Trwa ładowanie...
Przejdź na

Britney wraca do Luizjany?!

188
Podziel się

Miłej podróży!

Britney wraca do Luizjany?!
bEhQTZlx

Rodzice Britney Spears planują zabrać ją do Luizjany. Jamie i Lynne na razie przebywają w Los Angeles, gdzie zajmują się piosenkarką, prostują jej karierę, pilnują leczenia, dbają o spotkania z dziećmi oraz chronią ją przed podejrzanymi "przyjaciółmi". Ojciec gwiazdy złożył już podanie do sądu, w którym prosi o zezwolenie na wyjazd Britney z Kalifornii pomimo tego, że Spears jest oskarżona o "jazdę bez ważnego prawa jazdy", a wyrok w tej sprawie jeszcze nie zapadł.

Wydaje się, że to świetny pomysł: wokalistka odpocznie od byłych, natrętnych chłopaków, fałszywych przyjaciół, mediów, paparazzi i różnych pokus, które czyhają na nią w Los Angeles. Jednak ona patrzy na tę sprawę zupełnie inaczej. Źródło magazynu The Sun mówi:

Britney czuje się izolowana i bardzo samotna od czasu, gdy jej ojciec zaczął sprawować nad wszystkim kontrolę.

bEhQTZlz

Jednak metody rodziców zaczynają odnosić pożądane skutki. Piosenkarka pojawiła się ostatnio w serialu How I Met Your Mother (zobacz), zaczęła kręcić nowy teledysk, regularnie spotyka się z synami, ubiera się lepiej i zawsze ma na sobie majtki.

Britney świetnie sobie radzi pod warunkiem, że ktoś ją nieustannie dyscyplinuje. Jest jak dziecko i w żadnym wypadku nie może znowu zostać sama. Życzymy więc miłej podróży i udanego pobytu w rodzinnej Luizjanie.

bEhQTZma
KOMENTARZE
(188)
anty-pazur [c...
13 lat temu
aha
gość
13 lat temu
To super! Powodzenia Brit!
fillinmeup
13 lat temu
s****a z emily
bEhQTZmb
BEATA STANKIE...
13 lat temu
s*****
gość
13 lat temu
według mnie to g***i pomysł. a jej rodzicom pewnie bardziej zależy na jej pieniądzach niż na córce. a biedna Britney musi robić co jej każą. Bo w innym przypadku nici jej po fortunie [własnej]
Najnowsze komentarze (188)
gość
8 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
Cosma
13 lat temu
Kochana Britney, dasz rade ;) Życie nie jest takie proste jak się wydaję, a powrót do domu na jakiś czas sprawi, że ożyjesz:)
KML-Kamil
13 lat temu
Zawsze tak było, że za sukcesem gwiazdy (polityka, biskupa, głównego managera firmy, ..) stoi sztab ludzi, którzy muszą dbać o biznes, wygląd gwiazdy, terminarz, planowanie strategiczne i wszystkie takie różne sprawy. Prowadzenie tego wszystkiego samemu jest niemożliwe. Britney nie jest od tego wyjątkiem.
Gillette2
13 lat temu
Ostatnia płytka jest bardzo fajna. jak wcześniej słuchałem pojedyncze piosenki tak teraz kupiłem płytę. Britney stań na nogi i wydaj następną płytkę.
gość
13 lat temu
szkoda ze sie tak zmarnowala ale niech wyjedzie do rodziców moze to jej pomoze uwielbiam jej kawałki i niechciałabym zeby zeszła całkowicie ze sceny ;XDtroche sie zniszczyła przez nieodpowiednich pszyjaciól ale jedynie rodzina moze jej pomuc:))
Paula xD
13 lat temu
cóż to mówić długo.. ŻYCZYMY MIŁEJ PODRÓŻY!!
E.N.J.E.J.......
13 lat temu
powodzenia.
dżołk
13 lat temu
"zawsze ma na sobie majtki" - rzecz podstawowa. Bardzo dobrze, że ktoś się zajął tym tematem i pilnuje niesfornej Britni
bEhQTZlT
cosma
13 lat temu
Kochana Britney, dasz rade ;) Życie nie jest takie proste jak się wydaję, a powrót do domu na jakiś czas sprawi, że ożyjesz:)
nie lubie bri...
13 lat temu
Życzę szerokiej drogi...
bilinka
13 lat temu
to dobrze ze jest z nia lepiej ja ją lubie!!!!!!!!!!!!
ania j.
13 lat temu
nic z niej już nie będzie.....
nixaa
13 lat temu
ma świetne okulary na tym zdjęciu...
gość
13 lat temu
dlaczego ludzie sie jej czepiają to jest jej życie i nic im do tego
...
Następna strona
bEhQTZmv