Agnieszka Kaczorowska w sukni z trenem (ZDJĘCIA)

Tym razem nie miała za dużych butów i udało jej się nie przydepnąć sukni. Jak wypadła?

Obraz

Na wczorajszej imprezie zorganizowanej przez Playboya celebrytki prześcigały się w wyborze prowokujących, letnich kreacji. Nie do pobicia okazały się Monika Goździalska, była uczestniczka Masterchefa oraz "gitarzystka z TVN-u", Andżelika Fajcht. Choć Miss "Ciało Europy" założyła koronę i konkursową szarfę, to prawie nagi biust kucharki przyciągnął uwagę fotografów.

Na imprezie pojawiła się też Agnieszka Kaczorowska. Tancerka i odtwórczyni roli Bożenki z Klanu postanowiła postawić na romantyczną klasykę w stylu Hollywood. Przyszła w letniej, białej sukni z trenem i rozcięciem.

Agnieszka kilkakrotnie prezentowała się fotografom w za dużych butach albo w kreacjach tak długich, że je sobie przydeptywała. Tym razem była bardzo uważna i manewrowała trenem, żeby dobrze się układał i nie znalazł pod obcasem.

Zobaczcie jej zdjęcia.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Gwiazdy o nagości

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą