Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pawłowicz odpowiada Bono: "Niemcy mają dla Pana muzułmanów, z dostawą do domu!"

602
Podziel się:

Muzyk powiedział w amerykańskim Kongresie, że "Polska przesuwa się w stronę hipernacjonalizmu". "Wyszedł piękny komplement dla nas" - mówi Krystyna.

Pawłowicz odpowiada Bono: "Niemcy mają dla Pana muzułmanów, z dostawą do domu!"

Lider grupy U2 od dawna angażuje się w akcje charytatywne oraz działa na rzecz tolerancji rasowej, kulturowej i religijnej. Bono wyraził podczas przmówienia w amerykańskim Kongresie obawę o sytuację w Polsce. Rządy Prawa i Sprawiedliwości gwiazdor porównał do władzy hitlerowskiej w latach 40. XX wieku.

Nacjonalizm jest zagrożeniem. Mowa nienawiści jest zagrożeniem. Widzieliśmy w latach 40. XX wieku, jakie ma to skutki. Musimy stawić czoła zagrożeniu, za jakie uważam nacjonalizm. Kraje takie jak Węgry czy Polska politycznie przesuwają się na prawo, w stronę hipernacjonalizmu. Z kolei Wielka Brytania rozważa nawet opuszczenie Unii Europejskiej – powiedział Bono.

Na krytykę rządów partii Jarosława Kaczyńskiego odpowiedziała jak zawsze czujna Krystyna Pawłowicz. Na swoim profilu na Facebooku napisała, że porównanie Polski do hitlerowskich Niemiec i zarzut o "hipernacjonalizm" to komplement.

Pewien pieśniarz, niejaki Bono odstawił na chwilę instrument muzyczny i niestety przemówił. Powiedział tylko to, co wiedział, czyli niewiele. A dowiedział się od europejskich lewaków. Że Polska i Węgry są "hipernacjonalistyczne". Miało być krytycznie, a wyszedł piękny komplement dla nas.

Panie Bono, hiperinternacjonalisto! Niemcy mają dla Pana ok. 73 tysiące muzułmanów. Nie wiedzą gdzie i komu ich upchnąć. Są dla Pana, do zabrania od razu, z dostawą do domu, na rancho lub do apartamentu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(602)
gość
8 lat temu
łatwo bronić muzułmanów jeśli nie trzeba żyć z nimi w sąsiedztwie
Gość
8 lat temu
A bardzo lubię U2 i Bono- jego akcje charytatywne, ale łatwo mówić jest ludzie która mieszkają w stanach- weźcie i przyjmijcie ich, Ameryka wszędzie sie pcha- do Afganistanu, Iraku, Syrii, ale zamiast wziac do siebie część imigrantów to narzucają to Europie.
Gość
8 lat temu
haha z jednej strony poraża mnie brak kultury tej Pani,ale z drugiej po kiego Bono udziela się w naszym temacie? Krystyna ma trochę rację
Gość
8 lat temu
Dobrze gada polac jej 👍👍
gość
8 lat temu
Ma rację. Ku zdumieniu „autorytetów”, „elit”, postępowych publicystów oraz przemądrzałych FEMINISTEK, „biedni uchodźcy” już zaczęli pokazywać swoją prawdziwą twarz. Mieli UBOGACAĆ naszą kulturę, tymczasem najbardziej radykalni organizują zamachy TERRORYSTYCZNE, a cała reszta „ogranicza się” jedynie do MOLESTOWANIA kobiet. Przykre, że za sprawą kanclerz MERKEL, już wkrótce setki milionów Europejek będą się bały wyjść z domu, wiedząc, że przez to BYDŁO mogą zostać okradzione, a nawet ZGWAŁCONE – niestety przy biernej postawie policji oraz MEDIÓW, które nie chcą „siać nienawiści rasowej”, więc nie interweniują, ani nie informują. Nic dziwnego, że wielu NIEMCÓW już teraz poważnie rozważa przeprowadzkę do Polski, bo choć europejskie „elity” sieją PROPAGANDĘ, iż zagrożona jest u nas demokracja, to tamtejsze społeczeństwa dostrzegają, że stajemy się jedynym BEZPIECZNYM krajem na naszym kontynencie. Jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
Najnowsze komentarze (602)
mag
8 lat temu
co on p******i...w tym momencie pani poseł ma racje...co on się wpiedala w nasz kraj,...ja tak lubi c*******h,to niech se z nimi mieszka..ciekawe ilu jego sąsiadów to islamiści?...pewnie żaden....niech się wezmie lepiej za muzyke a nie polityke...p*******y obronca muzułańskich ścierw.....
gość
8 lat temu
Wstyd mi za taką reprezentację Polski. Tylko tyle i aż tyle...
gość
8 lat temu
Pawłowicz to Ciciolina polskiego sejmu
gość
8 lat temu
Pawłowicz to Ciciolina polskiego sejmu
oczy otwarte
8 lat temu
Pani Krysiu, nie przepadam za panią ,ale miała pani 100% a może nawet 101% racji.Różni ludzie próbują, nas Polaków, w różnych sprawach pouczać i nauczać co mamy myśleć , co mamy robić i jak mamy robić.Mam do nich jedną prośbę : Zamknąć mordy i nie zajmować się naszymi sprawami.Popatrzeć na swoje podwórko i spróbować posprzątać burdel jaki tam macie,bo zaczyna rozlewać się na całą Europę i to dla nas Polaków jest niepokojące.
Dominik
8 lat temu
Dla Pani wszystko jest komplementem. Nie będę się wypowiadał na temat Pani kompleksów i chamstwa, bo Pani tylko na to liczy żeby się ze wszystkimi kłócić i ich obrażać zatem rozmowa nad Panią jest jak rozprawa nad z***m czy jest dodatnie czy ujemne... o pewnym poziomie się po prostu nie rozmawia.
gość
8 lat temu
Bono co on morze wiedziec o Polakach i Polsce tyle co wyczyta z lewackich gazet a nacionalizm to widzial ze starych amerykanskich hooliudzkich przerasowanych bochaterskośćią amerykanskich żołnierzy
gość
8 lat temu
ale ty babo jesteś prymitywna
gość
8 lat temu
czego ta baba uczyła młodzież,chamstwa,nienawiści do bliźniego,cały katolicka sitwa
RAP
8 lat temu
Niejaka Pawłowicz napisała do Bono. Ciekawe czy chłop w ogóle wie kto zacz, Ale ubaw. A Nacjonalizm naprawdę Polsce rośnie, czy ktoś pamięta spalenie kukły Żyda we Wrocławiu? Jakieś skutki prawne ? Żadne.
PiS Psychiczn...
8 lat temu
A co ten kolejny babochłop robi w polskim rządzie? Czy Kaczyński ma taki gust? Może zainteresowanie w kierunku męskich genów, to nie przypadek u tzw. "prezesa".
Adud.Rausip.I...
8 lat temu
Na Witrynie Pisowskiej (WP) wszyscy wydają się być zafascynowani kurduplem Kaczyńskim. To samo jest w mediach koreańskich (KRLD) z kurduplem koreańskim Kim'em Dzong'iem Un'em. Ciekawe czemu już na witrynach niezależnych jest inaczej ?
Babcia 70tka
8 lat temu
Popieram Panią prof. Pawłowicz - trzeba wysłać petycję do rządu Niemiec, że jest wielu chętnych, mających możliwości finansowe do zajęcia się imigrantami. Zapewne wielu milionerów znajdzie na swoich posiadłościach miejsce, tak lubią udzielać się i pomagać charytatywnie. Polskę Niemcy w czasie wojny doszczętnie zniszczyli - nie pomogli i nie odbudowali, niech się odpier... od Polaków. Bo imigranci to nie pomoc dla Polaków.
gość
8 lat temu
bardzo dobrze odpowiedziała kto jeszcze sie wypowie w sprawie polski wszyscy ci co tak bronia muzułmanow to niech biora sobie ich nawet dopłacimy zwrotow niema
...
Następna strona