Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zakochał się w tajemniczej nieznajomej!

0
Podziel się:

Dziewczyny poszukują amerykańskie media!

Zakochał się w tajemniczej nieznajomej!

Niczym w hollywoodzkim romansie, Daniel Radcliffe zakochał się od pierwszego wejrzenia w tajemniczej nieznajomej, którą spotkał w trakcie wizyty w Australii. Słynny z roli Harry’ego Pottera aktor często opowiadał o swoich problemach sercowych i żalił się na doskwierającą mu samotność. Daniel nigdy nie mógł znaleźć odpowiedniej dziewczyny do czasu spotkania pięknej nieznajomej w trakcie rozdania nagród Australijskiego Instytutu Filmowego.

Spojrzałem na nią i aż zakręciło mi się w głowie. Miała niesamowite oczy i takie przeszywające spojrzenie. Patrzyła na mnie przez cały wieczór, a ja nie miałem odwagi do niej podejść i poprosić o numer telefonu. Kiedy się zdecydowałem, już jej nie było i nie mogłem jej nigdzie znaleźć! – wyznaje przejęty Daniel.

Poruszony spotkaniem gwiazdor zwrócił się do The Daily Telegraph, aby pomogli mu odnaleźć australijską dziewczynę. Obecnie wiele stron internetowych, kanałów radiowych i telewizyjnych poszukuje tajemniczej nieznajomej, która rzuciła czar na odtwórcę roli słynnego czarodzieja.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie