Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cejrowski apeluje o zamknięcie wszystkich meczetów w Europie: "MUZUŁMANÓW TRZEBA NATYCHMIAST WYSIEDLIĆ!"

665
Podziel się

Podróżnik opublikował rozkazy, jakie powinni wydać przywódcy państw europejskich. "Wszystkich chętnych cywilów od harcerza w górę szkoli się w strzelaniu i wyposaża w broń".

Cejrowski apeluje o zamknięcie wszystkich meczetów w Europie: "MUZUŁMANÓW TRZEBA NATYCHMIAST WYSIEDLIĆ!"
bCNqcGUR

Napięta sytuacja w Europie i zamachy, do jakich doszło w Brukseli znów wywołały falę komentarzy dotyczących przywódców Francji, Niemiec i krajów Beneluksu. Głos zabrał między innymi Wojciech Cejrowski, który już niejednokrotnie udowadniał, że w kwestii imigrantów ma jasno określone poglądy.

Cejrowski opublikował na Facebooku "rozkazy", jakie jego zdaniem powinni wydać przywódcy Unii Europejskiej. Według dziennikarza są oni "durniami w czarnych garniturach", którzy nic nie zrobili po zamachach w Paryżu. Teraz potrzebne są zdecydowane działania:

bCNqcGUT

Powinniśmy już teraz znać to "kolejne miejsce", bo powinniśmy, przesłuchiwać podejrzanych, śledzić, podsłuchiwać i. strzelać. To jest wojna, na wojnie się strzela. Ale durnie nie wydają rozkazów. Żaden samolot się nie poderwał, żeby zbombardować miejsca, gdzie przywódcy Państwa Islamskiego właśnie spokojnie jedzą kolację. Znamy te miejsca, ale durnie nie wydają rozkazów.

Jakie to powinny być rozkazy:

- Każdy mundurowy chodzi stale uzbrojony: żołnierz, policjant, strażak, leśniczy...
- Wszystkich chętnych cywilów od harcerza w górę szkoli się w strzelaniu i wyposaża w broń.
- Wszystkie meczety w Europie zostają zamknięte do odwołania.
- Wszystkich muzułmanów bez europejskiego obywatelstwa wysiedla się natychmiast, wsadzając na statki i wywożąc na drugi brzeg Morza Śródziemnego.
- Na granicach Europy stawia się mur na wzór tego, który postawił Izrael na granicy z Hamasem.

