Trwa ładowanie...
Przejdź na

Farna wspomina wypadek samochodowy: "Cieszę się za nauczkę od Boga!"

85
Podziel się:

"Niektórzy to potrafią zatruć i przypominać te złe rzeczy... Ja nie płaczę nad tragedią".

Farna wspomina wypadek samochodowy: "Cieszę się za nauczkę od Boga!"
bEDaaukB

W maju 2012 roku Ewa Farna spowodowała poważny wypadek samochodowy. Badanie alkomatem wykazało, że miała we krwi promil alkoholu. Piosenkarka tłumaczyła się potem, że oblewała właśnie zdaną maturę. Farna straciła wtedy prawo jazdy, które odzyskała po półtora roku.

Na samym początku gwiazda skarżyła się, że media za szybko ją osądziły: nikt nie cieszył się, że zdała maturę, wszyscy mówili tylko o tym, że po pijaku wsiadła za kółko. Przypomnijmy: Farna we łzach: "PISALI, ŻE SIĘ SCHŁAŁAM, leżałam pod stołem!"

Wygląda na to, że niepochlebne opinie i temat wypadku wciąż ją irytują. W emocjonalnym wpisie na Facebooku piosenkarka pożaliła się na swoich fanów, którzy przypominają, że mogła kogoś zabić, i "zatruwają życie":

bEDaaukD

Niektórzy to potrafią zatruć i przypominać te złe rzeczy... Jakby sami nie robili błędów. Jest niesmaczne i bardzo nietowarzyskie poruszać nieprzyjemne dla kogoś tematy wpychając mu w twarz błędy, które popełnił. Były widoczne, więc to tak łatwe strzelać w tę tarczę a sam ukrywasz się za tymi swymi, które istnieją, tylko nie każdy o nich wie. Jednak, to nie znaczy, że nie były - pisze Ewa.

Farna podziękowała tym osobom, które są z nią w każdym momencie, nawet wtedy, gdy nie zachowuje się w porządku. Porównała to do bycia w związku i wsparcia, jakie otrzymuje od partnera.

Ten dzień jest dla mnie pięknym dniem, bo nie płaczę nad tragedią, ale cieszę się za ogromną nauczkę od Boga i jestem za to bardzo wdzięczna!

bEDaaukJ
bEDaaukK
bEDaaule
KOMENTARZE
(85)
gość
5 lata temu
Dobrze, że nic się jej nie stało - patrząc na to, co pozostało z samochodu
gość
5 lata temu
No dobrze mówi, każdy popełnia błedy, najważniejsze to umieć się na nich uczyć. Ma szczęście, że nikt w tym wypadku nie ucierpiał, bo tak lekko by o tym nie mówiła
gość
5 lata temu
Uważajcie na drogasz ludzie. Tak niewiele trzeba, by spowodować tragedię sobie i bliskim
bEDaaulf
Gość
5 lata temu
Za czyny trzeba brać odpowiedzialność. To sie tyczy każdego.
Gość
5 lata temu
Liszowska wjechała w auto po pijaku i też nawet do wiezienia nie poszla. Normalny smiertelnik by już siedzial.
Najnowsze komentarze (85)
gość
5 lata temu
uważajcie na pijaną Farnę
gość
5 lata temu
nauczka od bpga i cieszy sie tycie to nauczka nie tak robisz niewiem jak dostala sie do spiewu neiwiem czy o to chodzi i o wybory zle ale sa nadal etyka
kkk
5 lata temu
Dobrze mówi - Pan Bóg dał jej nauczkę i sądzę, że wyciągnęła wnioski. Dajcie jej już spokój. Kto jest bez winy niech rzuci kamień - dziś jest niedziela miłosierdzia więc warto zastanowić sie nad swoimi słabościami i błędami a innym dać spokój.
MŁOT
5 lata temu
nic sie jej nie stało bo jej gargantuicznie wielka D**A zamortyzowała zderzenie
kosogłos
5 lata temu
I tak Cię lubię
Gość
5 lata temu
Pamiętacie taka piosenkę BANIA U CYGANA??? :):);)
gość
5 lata temu
ciesz się sikso że nikt nie ucierpiał w tym wypadku, inaczej bys się do końca życia nie wypłaciła z odszkodowaniem. a od tego jest, niedoszła prawniczko, PRAWO by je przestrzegać.
Gość
5 lata temu
Faktycznie nic nie znaczący "błąd"... Pospolity zjadacza chleba by w najlepszym przypadku skończył z "zawiasami " a pannie gwiazdeczce się delikatnie mówiąc upiekło, i jeszcze ma czelność się zalic ze ludzie jej o tym przypominają... Brak słów
bEDaaukX
xyz
5 lata temu
Pijaczko wytłumacz mi jak można odzyskać prawko po 1,5 roku ? jakim cudem ? jak po 365 dniach musisz zdawać od nowa egzamin i co za 1 razem zdałaś prawniczko od 7 boleści
gość
5 lata temu
dobrze, że nikogo nie zabiła... jak ktoś wsiada za kółko na promilach, to mi go nie szkoda...
fg
5 lata temu
głupie bachory karmione publiczna kasa do przesady mysla ze im wszystko wolno.... najgorsze jest to ze im nic nie zrobia a nam ... lewacka telewizja to gnuj
fdg4
5 lata temu
fajna ta Ewka :)
gość
5 lata temu
Ja jeżdzę zawsze podpity
gość
5 lata temu
niech ona podziękuje Bogu że przeżyła a nie że niby to jej nauczkę dał ........
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaaulQ
bEDaaulR
bEDaaulS
bEDaaulT
bEDaaulU
bEDaaulz