"W opuszczeniu kibla pomagał mu brat"

683
Podziel się

Mroczki szaleją.

"W opuszczeniu kibla pomagał mu brat"

Mroczki szaleją. Nic dziwnego, Marcin musi się wyszaleć po długim i wyniszczającym związku z Agnieszką Popielewicz. Fakt, że jego eks robi teraz większą "karierę" niż on musi być dla niego bolesny. Wiernym kompanem do picia jest brat bliźniak - bardziej doświadczony w podrywaniu i imprezowaniu.

Lansik.pl donosi, że obaj bracia gościli kilka dni temu w katowickim klubie. Bawili się tak dobrze, że jeden z nich mało się nie porzygał.

Chwiejnym krokiem ruszył do toalety - wspomina świadek nie rozróżniający Mroczków. Po drodze potrącił jakiegoś faceta, któremu wyleciała z rąk butelka Bacardi. Zaczał przepraszać i zaproponował, że przyniesie nową, ale najpierw musi iść do toalety. 10 minut później w opuszczeniu kibla pomagał mu brat.

Czy odkupił Bacardi? Prosimy o kontakt "pokrzywdzonego" - donosy@pudelek.pl :)

KOMENTARZE
(683)
gość
12 lat temu
Matko odczepcie się! To są normalni ludzie, którzy lubią imprezować jak każdy!!
zgadniesz jak...
12 lat temu
No i co z tego? Każdego kiedyś to spotkało :P, a jeśli nie to spotka.
gość
12 lat temu
to, że mają Mroczek na nazwisko, to eliminuje ich ze społeczeństwa? Pić im nie można ani się bawić? A jakby stali i ściany podpierali to co byście napisali? że nie potrafią się bawić jak normalni ludzie? PUDELEK nie ma co pisać już i szuka czegokolwiek a wy się łapiecie...
gość
12 lat temu
Jaka tandetna strona KTO TO CZYTA!! KOMU TO POTRZEBNE!!!
gość
12 lat temu
UŚPIĆ PUDLA !!!!
Najnowsze komentarze (683)
Ada
5 lata temu
Shame on u
Ada Londyn
5 lata temu
Szkoda mi jej. Tak sie stara byc Gwiazda a jej nie wychodzi ;(
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
12 lat temu
aly som i tacy na swieciy ze kaca nimiyli aly co oni w zyciu culi co łoni widziyli ,,,,,,,som moimi kumplami i wcale tak duzo nieimprezują
gość
12 lat temu
Na widok Mroczków mam mroczki przed oczami.
gość
12 lat temu
jeeeeeeeeeezu wam to juz sie nudzi nie ma co kazdego sie czepiacie co wam sie nie podoba nie wierze ze osoba ktora pisala ta notatke nie przezyla kiedys takiej sytuacjii to nie jest przeciez nic strasznego kazdemu sie zdarza ale wy nie bylibyscie soba jakbyscie nie zerowali gdzie sie da!!! odcxzepcie sie od porzadnych ludzi a posledzcie taka hiltonke czy dodzie beda wam napewno wdzieczni!!!!!!
gość
12 lat temu
Każdy tak kiedyś przynajmniej raz zaszalał, a oni są jeszcze młodzi, więc co się dziwić. ;)
gość
12 lat temu
my lubimy sie n*****c? hah
gość
12 lat temu
to co mają siedzieć w domach na tyłku i nosa nawet nie wychylać bo zaraz prasa jakiś beznadziejny artykuł o nich napisze. Jak każdy młody mężczyzna chcą się bawić i uważam że to nic nadzwyczajnego że na takij imprezie ktoś tam był pijany.
pomaranczowa_...
12 lat temu
no ale co on takiego zrobił!!
gość
12 lat temu
hahaha
gość
12 lat temu
AKTOR TEŻ CZŁOWIEK
gość
12 lat temu
Hm....to też ludzie. którzy chcą trochę się pobawić:):):)śliczna minka nie ma co:):):)
gość
12 lat temu
I bardzo dobrze robia
...
Następna strona