"Internauci to bezmózgowcy"

531
Podziel się

Mówienie publicznie o napletku to według Wiśniewskiego zdobycz cywilizacji. Mówienie o kupie też?

"Internauci to bezmózgowcy"

Michał Wiśniewski odpowiada na zarzuty ludzi, którzy krytykują jego wynurzenia o napletku syna. Mamy XXI wiek - mówi. Napletek to nie tabu! Nie rozumie, że niktórzy uznają za niesmaczne mówienie o niektórych rzeczach. Natomiast Michał chętnie zwierzyłby się nawet z koloru swojej kupy. Bo przecież kupa też już nie jest tabu. Stąd nieporozumienia.

_**kupa wariatów, idiotów a przede wszystkim bezmózgowców w tej sieci**_ - pisze na blogu. ktoś mi dzisiaj zwrócił uwagę na mój wczorajszy wpis, więc wszedłem chcąc nie chcąc, na komentarze by dowiedzieć się czym tak bardzo zniesmaczyłem czytających antyfanów. (...) nie zdają sobie sprawy, że takie tematy już dawno przestały być tematami tabu.

być może u niektórych osób w domu w dalszym ciągu synek podbiera playboya tatusiowi. córka nie jest na tyle nieuświadomiona, co skutkuje tym, że w wieku 13 lat zachodzi w ciążę. ale nie w moim domu - metody wychowania moich dzieci biorę z najlepszych wzorców a co najważniejsze nie z XIX a z XXI wieku.

Przy okazji drugiego wpisu o napletku Michał atakuje też Piotra Tymochowicza, specjalistę od wizerunku, który dwa dni temu zapowiedział koniec kariery Doroty Rabczewskiej. Przy okazji Michał... krytykuje Maję Sablewską. Można się pogubić w tym, kogo lubi, a kogo nie. Przecież jeszcze niedawno atakował Dorotę i sugerował, że jest uzależniona od narkotyków (zobacz: *"Być może nagrywam te blogi po pijaku, ale nie ćpam!")
*
.

doda nie jest ideałem kobiety dla mw ale z pewnością dla wielu facetów z lub bez zobowiązań - pisze. popełnia zapawne tysiące błędów życiowych i zawodowych - jak każdy z nas. ale głupota pańskiej wypowiedzi polega na tym, że doda wpisała się już na stałe, na całe życie w polską scenę muzyki rozrywkowej jak i polskich celebrity. to, że jej płyty się już nie sprzedają jak dawniej - jest winą jej managementu - nie jej samej. ona im wierzy.

panie piotrze, pan nie jest głupcem, pana problem, to to - , że pan jest lanserem. kosztem leppera, mandaryny, wiśniewskiego czy dody. (...) od DODY - wara. proszę mi wierzyć, ze przez kolejne 20 lat, czy się panu podoba czy nie - naród będzie śpiewał po dwóch piwach DŻAGĘ na moich wieczorach karaoke. zawsze. i za to się należy kłaniać tomkowi lubertowi i dodzie. proszę przyjąć to wiadomości. doda - czy się to komu podoba czy nie - jest naszą polską gwiazdą.

KOMENTARZE
(531)
gość
12 lat temu
Trzeba go zabic. Jest głupszy niz konstytucja przewidziała.
n/c
12 lat temu
Żal... Nie dość, że ciota to jeszcze śpiewał w "Ich troje" Buhahaha. Już wolę Boysów...
gość
12 lat temu
idz daj matce wino slams ataku
gość
12 lat temu
Michał mamy gdzieś to co zrobiłeś z napletkiem swojego syna i co śpiewasz na swoim karaoke
gość
12 lat temu
a o tej ciąży nastolatek to pije do swojej pani Geni?:) bo jej córka urodziła dziecko w 3 klasie gimnazjum ze swoim "ochroniarzem" (zwiewała z lekcji i podczas gdy pani Genia wychowywała dzieci Wiśniewskiego, załatwiła córce pana, który miał ją odprowadzać na lekcje:)).
Najnowsze komentarze (531)
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
goœÌ
9 lat temu
Internauci_to_bezmozgowcy.. Retweeted it :)
goœÌ
9 lat temu
Internauci_to_bezmozgowcy.. Nifty :)
goœÌ
9 lat temu
Internauci_to_bezmozgowcy.. Nice :)
goœÌ
9 lat temu
Internauci_to_bezmozgowcy.. OMG! :)
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gosc majka
12 lat temu
No nie,dlaczego jestes be.Czy bylo by Tobie milo gdybym Cie tak nazwala.Chyba nie PRAWDA.
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
Nie dość, że to było niesmaczne, to nie na miejscu! Owszem Wiśnia, napletek nie jest tematem tabu, ale jak sie mówi o swoim, a nie swojego syna czy kogokolwiek innego! Sex czy menstruacja też nie są od dawna tematem tabu a jednak nie opowiadam nikomu o problemach łóżkowych moich koleżanek czy problemach z miesiączką mojej mamy!!! Wyczuj w końcu tą różnice!!!
Aksamitny Kas...
12 lat temu
Panie Wiśniewski.Cenię pańską wypowiedz,że niejaki Piotr Tymochowicz jest lanserem,ponieważ ślizga się na gwiazdach i gwiazdkach.Niestety,i pan tworzy świat lanserów.Tymochowiczowi i panu - nadaję tytuł - "Napletek 2008"
koszmar to ma...
12 lat temu
a on to niby co? wielkie zero.nikt.
gość
12 lat temu
Czyżby Wiśnia sympatyzował z PiS? Zresztą publikowanie w sieci wypowiedzi obrażających uzytkowników netu to dopiero jest dowód na brak mózgu.
...
Następna strona