Karolak nie chce się żenić. "Oświadczył się, bo czuł, że Viola zasłużyła"

250
Podziel się

"Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka..."

Karolak nie chce się żenić. "Oświadczył się, bo czuł, że Viola zasłużyła"

Skomplikowany związek Violi Kołakowskiej z domu Kołek i Tomasza Karolaka ciągnie się już od 9 lat. Ich relacje nigdy nie były proste. Poznali się, gdy aktor planował ślub z Magdaleną Boczarską. Jednak na planie Kryminalnych poznał Violę i flirtował z nią tak skutecznie, że zaszła w ciążę. Tomek próbował wtedy przekonać Magdę, że to nic nie znaczy, ale mu nie uwierzyła.

Karolak przyjął odpowiedzialność za dziecko, jednak nie palił się ani do oświadczyn ani nawet do wspólnego mieszkania. Nadal zresztą spotykał się z innymi kobietami.

W wywiadach wyjaśniał, że "mężczyzna ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia", a poza tym "nigdy nie ukrywał przed Violką, że wciąż szuka". Chwalił się także, że koledzy zazdroszczą mu tego, że "fajnie się ustawił". Kołakowska nie tylko znosiła te poniżenia i dała się zarazić wirusem HPV, ale jeszcze urodziła Tomkowi kolejne dziecko.

W podziwie dla jej bohaterskiej postawy, Tomasz dwa tygodnie temu poprosił ją wreszcie o rękę na scenie swojego Teatru IMKA.
Viola bardzo się ucieszyła. Najwyraźniej liczyła na to, że teraz już pójdzie z górki. Niestety, jak donosi Fakt, sytuacja znów się skomplikowała. Okazuje się, że Karolak nie przykłada wielkiej wagi do swojej deklaracji. Oświadczył się właściwie tylko dla świętego spokoju.

Zrobił to, bo czuł, że Viola zasłużyła na zaręczyny swoją lojalnością i tym, że trwa przy nim już od tylu lat - wyjaśnia osoba z otoczenia aktora. A przecież różnie między nimi bywało. Chciał też, żeby ludzie zaczęli poważniej ją traktować i nie pozwalali już sobie na niewybredne żarty o ich związku.

Jednak co do ślubu to sprawa wcale nie jest przesądzona.

Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka - ujawnia informator tabloidu. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały.

KOMENTARZE
(250)
Gość
4 lata temu
Beczka smiechu dal jej pierscionek bo zasluzyla glupszego tekstu nie slyszalam
Gość
4 lata temu
Ta kobieta ma ZERO szacunku do siebie
gość
4 lata temu
ale ją zaszczyt kopnął
Gość
4 lata temu
Co to za chory uklad?????
Gość
4 lata temu
Brak slow jesli chodzi o te pare....eh
Najnowsze komentarze (250)
baaabuuu
4 lata temu
....spokojnie, jeszcze z 10 lat i dojrzeje do ślubu. Viola kocha to poczeka !
Gość
4 lata temu
Karolak beztalencie Kołakowska g****a baba-rzep po co jej ten psi ogon ale o gustach się nie dyskutuje oboje bez honoru
Danuta
4 lata temu
Ależ Pani Wiolu . Jest super . Dzieci maja zapewnione alimenty ( niech on zasuwa i niech Pani mu w tym nie przeszkadza to beda większe . A teraz czas dla Pani . Wyrwać fajnego faceta i pomyśleć wreszcie o sobie . Powodzenia !
gość
4 lata temu
Q**a co za baran!
gość
4 lata temu
hahahahahaah
Mi
4 lata temu
Oswiadczyl sie, bo jego teatr cienko przedzie, wiec chcial narobic szumu. Co za romantyk...
gość
4 lata temu
widać, że jej nie kocha, zaliczył wpadkę, ma dzieciaki i poczucie winy. jest opcja, że w końcu ona jedna z nim zostanie mimo wszystko i zestarzeją się razem, kiedy jego już nikt inny nie będzie chciał. smutne.
gość
4 lata temu
niech zobaczy jaka oan jest czy ma dobre serce pelne milosierdzia dla ludzi poczucie humoru czy nadeta zla kobieta ciagnac sobie kase na dzieci nie potrzeba na kosmetyczke i zadzieranie nosa niby dlaczego niema rol bo zadziera nosa inne maja gromatke dzieci i graja na nianie dalby tez.woli ciagnac to jzu zawod ja mialam dziecko i zarabilam jako artystka wyskakiwalam z projektami .moz epracowac dajac lekcje gry w domu lub cos robiac . slob to nie wybor dobry gdy niechce sie kogos ja tak wyszlam i dranstwo jego wychodzi .slob jest przed bogiem lub w urzedzie a potem ona lapy polozy na teatrze i zadzierajac nosa bedzie ingerewala w obsady. szukaj fajnej chyab jzu zanazles.dobrze z e placisz
nicole.r
4 lata temu
A gdy już myślimy, że Karolak nie jest w stanie już bardziej Violki poniżyć, wypływa taki news...
Jola
4 lata temu
na pierwszym zdjeciu widac, ze on jej nie kocha, jego mina mowi sama za siebie, jest znudzony i zdegustowany, on sie chyba oswiadczyl z litosci
gość
4 lata temu
karolak ty brzydalu za kogo sie uwazasz lustra to ty nie masz
gość
4 lata temu
i ona jeszcze przy nim tkwi pogonilaby dziada i niech placi na dzieci
gość
4 lata temu
Hahaha Karolak taka ł***a? Szpadlem bym go nie tknela a sie robi na alvaro
gość
4 lata temu
a hpv juz wyleczyli?
...
Następna strona