Z ostatniej chwili: Maciej Orłoś odchodzi z "Teleexpressu"!
Rozstaje się z Telewizją Polską po 25 latach. To też efekt "dobrej zmiany"?
Jak informuje Presserwis, Maciej Orłoś poprowadzi dzisiaj swoje ostatnie wydanie Teleexpressu. Prezenter był związany z programem od 1991 roku i stał się jego najbardziej rozpoznawalną twarzą.
To prawda, kończę pracę w TVP - przyznał Orłoś w rozmowie z Business Insider Polska. Dokładne powody jego odejścia nie są jednak znane.
Wiadomo natomiast, że na początku miesiąca szefem Teleexpressu został Klaudiusz Pobudzin - przez pół roku reporter Wiadomości, wcześniej wieloletni dziennikarz Telewizji Trwam. Miesiąc wcześniej do grona prowadzących serwis dołączyła Marta Piasecka, wcześniej dziennikarka prawicowej Telewizji Republika.