Trwa ładowanie...
Przejdź na

Danuta Szaflarska na razie nie wystąpi na scenie

65
Podziel się

Stan aktorki jest zbyt ciężki, by mogła zagrać w teatrze. "Przesuniemy spektakl na jesień" - mówi przedstawicielka teatru.

Danuta Szaflarska na razie nie wystąpi na scenie
bEpSswSZ

W grudniu zeszłego roku Danuta Szaflarska uległa poważnemu wypadkowi, po którym trafiła do szpitala. Aktorka, która w lutym skończyła 101 lat, od tamtej pory przebywała pod opieką lekarzy, którzy walczyli o jej powrót do pełnej sprawności. Danuta Szaflarska złamała biodro, a operacja i kolejne badania znacząco przedłużyły jej pobyt w szpitalu. Dwa miesiące temu pojawiła się szansa na opuszczenie placówki. Przypomnijmy: Wnuczka Szaflarskiej: "Babcia zostanie wkrótce wypisana"

Niestety, jak informuje dzisiejszy Fakt, nie wszystko wygląda dobrze. Mimo że biodro już się zagoiło, na razie nie wiadomo, kiedy Danuta Szaflarska miałaby pojawić się na scenie. Premierę spektaklu Sklep przy głównej ulicy przekładano już dwa razy - najpierw na wiosnę, potem na koniec czerwca. Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec.

Na razie to też jeszcze nic pewnego. Jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się premiera - wyjaśnia Joanna Kawińska z Teatru Żydowskiego w Warszawie. Czekamy na panią Danutę. Wraca do zdrowia, czuje się już dobrze i wychodzi na prostą. Ale nie wiem, czy jest w stanie stanąć na scenie i zagrać. Jak się nie uda w tym sezonie, to przesuniemy spektakl na jesień.

bEpSswTb
bEpSswTC
KOMENTARZE
(65)
Gość
5 lata temu
Zdrowia, Pani Danuto! Szkoda, ze obecnie nie ma takich aktorów z prawdziwego zdarzenia, tylko celebryci pozujący na ściankach z parą nowych butów.
gość
5 lata temu
dużo zdrowia Pani Danuto....!!!!
gość
5 lata temu
Zdrówka droga Pani Danuto!
bEpSswTD
gość
5 lata temu
kochana jest! dużo zdrowia!
Gość
5 lata temu
Z całego serca życzę Pani dużo zdrowia.
Najnowsze komentarze (65)
gość
5 lata temu
A moze czas przestac udawac ze jestesmy niesmiertyelni.
gość
5 lata temu
dużo zdrowia :)
Gość
5 lata temu
Duzi dużo zdrowia Pani Danusiu❤❤
gość
5 lata temu
to jest prawdziwie piękna kobieta !!!!!!!!
gość
5 lata temu
Od kiedy promowała Kopacz i przyjeła odznaczenie od Komorowskiego - Nie mam dla niej szacunku ! Okazała się być niestety z***m...a Polska pamięta...
gość
5 lata temu
Jak widzę ten uśmiech, to spojrzenie, to od razu mi się robi weselej. Zdrowia Pani Danuto Kochana!
gość
5 lata temu
Pani Danuto ,dużo,dużo zdrowia,czekamy na Panią.
Gość
5 lata temu
Poza zdrowiem dla Pani Danuty, dziękuję Teatrowi, że czeka z premierą na powrót Pani Szaflarskiej, a nie wystawia sztuki z jakimś zastępcą. To świadczy o profesjonaliźmie, szacunku do Gwiazdy i przede wszystkim pokazuje, że nie pieniądze są najważniejsze.
bEpSswTv
gość
5 lata temu
a ile ona chce zyć ? jeszcze nastepne 100 lat ? czas sie zbierać a nie tyrać jeszcze bo ciągle kasy mało ! do grobu chce zabrać ? ale ludzie stare maja n*****e we łbie
gość
5 lata temu
Chyba was powaliło, i myślicie ze ona stanie jeszcze na scenie, ile ona ma lat 101, a może juz 102, dajcie jej spokój i szukajcie nowych aktorów..
gość
5 lata temu
Danusiu oszczedzaj sie. NJU mobile to dno, smsy nie dochodza albo ida w kosmos, nie kupujcie.
gość
5 lata temu
Wychodzi na prostą ahaha prawie 102lata
gość
5 lata temu
Na jesien to juz pogrzeb raczej
Zosia
5 lata temu
Na jesień to juz będzie wąchała kwiatki, od spodu
...
Następna strona
bEpSswTX