Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek odejdzie z telewizji? "Pragnie stabilizacji"

202
Podziel się

"Chce mieć stałe zajęcie, a nie zależeć od mód i trendów".

Rozenek odejdzie z telewizji? "Pragnie stabilizacji"
bCxJtCvF

Małgorzacie Rozenek bardzo zależało na tym, by wyjść z cienia męża i rozpocząć własną karierę w show biznesie. Początkowo wydawało się, że jej się uda. Przez 3 sezony ofiarnie udawała, że sprząta dom, wynajęty na potrzeby programu Perfekcyjna pani domu. W rzeczywistości robiła to za nią profesjonalna ekipa. Pierwszy sezon programu tak się spodobał dyrektorowi programowemu TVN, Edwardowi Miszczakowi, że podjął decyzję o przeniesieniu go z TVN Style do głównego TVN-u.

Małgorzata poczuła się gwiazdą i nawet rozwiodła się z mężem, Jackiem Rozenkiem, bo uznała, że nie dotrzymuje jej kroku. Niestety, jej sława trwała tylko 2 sezony. Kupiony specjalnie dla Małgorzaty Piekielny hotel okazał się spektakularną klapą, a celebrytka popadła w niełaskę.

Wprawdzie udało się jej przekonać Miszczaka, że już nigdy nie pogrąży żadnego programu, ale to była tylko połowa sukcesu. Dyrektor programowy kupił dla niej kolejny brytyjski format, *jednak nie wiadomo, czy Projekt lady w ogóle trafi do emisji. *Miał znaleźć się w wiosennej ramówce, a tymczasem nie wiadomo nawet, czy załapie się na okres wakacji, kiedy i tak prawie nikt nie ogląda telewizji.

bCxJtCvH

Jak ujawniają znajomi Rozenek, decyzja szefa bardzo ją przygnębiła. Zastanawia się, co robić dalej.

Czasem wspomina, że myśli o powrocie do zawodu prawnika. Mogłaby obronić pracę doktorską i robić karierę w kancelarii - mówi osoba z jej otoczenia w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie. Chce mieć stałe zajęcie, nie zależeć od chwilowych mód i trendów. Pragnie stabilizacji.

Będziecie tęsknić?

bCxJtCvN
bCxJtCvO
bCxJtCwi
KOMENTARZE
(202)
pytam ja się
4 lata temu
A gdzie nius, że Radzio Majdan będzie w barwach szczęścia?
gość
4 lata temu
Irytują mnie te puste celebrytki,które zarabiają kupę kasy
Gość
4 lata temu
Nawet nie ma co tu komentować 😒
bCxJtCwj
Ewa
4 lata temu
Ale ona sztuczna Taka Ala lalka barbie.. Straszne
gość
4 lata temu
Trans Doda to jest dopiero pośmiewisko!
Najnowsze komentarze (202)
gość
4 lata temu
37?
gość
4 lata temu
Internauci słusznie jednak zauważają, że ta metryka nie odpowiada wyglądowi celebrytki, która wygląda jak dobrze utrzymana 40-latka. I wiele wskazuje na to, że faktycznie nią jest, bo - jak dowiedział się magazyn Życie na gorąco - koleżanki i i koledzy z podstawówki, szkoły baletowej oraz języka angielskiego na forach internetowych i portalach społecznościowych piszą, że Małgorzata, z domu Kostrzewska, urodziła się w 1969 roku, ma młodszego o 5 lat brata Piotra, uczyła się w Szkole Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca w Warszawie i nie jezdzila 150 km do szkoly baletowej do Lodzi,chodzila do szkoly baletowej w Warszawie studiowała zaocznie prawo. Wszyscy znajomi Perfekcyjnej Pani Domu mają 47 lub 48 lata, a na dowód wiarygodności podpisują się imieniem i nazwiskiem.
Gość
4 lata temu
W końcu jej nie będziemy oglądać?
gość
4 lata temu
Nie pownni jej robić takich zbliżeń w tv bo wygląda koszmarnie, jak babo-chłop na sterydach
gość
4 lata temu
NIECH S*******A
gość
4 lata temu
wrocic do zawodu by chciala???? a co z zaleglosciami? prawo to taki kierunek z ktorym trzeba byc na biezaca.to ciagla nauka,nauka i nauka...w jej wieku,po tylu latach ona poprostu nie wie juz NIC.proponuje wiec zatrudnic sie np.u miszczaka jako pomoc domowa.chociaz....czy aby napewno ona potrafi sama sprzatac???
perfekcyjny p...
4 lata temu
żalu nie będzie....cienka jest, jedynie uroda ją ratuje....Ale Radziu kopnie ją w (_)*(_)....
gość
4 lata temu
Pan ze zdjęcie ma od 20 lat parcie na szkło bezskutecznie próbuje lansować się przy gwiazdach mówiąc nawet że niektóre z niech to jego rodzina itp Masakra
bCxJtCwb
gość
4 lata temu
A Pana No name redaktora mody od siedmiu bolesci nikt nie podpisał ? Oj jakie to przykre być na Pudlu i inni nie wiedzą kim jest osoba ze zdjęcia.
Gość
4 lata temu
Pan na zdjeciu do zludzenia jest podobny do terrorysty-sallada abdeslaha !!!
Gość
4 lata temu
Oglądam program o Warszawie.
gość
4 lata temu
Nie trawie tej baby taka sztuczna nadęta lala a jej były màż to taki fajny facet
gość
4 lata temu
Niech idzie nie będziemy tęsknić. Ciekawe czy miłość Majdana skończy się rownie szybko jak te programy.
gość
4 lata temu
wags, spie-----j , ona i kancelaria .Kon by się usmiał
...
Następna strona
bCxJtCwD