bCNqcGUZ
bCNqcGVa
bCNqcGVu
KOMENTARZE
(665)
Gość
4 lata temu
Prawidłowo. Ciekawe co będzie w Krakowie na ŚDM...
M
4 lata temu
Niektórzy wolą zrobić marsz milczenia, wstawić flage zamiast zdjecia i myślą ze przestrasza islamistów :)
Gość
4 lata temu
Ma rację
bCNqcGVv
gość
4 lata temu
Ma chłopak racje !
gość
4 lata temu
dobrze mowi
Najnowsze komentarze (665)
gość
3 lata temu
Tak to powinno wyglądać. Z nimi inaczej się nie da. To są ludzie pokroju IQ poniżej 70. Więc tylko SIŁĄ ich wygnać stąd!
gość
4 lata temu
To mądry człowiek i niestety ma rację...
gość
4 lata temu
p********y hipokryta !!!a co z polskimi wyznawcami islamu ??? może kościoły katolickie zamknąć i to na zawsze bo tam rodzi się większość afer pedofilskićh!!! j***ć cię lamusie !!!!
gość
4 lata temu
zamknijcie Cejdusia, po co nam miesza...
gość
4 lata temu
popieram
gość
4 lata temu
ZA LATWO DOSTAJA OBYWATELSTWO. to wszystko wina lewackich rzadow europy, oni sprowadizli ich do eurpy, oni ich bronia, daja im wszelkie prawa i przywileje i pozwalaja lamac nasze europjskie prawa i zyc weldug szarii. nie dziwie sie ze merkel zaprosila ich do europy, hitler i mussollini przyjanzili sie z nimi, obicali im panowanie islamu. byly nawet islamskie odddzialy ss. faszysci i ich teorie i pryzjaznie przetrwaly - podziekujmy lewicy ktora udaje tylko ze chce wolnosci i demokrajci. wszak sporwadza muzulmanow i pozwala im na lamanie wszystkich naszych praw wzgledem kobiet, dzieci, malzenstw... Oni kiedy mowia o integracji nie mowia o integracji muzulmanow, to my, Europjczycy mamy sie intgrowac i ubogacac kulturowo - od lat 70 europa glosi wyzszosc kultury islamskiej! dlatego unia dociela sie od korznei chrzescijankich i chrzescijankich wartosci, bo teraz uznaje korzenie i wratosci islamu. wy nie wiecie co sie na swiecie dzieje...
gość
4 lata temu
fajnie jest być gorliwym patriotą wydając rozkazy z malowniczego miejsca z daleka od Polski. Proste: odsiejmy plewy od ziarna, zabawmy się w Boga. Szkoda tylko że w tych plewach poleci wielu niewinnych ludzi. Dobry plan, to coś co jest zaplanowane na chłodno i dobrze przygotowane. W przeciwnym razie przygotujemy sobie sami piekielny tygiel. Czym innym jest przygotowanie do skutecznej obrony, i korzystanie z rzetelnego wywiadu a czym innym robienie kolejnego polowania na czarownice...
gość
4 lata temu
Całkowicie zgadzam się z jego wypowiedzią i popieram w każdym calu.
bCNqcGVn
gość
4 lata temu
PiS i każda partia przetrwa następne wybory , ale tylko wtedy gdy będzie przeciwko islamizacji Polski . Po POpaprańcach , Nowoczesnych idiotach zostanie to co zostało z SLD ! Parlament Europejski też się zmieni radykalnie po wyborach . Merkel to też już t**p polityczny dla Niemców !
moje przemyśl...
4 lata temu
Francja zamachy w Paryżu. Belgia zamachy w Brukseli. Niemcy gwałty i molestowania w Kolonii. Wielka Brytania straże szariatu w Londynie. Szwecja płonące samochody w Sztokholmie.To wiadomości z ostatnich miesięcy z zachodniego raju. Polska nie bardzo pasuje do tego raju. Zaczynam się poważnie zastanawiać co my w tym towarzystwie robimy..? Jak tak dalej pójdzie to Polska zostanie jedyną oazą spokoju i bezpieczeństwa w Europie. Co to się porobiło? Wydaje mi się ,że to jakiś piękny sen... Kiedyś przed laty czytałem jakąś przepowiednię polskiego zakonnika , czy księdza - pisał on w niej ,że widzi orla białego w koronie a blask jego bije dookoła, że do nas będą przybywać inni by tu żyć i szczycić się tym, że Polska będzie źródłem nowego prawa. Pamiętam ,że zdrowo się wówczas uśmiałem. A teraz? Do diabła to może być prawda.Ciekawych czasów doczekaliśmy. Bądźmy mądrzy, chrońmy naszą 1000 - letnią tożsamości kulturę.
luna
4 lata temu
dobrze gada ,wodki mu polac! Zgadzam sie z Cejrowskim zupelnie Zamknąć wszystkie wahabickie meczety w Europie.Francja juz zamknela 34 meczety w których "używana byla mowa nienawiści" ..zlikwiduja owe meczety
gość
4 lata temu
Cejrowski to generalnie dureń, ale w przypadku muslimów niestety ma rację.
gość
4 lata temu
skasować żarcie hallal, dodawać do wszystkiego świńską krew to same wyjadą
gość
4 lata temu
Cejrowskiego do MUZUŁMANÓW - zróbmy zbiórkę na bilet - on taki wszystkowiedzący jak nasi rządzący - niech lecą ....daleko ,precz będziemy mieli wreszcie spokój.
...
Następna strona
bCNqcGVP