Z ostatniej chwili: Maciej Orłoś odchodzi z "Teleexpressu"!

Rozstaje się z Telewizją Polską po 25 latach. To też efekt "dobrej zmiany"?

Obraz

Jak informuje Presserwis, Maciej Orłoś poprowadzi dzisiaj swoje ostatnie wydanie Teleexpressu. Prezenter był związany z programem od 1991 roku i stał się jego najbardziej rozpoznawalną twarzą.

To prawda, kończę pracę w TVP - przyznał Orłoś w rozmowie z Business Insider Polska. Dokładne powody jego odejścia nie są jednak znane.

Wiadomo natomiast, że na początku miesiąca szefem Teleexpressu został Klaudiusz Pobudzin - przez pół roku reporter Wiadomości, wcześniej wieloletni dziennikarz Telewizji Trwam. Miesiąc wcześniej do grona prowadzących serwis dołączyła Marta Piasecka, wcześniej dziennikarka prawicowej Telewizji Republika.

Obraz
Obraz
Obraz

Orłoś odejdzie z "Teleexpressu"?

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą