Polska wygrała z Irlandią Północną 1:0! (FOTO)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
399
Podziel się:

To historyczne zwycięstwo. Zdobywamy 3 punkty!

Z pierwszym meczem grupowym polskiej reprezentacji w piłce nożnej na Euro 2016 wiązano ogromne nadzieje. Polacy zmierzyli się z Irlandią Północną i wygrali 1:0. Jedyną bramkę strzelił w 51. minucie Arkadiusz Milik.

Po dość wyrównanej pierwszej połowie nasza drużyna rozpoczęła ofensywę na bramkę rywala, jednak wyniku nie udało się podwyższyć. Efekt i tak jest satysfakcjonujący: pierwszy mecz w grupie C kończymy z kompletem punktów.