Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona prezesa Amber Gold TWIERDZI, ŻE ZOSTAŁA ZGWAŁCONA w areszcie!

207
Podziel się:

Już po urodzeniu dziecka przekonuje, że była molestowana... Sąd odpowiada: "Katarzyna P. nie jest ofiarą!"

Żona prezesa Amber Gold TWIERDZI, ŻE ZOSTAŁA ZGWAŁCONA w areszcie!

W gdańskim Sądzie Okręgowym zaczęły się procesy przeciwko odchudzonemu Marcinowi P., prezesowi Amber Gold i jego żonie, Katarzynie. Według prokuratury para oszustów okradła 19 tysięcy klientów na 850 milionów. Byłemu prezesowi postawiono 24 zarzuty, a jego żonie - 17. Każdemu z nich grozi do 15 lat więzienia. Zobacz: Prezes Amber Gold próbował się zabić w samochodzie!

Kiedy Katarzyna P. przebywała w łódzkim areszcie, wdała się w romans ze strażnikiem. Zaszła z nim w ciążę a w październiku zeszłego i urodziła dziecko. Wczoraj podczas kolejnej rozprawy obrońca przywołał tę historię, gdyż oskarżona zeznała, że... tak naprawdę została zgwałcona przez strażnika, a dziecko jest owocem molestowania.

Prokurator uznał, że skoro wcześniej nie złożono oskarżenia, a Katarzyna P. nie chciała współpracować z prokuraturą żeby zbadać i wyjaśnić okoliczności zajścia w ciążę, nie ma mowy o przestępstwie.

Do poczęcia dziecka mogło dojść z naruszeniem zasad, ale sąd nie widzi tu znamion przestępstwa, a Katarzyna P. nie jest ofiarą - sąd przyznał rację prokuratorowi.

Adwokat Katarzyny P. liczył na to, że uznanie poczęcia dziecka za gwałt pozwoli na uchylenie tymczasowego aresztu oskarżonej. Dałoby to jej szansę wychowywać dziecko na wolności, choć wcześniej odrzuciła możliwość wzięcia dziecka pod swoją opiekę. Stwierdziła wtedy, że za kratami trudno wychowywać dziecko. Sąd odrzucił ten wniosek o uchylenie aresztu.

Według świadków podczas przesłuchania na sali sądowej znajdował się Marcin P., który podobno tylko kręcił głową ze współczuciem.

Czy 15 lat więzienia to sprawiedliwa kara za oszukanie 19 tysięcy osób z kilkuset milionów złotych? Życzy im, żeby spędzili je razem, w jednej celi.

KOMENTARZE
(207)
Gość
6 lat temu
Kobieta poniżej wszelkiego poziomu. Tylko tego dzieciaka szkoda. Maluch nie zasłużył na taki start.
P
6 lat temu
Co to za więzienie, że pani amber gold ma ufarbowane na włosy?
dsds
6 lat temu
a ja myślę, że jak kradli to i kłamać potrafią..
Gość
6 lat temu
Wszyscy krzyczą jakimi ten PiS jest straszny. A jaki syfon po sobie PO postawiło ? I nie jestem zwolenniczką PiSu
gość
6 lat temu
posiedzą trochę , wyjdą za dobre sprawowanie i do końca życia będą się bujać za ludzkie pieniądze-powinien być przelicznik kasy na dobę- i wtedy niech siedzą do osranej śmierci
Najnowsze komentarze (207)
rys
rok temu
Ja myślę ,że są niewinni. Byli niezależni, nie byli w układzie i dlatego zostali zniszczeni. Taka Polska taki świat.
Gość
5 lata temu
Marcin p i jego żona są słupami grubych ryb. Ona mogła zostać zgwałcona nie róbcie z niej zaraz d****** Może to jest jej plan ale może to być gwałt oni byli bardzo zastraszani oboje . Plichta chce mieć izolatkę bo 10 osób zginęło w dziwnych okolicznościach. Może zastraszanie polega na tym że została zgwałcona żeby nie wydała Tuska i reszty z gdańskiej elyty. Im może właśnie o to chodzi żeby ludzie mówili o niej k***wka a prawdy za kratkami nikt nie zna. Afera nie jest wcale na wielką skalę. To ile miliardów ukradło PO to Amber gold to pikuś tutaj tylko wyjęli ludziom z kiesy i tego jest szkoda
Walec
5 lata temu
Dobre szmacisko.
gość
5 lata temu
Temu strażników i to chyba zaplaci.... s**z dzieciątko biedne
Julia
6 lat temu
Twarze maja zasłoniete,ale my znamy twarze POpaprancow,ktorzy stoją za tym wszystkim.
Komendant AŚ
6 lat temu
nawet w więzieniu się dupią co na to ojciec strażnik - gwałciciel czy wyleci z pracy czy zaliczy mu się to w poczet stażu ????
Gość
6 lat temu
Dożywocie!! Złodzieje!!!
lewanu
6 lat temu
Ktos napisali ze to UPOŚLEDZONE MAŁŻEŃSTWO a jak to się stola iż tylu ludzi oszukali i na takie pieniądze ?
xc
6 lat temu
POsadzic ja na dożywocie razem z chłopem! ale ale gdzie juzek bak?! co się z nim dzieje??!! gdzie ten P****t szatana
gość
6 lat temu
Polaków trzeba jbc .nikt nie dawał takiego oprocentowania...trzeba myślec myślec myślec.
CENTGOLT
6 lat temu
prostytutki nie da się zgwałcić słowa ś.p. a. leppera
CENTGOLD
6 lat temu
przebiegła s**a s****a wiedziała doskonale jak to rozegrać powinien sąd jej podwoić tą kare odsiadki za wplątanie klawisza w tą sprawę i tyle w temacie
gość
6 lat temu
A mi ich szkoda. Za głupie pieniądze zmarnować życie. Że nie chce, by dziecko było za kratami to jednak dobrze. Nie zamordowali nikogo, nie kolekcjonowali kości. Chyba tam były tęższe głowy, co majątek upłynniły, a oni zostali jako koziołki ofiarne.
lola
6 lat temu
Takie k***iszcze jak ona zaszlo, a dziewczyny, ktorym naprawdę zależy i byłyby dobrymi matkami nie mogą doprowadzić do naturalnego poczęcia. gdzie tu Bóg?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie