Biust Ewy Farnej na gali Fryderyków! (ZDJĘCIA)
Widać, że trochę schudła?
Dwa lata temu media szczególnie zainteresowały się nową figurą Ewy Farnej. Piosenkarka przytyła, co spowodowało lawinę niezbyt pozytywnych komentarzy. Rozczarowani byli zwłaszcza czescy dziennikarze, którzy naśmiewali się z piosenkarki pisząc, że wygląda jak "dwie Ewy". Farna konsekwentnie zbywała podobne uwagi stwierdzeniami, że akceptuje swoje ciało i nie uważa, że wygląda źle. W wywiadach podkreślała, że czuje się świetnie, a obraźliwe komentarze nie robią na niej wrażenia. Przypomnijmy: Farna: "NIE BĘDĘ SIĘ GŁODZIĆ! Mój tyłek jest fajny"
Wczoraj Ewa była jedną z gwiazd gali Fryderyków, która odbyła się w warszawskim Teatrze Polskim. Piosenkarka pokazała się na imprezie w bordowym komplecie złożonym z wąskich spodnich i przedłużonej marynarki z czarnym wykończeniem. Uwagę przykuł zwłaszcza imponujący dekolt Ewy, który podkreśliła jeszcze długim łańcuszkiem zwieszającym się do pasa.
Zobaczcie zdjęcia. Widać, że trochę schudła?