Natalia Siwiec też zagra w teatrze! U Potockiej (ZDJĘCIA)

Wczoraj promowały sztukę w "Pytaniu na śniadanie". Natalia pozazdrościła Dodzie?

Obraz

W ubiegły weekend w teatrze Tomka Karolaka zadebiutowała Doda, która zagrała jedną z ról w sztuce Słownik Ptaszków Polskich. Nie wiadomo do końca, jak sobie poradziła, bo premierę przyćmiły oświadczyny dyrektora teatru, który po dziesięciu latach oświadczył się matce swoich dzieci, Violi Kołek. Przypomnijmy: Karolak OŚWIADCZYŁ SIĘ Violi Kołek! (ZDJĘCIA)

Roli w teatrze pozazdrościła Dorocie Natalia Siwiec, która już raz wystąpiła w sztuce i najwyraźniej nabrała ochoty na więcej. Niestety, przez kilka miesięcy brakowało chętnych gotowych zaangażować "Miss Euro 2012". Zobacz: Dramat Natalii Siwiec: nikt nie chce jej uczyć aktorstwa

Na szczęście w końcu do Natalii odezwała się Małgorzata Potocka, właścicielka Teatru Sabat. Wczoraj Natalia Siwiec ze swoją nową przyjaciółką promowały sztukę w Pytaniu na śniadanie. Żadna z ich nie chce zdradzić szczegółów przedstawienia, ale wiadomo, że będzie oparte na historii pary, która poznała się przez Internet. Premiera już 11 maja.

Zobaczcie, jak wyglądają razem Natalia i Małgorzata.

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą