Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pawłowicz o zamachu w Nicei: "Walka cywilizacji trwa! ALBO MY ALBO ONI!"

429
Podziel się:

"Jak tam z najnowszymi lewackimi pomysłami Niemiec i Komisji Europejskiej o obowiązkowych "przydziałach" islamistów państwom narodowym?" - pisze posłanka. "Autorów takich pomysłów należy karać jak za współsprawstwo w zbrodni".

Pawłowicz o zamachu w Nicei: "Walka cywilizacji trwa! ALBO MY ALBO ONI!"

Wczoraj późnym wieczorem w Nicei doszło do tragicznych wydarzeń: po zakończeniu obchodów Święta Bastylii w tłum wjechała biała ciężarówka. Zginęły 84 osoby, ponad 100 zostało rannych. Francuskie władze potwierdziły, że wypadek nosi wszelkie znamiona zamachu terrorystycznego, a napastnikiem był 31-latek tunezyjskiego pochodzenia. Mężczyznę zastrzelono na miejscu. Wkrótce potem okazało się, że prowadzona przez niego ciężarówka wypełniona była materiałami wybuchowymi.

Wiadomości z Francji są dodatkowo szokujące z uwagi na fakt, że wczoraj we Francji zakończył się stan wyjątkowy, ogłoszony po listopadowych zamachach terrorystycznych w Paryżu. Nasunęło to kolejne pytania o prowadzenie otwartej polityki emigracyjnej oraz prawa uchodźców. Głos w sprawie zabrała już Krystyna Pawłowicz, która w krótkim wpisie na Facebooku jednoznacznie stwierdziła, że zamachom winni są przywódcy Unii Europejskiej wspierający przyjmowanie emigrantów:

Nicea. Na razie ok.80 osób zabitych, ok.140 rannych w tym wiele dzieci. Kolejny raz przybysze "podziękowali" Francuzom za ich gościnę - pisze posłanka. Walka cywilizacji trwa. Albo my, albo oni. A jak tam z najnowszymi lewackimi pomysłami Niemiec i Komisji Europejskiej o obowiązkowych "przydziałach" islamistów państwom narodowym? Autorów takich pomysłów należy KARAĆ jak za WSPÓŁSPRAWSTWO w ZBRODNI.

Zobacz także: Gowin o wpisie Pawłowicz nt. "Unii Islamskiej
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(429)
gość
6 lat temu
przynajmniej raz mówi dobrze!! popieram !
zielarkaa
6 lat temu
Nie lubię jej, ale w tym przypadku ma rację!!
gość
6 lat temu
Trochę racji jest. Albo my albo oni.
gość
6 lat temu
Jeszcze Francuzi i Niemcy będą sie osiedlac w Polsce
gość
6 lat temu
Nie mogę znieść tego babska ale w tym wypadku się z nią zgadzam
Najnowsze komentarze (429)
ewa
6 lat temu
NIestety , ma racje w 100 procentach!!!!! Francuzi powoli zaczynaja wychodzic z upojnego letargu , ale jest juz za pozno , co widac na francuskich ulicach !!!
gość
6 lat temu
Jak takie mają być "kobiety" jak ta Pawłowicz to już wolę żeby byli oni.
gość
6 lat temu
ludzie jej nie chcieli ,prosila swojego guru żeby popierali ją,już więcej nie przejdzie kto jej dyplom dał.
gość
6 lat temu
Zamiast jakiejkolwiek ochrony wysłać Pawłowicz. Na jej widok nawet Chomeini by spierdzielał w podskokach!
gość
6 lat temu
no i bardzo dobrze powiedziała pani Pawłowicz. Kto się boi, udaje że nie widzi co się dzieje na świecie, ale to dopiero jest tragiczne
Ja Naród
6 lat temu
Pan Bóg jak chce kogoś pokarać sowicie TO MU ODBIERA ROZUM !!! Ten przypadek dotyczy wielu : m.innymi -j.em. Pawłowicz ,J.ex. Kukiz min.o.Macierewicz ........,i te sam los czeka nacz. Jarosława to już słychać kiedy "mówi głupstwa i półprawdy z najnowszej historii Polski.
prawo przestr...
6 lat temu
prawo pani poseł... prawo i sprawiedliwość.
Gość
6 lat temu
Bardzo mądrze mówi ta kobieta popieram ją!
gość
6 lat temu
Francja jest skończona, ponieważ zamachowcy są jej obywatelami często od kilku pokoleń. Nie można ich wyrzucić ani też przewidzieć w którym momencie "porządny obywatel Francji pochodzenia arabskiego" stanie się z dnia na dzień terrorystą. To jest niewykonalne.
gość
6 lat temu
Wreszcie coś dotarło dotych lemingów
gość
6 lat temu
Ja też nie lubię,ale powiedziała coś mądrego-) trzeba usunąć z ziemi tych dzikusów,islam to plaga zła. Należy zniszczyć też KOD
gość
6 lat temu
Dobrze powiedziała
gdadadf
6 lat temu
Nieprawda, nie pierwszy raz ma już rację.
gość
6 lat temu
Pawłowicz pierwszy raz trafia w samo sedno.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie