Trwa ładowanie...
Przejdź na

W Niemczech zorganizowano… kurs uwodzenia dla uchodźców!

210
Podziel się

Mają uczyć się "jak traktować europejskie kobiety"... Dobry pomysł?

W Niemczech zorganizowano… kurs uwodzenia dla uchodźców!
bEiiPlyZ

Pojawienie się w Europie uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, poza konfliktami na tle rasowym, etnicznym i religijnym, sprowadziło na stary kontynent także problemy światopoglądowe. W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy doszło do kilku przykrych incydentów związanych z napaściami na kobiety przez grupy mężczyzn - imigrantów. Najgłośniejszym z nich były ataki w Kolonii, po których na policję zgłosiło się łącznie 1200 poszkodowanych - w ponad 500 przypadkach zgłoszenia dotyczyły przestępstw seksualnych, w tym 21 przypadków gwałtów. Jak wynika z dochodzeń policyjnych, ich sprawcami byli głównie imigranci z Algierii i Maroka.

Do walki z tym problemem Niemcy podchodzili już kilkukrotnie, wprowadzając między innymi specjalne instrukcje na basenach czy przedziały w pociągach przeznaczone tylko dla kobiet. Angela Merkel potępiła akty przemocy, grożąc deportacją agresywnych imigrantów.

bEiiPlzb

Najnowszym pomysłem niemieckich władz są zorganizowane w Essen... kursy flirtowania. Zajęcia obejmujące naukę podejścia do Europejek noszą nazwę "Jak zakochać się w Niemczech" i traktują między innymi o tym, że "uśmiech nie oznacza zgody na pocałunek" oraz iż warto korzystać z aplikacji randkowych, by poznać kobiety zainteresowane relacją.

Jak przekonuje "trener flirtu" Horst Wenzel, kursy mają na celu poprawę procesu integracji, którego "miłość jest ważną częścią".

Co sądzicie o takiej formie "integracji"?

bEiiPlzh
bEiiPlzC
KOMENTARZE
(210)
Gość
5 lata temu
A może jest jakiś kurs obrony przed tym bydłem???!!!
gość
5 lata temu
popiedrolona masoneria chce wywrocic europe do gory nogami
Gość
5 lata temu
Serio?! To chyba jakies jaja! Przecież człowiek z dziczy wyjdzie ale dzicz z człowieka nigdy!
bEiiPlzD
Gość
5 lata temu
Żart? Powiedzcie ze to żart...
gość
5 lata temu
smiechu warte, patologii niemieckiej ciag dalszy, ale dalej ich beda sciagac wiec musza z nimi jakos zyc..
Najnowsze komentarze (210)
gość
5 lata temu
Może jeszcze zorganizujcie rządowy burdel z przyzwoitymi kobietami dla tego bydła!?! STOP dla tego patologicznego bydlła i DEPORTACJA!!! Oczywiście po odsiedzeniu długoletniego wyroku!!!
Gość
5 lata temu
Gdyby głupota miała wągry to by mieli mordy jak placek z kruszonka
dajcie spokój
5 lata temu
ja pie....le, dla nich to tylko kurs do domu przygotować
gość
5 lata temu
Żałosne......... ich się nie zreformuję może dzieci ich tak,ale nie dorosłych fanatyków religijnych. Żenada
gość
5 lata temu
No to wymyslili , jak sie panna nie zalapie na flirt , to zawsze za kare mozna ja zgwalcic , pokazali juz , co potrafia w sylwestrowa noc , co , przypominam , ci tchorze Niemcy , przez kilka dni ukrywali przed opinia publiczna !
gość
5 lata temu
Ale durni ci niemcy ha ha😁😁
gość
5 lata temu
hahahahahaha....hahahaah
gość
5 lata temu
to jest przygotowanie linii obrony dla gwalcicieli.takie bedzie tlumaczenie ze on przeciez tylko chcial flirtowac,a g****a baba sie na flircie nie poznala
bEiiPlzv
gość
5 lata temu
maz z kochanka tez przeprowadzili proces integracji z e mna po wypadku na wzuku inwalickim wywalili mnei na ulice trzymali tam wzieli wszytko i nasylali sady swoje majca moje cale zaplecze i dom najpierw zaatakowali niedotyka ziemi g****a potem gdy nieudalo sie dotyka ziemi byl likend majowy usiadlam jak inni n aziemi siedzi na ziemi nieudalo sie im potem niema domu a klucz mieli oni pelna symbioza zalzoenie zabic innych napewno asymilacja rzymianie robi to wczesneij z chescianami a potem na tym miejscu watykan
gość
5 lata temu
a kto by tam chciał flirtowac z Niemkami ....
lulu
5 lata temu
"kilku przykrych incydentów " pudel jak Ty coś powiesz .przestępstwa seksualne to 'przykre incydenty"
Sonia
5 lata temu
Czyli są jeszcze gorsze władze państwowe niż u nas...
gość
5 lata temu
Niemcy się ośmieszają. I to strasznie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś może być tak g***i. Jedyny kurs, jaki powinni przejść najeźdźcy to nauczenie się drogi powrotu na swój kontynent i kop na rozpęd.
Mieszkanka ni...
5 lata temu
Bardzo dobry pomysl ludzie z syrii sa bardzo wporzadku nie mowiac o b***e polskim w roznych zakatkach swiata. Nie znasz to sie lepiej nie wypowiadaj jeden z drugim zapatrzeni czesto w glupoty pisane w internecie.
...
Następna strona
bEiiPlzX