Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polsat tłumaczy się z cenzury "Wilka z Wall Street": "Nie cenzurujemy filmów!"

162
Podziel się:

"Jest to więc wersja zaakceptowana bez wątpienia przez twórców filmu... Dostaliśmy ją od dystrybutora".

Polsat tłumaczy się z cenzury "Wilka z Wall Street": "Nie cenzurujemy filmów!"
bEDqeZNh

Wczoraj Polsat wyemitował głośny film Martina Scorsese w wersji dla dzieci, bez większości scen seksu i przekleństw. Widzowie, którzy widzieli oscarową produkcję, byli zdziwieni brakiem homoseksualnej orgii, większości erotycznych smaczków i nagiej Margot Robbie. Zobacz: Polsat ocenzurował sceny seksu w "Wilku z Wall Street"!

Masowe oburzenie i wiele głosów wyśmiewających stację, która niedawno zaliczyła głośną wpadkę z filmem Życie Pi, zmusiły Polsat do opublikowania oświadczenia. Rzecznik stacji tłumaczy, że nie ocenzurowano filmu i jest to wersja dostępna w całej Europie.

Nie cenzurujemy filmów i nie dokonujemy w nich żadnych zmian, co oznacza że nie ocenzurowaliśmy filmu „Wilk z Wall Street”. Wersję filmu, którą wyemitowaliśmy otrzymaliśmy od dystrybutora, jest to wersja emitowana w innych krajach Europy. Jest to więc wersja zaakceptowana bez wątpienia przez twórców filmu i jego dystrybutora – czytamy w oświadczeniu stacji.

bEDqeZNj

Możemy jedynie dodać, że wersja kinowa filmu najprawdopodobniej nie mogłaby zostać wyemitowana o godzinie 20.00 ze względu na polskie przepisy prawa i regulacje Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji – wyjaśnia Polsat. Emisja filmu w wersji kinowej mogłaby się odbyć dopiero po godzinie 23.00, co oznacza że zakończyłaby się dopiero po godzinie 2.00 w nocy.

Oglądaliście?

bEDqeZNp
bEDqeZNK
KOMENTARZE
(162)
gość
5 lata temu
Jakby komuś obcinali głowę i wypruwali flaki, to byłoby OK o 20. A jak seks, to już nie. Świat stoi na głowie!
Kotek. ♡
5 lata temu
Cenzura lat 80... Ale tak to jest gdy chce Cię wyemitowac więcej reklam. Brawo Polsat! Dziękujemy za Wilka i Życie Pi
gość
5 lata temu
bravo -pozwalniac dziennikarzy z polsatu i zatrudnic tego nowego od koni
bEDqeZNL
gość
5 lata temu
Do bani takie oglądanie filmów... Nie wiedziałam o co chodzi, jak usłyszałam tą cenzurę. Żenada.
gość
5 lata temu
Hahahaaaaa
Najnowsze komentarze (162)
nieok
5 lata temu
Haha wiedzialam ze coś mi nie pasuje. Oglądałam na necie film i był zaje***ty a zwłaszcza sceny erotyczne i mówię to jako kobiety. Nie wolno cenzurować filmów. Lepiej ho w nocy puścić, niż taka farse robić..
gość
5 lata temu
Ten film jest tak denny. Cala treść tak obrzydliwa ze wstyd mi za ludzkość ze marnuje pieniądze na produkowanie takiego g***a. Ludzie głodują, dzieci sa zaniedbane a ludzkość kręci takie denne filmy. Wstyd dla Polsatu ze kupił ten tytuł
gość
5 lata temu
Polsat zalicza wtopę za wtopą. Nie ma co tracić czasu na oglądanie u nich dobrych filmów, bo na pewno nie zobaczymy ich w wersji oryginalnej
gość
5 lata temu
no to ma...sens...
gość
5 lata temu
Teraz cenzura filmów żeby Polakom w głowach sie nie poprzewracało od nadmiaru seksu, potem zaczną zakładać podsłuchy i kamery i tak ograniczą nam wolność osobistą że załatwiać będziemy sie z grafikiem tylko 2 razy dziennie
Jack
5 lata temu
Skoro o tym Polsat wiedział,powinien poinformować o wersji którą wyświetli,a pełną wersję wyremontować w terminie i porze o której to moze zrobić.
Gość
5 lata temu
No i bardzo dobrze po co mam k***y jakieś w tv oglądać jestem kobietą i nie życzę sobie tego a jak wam tego brakuje to sobie pornosy wlaczcie!!! 😊
gość
5 lata temu
To znaczy, że Polsat jest symbolem pruderyjnej telewizji. Skoro posiadaliście taką wiedzę trzeba było darować sobie wyświetlanie tego filmu.
bEDqeZND
gość
5 lata temu
dla mnie bylo spoko
gość
5 lata temu
Przecież niedawno na anal+ szło w całości i nie o 23
gość
5 lata temu
z filmu zrobili gniota, reżyser pokazał w genialny sposób rozpasanie, a Solorz zrobił z tego karła
Gość
5 lata temu
No i dobrze. W każdym filmie tylko seks i gołe d**y. Jak bym chciała oglądać sceny seksu to bym sobie włączyła p****la. Lubie filmy z dobrą fabuła a ciągle sceny orgii to lipa.
gość
5 lata temu
"Emisja filmu w wersji kinowej mogłaby się odbyć dopiero po godzinie 23.00, co oznacza że zakończyłaby się dopiero po godzinie 2.00 w nocy." a biorąc pod uwagę 25 min przerwy reklamowej co pół godziny to i o 5 rano (!!!) BEZNADZIEJA
gość
5 lata temu
tylko w polsacie 1,5 godzinny film trwa 3 godziny
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDqeZOw
bEDqeZOx
bEDqeZOy
bEDqeZOz
bEDqeZOA
bEDqeZOf