówicie? Przecież to bzdury. Te getta muszą być zlikwidowane a nieprzystosowanie ludzie, nie władający urzędowym językiem, powinni być wysłani do Arabii Saudyjskiej - oni sobie ze swoimi ziomkami poradzą, mają tyle kasy z ropy, że hoho!!!
gość
6 lat temu
Zamachy godne konwencji Genewskiej . Tylko dlaczego te jełopy nie podłożą bombki pod łUNIjnym gmachem .
Gość
6 lat temu
Po co wpuszczać takich do Europy ! Niech żyją w swoich krajach ! Z jakiej racji mają narzucać komuś swoją wiarę czy poglądy czy jeszcze inne sprawy ? W*n z Europy !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEAFDsU
bEEAFDsV
bEEAFDsW
bEEAFDsX
bEEAFDsY
bEEAFDsD