Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Joanna wierzy, że jeszcze kiedyś wróci do "Panoramy""

147
Podziel się

Racewicz nadal nie rozumie, dlaczego została zwolniona. "To było jej miejsce, jej ukochany program. Tu czuła się bezpiecznie".

"Joanna wierzy, że jeszcze kiedyś wróci do "Panoramy""
bCXNmWUl

Zwolnienie Joanny Racewicz z telewizyjnej Panoramy było szokiem dla jej kolegów z pracy. Na Woronicza powszechna była opinia, że kto jak kto, ale wdowa smoleńska, samotnie wychowująca dziecko zmarłego oficera BOR-u, cieszącego się zaufaniem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, nie musi obawiać się o pracę u Jacka Kurskiego.

Tymczasem musiała odejść, by zrobić miejsce Iwonie Kutynie, która 5 lat temu, podobno z winy Joanny, została przeniesiona do TVP Polonia... Przypomnijmy: Kutyna mści się na Racewicz? "5 lat temu Joanna przyczyniła się do jej zwolnienia"

Dla samotnej matki ośmioletniego syna utrata pracy jest dotkliwym ciosem. Szczególnie że kilka dni po zwolnieniu dowiedziała się o planach prokuratorów, prowadzących śledztwo smoleńskie, zakładających ekshumację ciał 90 ofiar.

bCXNmWUn

To będzie najgorsze, co może przytrafić się mnie i innym rodzinom - skomentowała dziennikarka.

W szóstą rocznicę katastrofy Racewicz zamieściła na Facebooku poruszający wpis, dedykowany zmarłemu mężowi: "Za każdą chwilę, za każde słowo. Za wiarę, nadzieję i miłość. Za Syna - lepszego niż marzenie. I za ostatnie: "Kochanie, wrócę o 18..." Dziękuję"

Znajomi Racewicz zapewniają, że, mimo ciężkiej sytuacji, nie zamierza się poddawać. Musi być silna dla syna.

bCXNmWUt

Igor chodzi do szkoły, dobrze się uczy. Jest śmiałym, rezolutnym chłopcem - mówi jej znajoma w rozmowie w tygodnikiem Świat i Ludzie. Jak jego tata jest ciekawy świata i kocha sport. Joanna wierzy, że wróci kiedyś do "Panoramy". To było jej miejsce, jej ukochany program. Tu czuła się bezpiecznie, była u siebie.

Racewicz nie chce rozmawiać z dziennikarzami. Podobno nawet nie może, bo obowiązuje ją klauzula poufności z TVP.

bCXNmWUu
bCXNmWUO
KOMENTARZE
(147)
gość
4 lata temu
Wszyscy się śmieją z zabiegów , które funduje swojej twarzy. a mi sie wydaję, że ona w ten sposób odreagowuję pustkę, smutek i żal po stracie męża.
Gość
4 lata temu
ale ona byla ladna
Gość
4 lata temu
Ja też jestem samotna matką trójki dzieci i też zostałam bez pracy i nikt się tym nie przejmuje i muszę jakoś żyć Szukać pracy
bCXNmWUP
Gość
4 lata temu
Niech się cieszy, że ma jakąkolwiek pracę i nie musi zapieprzac w Macu tak jak ja
gość
4 lata temu
Rozumiem ją, ale nikt nie ma prawa na wyłączność. Poza tym inni mogą okazać się lepsi.
Najnowsze komentarze (147)
janek
4 lata temu
przeciez miala zakladac przedszkole to niech zaklada i niech pracuje w przdszkolu a nie w tvp
ewelina
4 lata temu
racewicz da sobie rade tyle kasy zgarnela ze glowa mala kobiety z trojka dzieci zostaja same to dopiero bieda a ona kupila drugie mieszkanie samochod za 200 tys.zl. to biedy nie ma ja jej wogole nie wspolczuje wspolczuje matkom biednym z trojka dzieci ktore czasami nie maja za co kupic dzieciom chleba
gość
4 lata temu
podobno prace zalatwia euro-posel p**dera, ta od dorsza za 6.80
gość
4 lata temu
pani racewicz sucha pani a ja mam nadzieje ze pai juz nigdy nie wroci do telewizji, no chyba ze znow ubecja I postkomuna wroci ale na to nie ma szans, idz pani do szechtera, podobno ma wakat na gonca redakcji, powoidzenia
empatia do ka...
4 lata temu
Pani Joanno - żałuję , że panią zwolnili . Panoramę czytają inni - swoi !!! Czy robią to lepiej ???? zobaczymy - ja nie oglądam TYCH NOWYCH !! Oprotestowuję w ten sposób NOWY PROJEKT USTAWY MEDIALNEJ w szczególności dotyczący obowiązkowego abonamentu -opłaty adiu-wizualnej i obciążenia tą opłatą emerytów i rencistów ,którym brakuje na leki a czasem na chleb po wykupieniu leków.Zwolnienia są tylko dla powyżej 75 roku życia - czyli do tego wieku NALEŻY WYKOŃCZYĆ OPŁATAMI AUDIO _COKOLWIEK TO ZNACZY -emerytów i rencistów. Dziwne ,że przy 500+ wszystkim zastosowano pomoc publiczną z mojej emerytury także , na którą pracowałam 40 lat i wychowałam i wykształciłam 3-kę dzieci ,na które nie brałam dodatku rodzinnego w kwocie 70, zł. ponieważ dochód na członka rodziny przekraczał ustaloną kwotę dochodu . TYLKO PRACA LUDZI USZLACHETNIA !!!Przymusowe opodatkowania to REŻIM !!!!
gość
4 lata temu
Szkoda, fajna była.
gość
4 lata temu
Pani Joanno, niech Pani nie żałuje. Po co wracać do telewizji, która nie ma dobrej oglądalności z uwagi na stronniczość i niesprawiedliwość. Bo czy sprawiedliwym i bezstronnym jest, pozbawianie ludzi swobodnej wypowiedzi, nie dawanie im na to czasu i pozwalanie, żeby ludzie z prawicy zagłuszali mowę opozycji? Nie jestem za żadną z tych partii, ale to co robią Pisowcy, to nie mieści się w żadnych ramach . Dlatego już dawno przestałam oglądać telewizję publiczną i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.
gość
4 lata temu
Bardzo średnią dziennikarką jest ta Racewicz, ale umie robić wokół siebie dużo szumu. A w międzyczasie - zmienia sobie facjatę...
bCXNmWUH
Gość
4 lata temu
Źyczę dużo szczęścia i powrotu do TV bo to bardzo logiczna osoba
gość
4 lata temu
Gumowa lala miała by podobny poziom a zwłaszcza wygląd
gość
4 lata temu
a kto w ogole teraz oglada panorame
gość
4 lata temu
co miesiąc inna twarz a to na pewno kosztuje tzn że pieniądze ma
gość
4 lata temu
Ech takie personalne, indywidualne porachunki, takie rzeczy nie powinny sie w ogole dziac!!! wstyd Kurski, że na to pozwalasz
gość
4 lata temu
ma alimenty na syna i przeżyje
...
Następna strona
bCXNmWVj