Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mroczek wymodli drugie dziecko? "Marzy o dziewczynce"

120
Podziel się

"Wierzą, że los znów okaże się dla nich łaskawy".

Mroczek wymodli drugie dziecko? "Marzy o dziewczynce"
bDTwLirp

Marcin Mroczek po dwóch latach starań o dziecko, postanowił, jak to jest ostatnio modne w show biznesie, zawierzyć Bogu i udał się na pielgrzymkę do Częstochowy. Jak ujawnili znajomi aktora, na Jasną Górę poszedł tylko po to, by wymodlić dziecko. Rzeczywiście, kiedy wrócił do domu, okazało się, że jego żona, Marlena jest w ciąży.

Po narodzinach synka Marcin odkrył, że rodzicielstwo jest jego prawdziwym powołaniem. Jak ujawnili znajomi Mroczków to Marcin woli wszystko robić sam. To podobno on wstaje do synka w nocy, karmi go i przewija. Zobacz:Mroczek jest idealnym tatą? "Marcin zawsze chciał mieć dużą rodzinę"

bDTwLirr

Ma ponoć nadzieję, że wypoczętą żonę łatwiej będzie namówić na drugie dziecko.

Jak ujawniają znajomi Marcina, w tej intencji chce znów wybrać się na pielgrzymkę. Być może tym razem będzie mu towarzyszył brat bliźniak.

Marzą o dziewczynce i wierzą, że los znów okaże się dla nich łaskawy - potwierdza w Fakcie osoba z otoczenia rodziny. Marlena raczej nie będzie mu towarzyszyć i zostanie w domu z synkiem. Ale Marcin namawia już Rafała, który też coraz poważniej myśli o powiększeniu rodziny.

bDTwLirx
bDTwLiry
bDTwLirS
KOMENTARZE
(120)
XXX BELLA
5 lata temu
Widac, ze jest szczesliwym tata i bardzo zakochanym w swoim dziecku :) To dobrze! Niech dzieciatko sie dobrze chowa! :) Szczescia zycze :)
gość
5 lata temu
Gdyby mój stary się tak cieszył z mojego urodzenia :(
gość
5 lata temu
napiszcie o aferze na fb polsatu ! jak zniewazyli widzow, kazali czekac godzine na koncert ich troje, puscili 40 min reklam!!! wszystko na profilu polsatu w komentarzach!!!
bDTwLirT
Gośćp
5 lata temu
Mecz dopiero w czwartek a ja już sie stresuje :(
gość
5 lata temu
d**a kim i ego westa maja ten sam rozmiar
Najnowsze komentarze (120)
gość
5 lata temu
no chociaz tu się spełni chlopina
gość
5 lata temu
To on musi wymodlic? nie może po prostu spłodzić? Pogłupieli wszyscy w tym katolandzie.....
gość
5 lata temu
panie mroczek dołącza pan do terlikowskich ale będzie towarzycho gadaj pan więcej głupot może pudel się zapcha i nie będzie więcej takich informacji. przemyślenia intymne są dla siebie i dla rodziny a nie pchać się z nimi do mediów wstyd co popularność spada?
gość
5 lata temu
boże jacy ludzie robią się obecnie tępi nic prywatności módl się 24 godz. na dobę co nas to obchodzi. robisz z siebie idiotę dla psełdo popularności albo dla paru groszy wstyd wstyd.
gość
5 lata temu
gratulacje wiecznie mlody czlowieku i pozdrowienia :)) podoba mi sie brak twojej twarzy na plotkarskich portalach.....!szacun! rodzina no1--!
Margo
5 lata temu
Oddany ojciec, szczęśliwa matka, udane dziecko- cóż, życzę im realizacji planów i zamierzeń oraz moze bonusu w postaci ciąży blizniaczej ( wiem, ze to straszna harowka, ale nie mogłam sie oprzeć).
gość
5 lata temu
To dzieci sie wymodla? , a ja myślałam, ze kobieta z mężczyzna idą razem do łóżka! Taki młody, a już oszołom!
gość
5 lata temu
to teraz nie mozna sie bzykac zeby byly dzieci tylko modlitwa i pielgrzymka a zona sama w domu w ciaze zachodzi !!??? kuzwa seria niepokalanych poczec . Korzuchowska tez !!
bDTwLirL
gość
5 lata temu
ale z niego i****a...dzieci sie robi a nie idzie do Cżestochowy i modli o nie....jak on sie modlił o dziecko ktos inny robił dziecko......masakra ludzka głupota jest bezgraniczna
paw
5 lata temu
Rozmodlony d***l?
gość
5 lata temu
Trzeba se dupnąć a nie sie modlic!
Gość
5 lata temu
Byłam w zeszłym roku na tej samej pielgrzymce akademickiej warszawskiej i owszem Mroczek był na niej ale dzień lub dwa a pielgrzymka trwała dni 10:) Nic dziwnego że nie pochwalił się fotka z Jasnej Góry, gdyby doszedł do końca nie omieszkałby tego zrobic:p
lilou
5 lata temu
Zona Marcina Mroczka kopnęła mojego męża nóżka w basenie w Zakopanem blondyna jedna
Gość
5 lata temu
Tak jasne pielgrzymka w sierpniu dziecko urodzilo sie w styczniu raczej nie dowiedzial sie ze zostanie ojcem kiedy jego zona była juz w 2 trymestrze. ...
...
Następna strona
bDTwLisn