Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Grycan wraca do showbiznesu. Schudła? (FOTO)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
246
Podziel się:

"Polska Kardashianka" pochwaliła się talią osy i obcisłą sukienką. Tęskniliście?

Marta Grycan wraca do showbiznesu. Schudła? (FOTO)

Cztery lata temu showbiznes zawojowały przedsiębiorcze Marta, Wiktoria i Weronika Grycan, które stwierdziły, że będą "polskimi Kardashiankami". Niestety, dość szybko okazało się, że pozowanie na ściankach i chwalenie się swoim "światowym życiem" bardziej zaszkodziło interesom rodziny Grycanów, niż im pomogło. Na dodatek wyszło na jaw, że Marta i jej ambitne córki nie są dziedziczkami lodowej fortuny, więc lansowanie się na Kardashianki straciło rację bytu. Ostateczne słowo należało do męża Marty. Przypomnijmy: Grycanki nie wrócą do show biznesu. Adam im zabronił

Wygląda jednak na to, że tęsknota Marty za show biznesem jest znacznie większa niż zakazy męża. Grycanka pochwaliła się na Instagramie nowymi fotografiami, na których pokazuje swoją szczuplejszą niż dotychczas figurę. Celebrytka pokazała też talię osy, nad którą tak intensywnie pracowała, chwaląc się zdjęciami z aerobiku i pozując z gorsetami.

Zobaczcie, jak teraz wygląda. Tęskniliście?

Zobacz także: Gracanki jak Kardashianki
Zobacz także: Zobacz też:
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(246)
gość
7 lat temu
Matka ładniejsza od corek
gość
7 lat temu
Ona wygląda całkiem całkiem, córki za to fatalnie.
gość
7 lat temu
Szatańskie lochy
Gość
7 lat temu
halo panie grycan pana synowa znowu uciekla do maca i zlapala wifi!!!!
Gość
7 lat temu
Nie! Blagam tylko nie ona! Za dużo jej w dosłownym tego słowa znaczeniu xd
Najnowsze komentarze (246)
Ola
7 lat temu
oblesna swina scisnela sie pasem wyszczupolajacym nogi jak balerony ma :D
gość
7 lat temu
a jej wielką du pą szczególnie tęskniłem... tłuste świnie
ktoszuk
7 lat temu
nie,nie,nie i jeszcze raz NNNIIIEEEEE
gość
7 lat temu
tak myślę, że z rozpasłej s***i nie zrobi się gwiazdy, to jak rzucac perły przed wieprze...istna zgroza. Cała ta rodzina opasłych, tłustyk knurów i wieprzow nie powinna pokazywac się na forum...nic nie pomoze photo schop. wieprz zostanie wieprzem, szczególnie ta najmłodsza...toz to ryży potwór.... straszy chyba dzieci.. Kim Kardashian...bo padnę...Tamta rodzina to i****i i degeneracji - gotoowi puubliczie policzyc sobie nie tylko jajeczka w p******e , ale i na forum ilośc hemoroidów w d***e. A ta rodzina grycocyborgów jest chora do bólu. Jak mozna pokazywac swoje tłuste, obwisłe cielka hipopotamie na forum. Mając tak tłuste ryje powinno się schowac do mysiej dziury, by nikogo normalnego nie obrzydzac. .Skąd takim ludziom przychodzi do głowy, by robic z siebie posmiewisko. Zapamietaj z tłustego ryja nie zrobisz pięknej twarzy.
gość
7 lat temu
kaszaloty
gość
7 lat temu
To jest talia wieloryba ! Ubrała obciskające gacie w rozmiarze ,,MAMA SIZE'' a PUDEL to kupił .
gość
7 lat temu
tak myślę, ze z rozpasłej s***i nie zrobi się gwiazdy, to jak rzucac perły przed wieprze...istna zgroza. Cała ta rodzina opasłych, tłustyk knurów i wieprzow nie powinna pokazywac się na forum...nic nie pomoze photo schop. wieprz zostanie wieprzem, szczególnie ta najmłodsza...toz to ryży potwór.... straszy chyba dzieci.. Kim Kardashian...bo padnę...Tamta rodzina to i****i i degeneracji - gotoowi puubliczie policzyc sobie nie tylko jajeczka w p******e , ale i na forum ilośc hemoroidów w d***e. A ta rodzina grycocyborgów jest chora do bólu. Jak mozna pokazywac swoje tłuste, obwisłe cielka hipopotamie na forum. Mając tak tłuste ryje powinno się schowac do mysiej dziury, by nikogo normalnego nie obrzydzac. .Skąd takim ludziom przychodzi do głowy, by robic z siebie posmiewisko. Zapamietaj z tłustego ryja nie zrobisz pięknej twarzy. Najbrzydza to ta najmłodsza, nie dosc,ze gruba, ryża to jeszcze tłusta tłustoryja powinno sie posłac , nieuka do szkoły..../puste to i ogranizczone...Mysli,ze jak sie przejdzie po kawałku podłogi, to ktos na nią zwróci uwagę. Tandeta i kicz. One gdycanocyborgi zapomniały sobie kupic lustro. Facio kurd**el, nie przymierzając jak kaczor. Ona wielka jak babaryga z celulitem na kilometr. A bachory, zamiast do szkoły - robią z siebie małpy z cyrku. Poziom inteligencji tych pozal się boże grycocyborkow równy jest sztachecie w płocie. Ta wygląda jakby miała co najmniej Downa, tak jak ta ryża najmłodsza.
gość
7 lat temu
tak myślę, ze z rozpasłej s***i nie zrobi się gwiazdy, to jak rzucac perły przed wieprze...istna zgroza. Cała ta rodzina opasłych, tłustyk knurów i wieprzow nie powinna pokazywac się na forum...nic nie pomoze photo schop. wieprz zostanie wieprzem, szczególnie ta najmłodsza...toz to ryży potwór.... straszy chyba dzieci.. Kim Kardashian...bo padnę...Tamta rodzina to i****i i degeneracji - gotoowi puubliczie policzyc sobie nie tylko jajeczka w p*****e , ale i na forum ilośc hemoroidów w d***e. A ta rodzina grycocyborgów jest chora do bólu. Jak mozna pokazywac swoje tłuste, obwisłe cielka hipopotamie na forum. Mając tak tłuste ryje powinno się schowac do mysiej dziury, by nikogo normalnego nie obrzydzac. .Skąd takim ludziom przychodzi do głowy, by robic z siebie posmiewisko. Zapamietaj z tłustego ryja nie zrobisz pięknej twarzy. Najbrzydza to ta najmłodsza, nie dosc,ze gruba, ryża to jeszcze tłusta tłustoryja powinno sie posłac , nieuka do szkoły..../puste to i ogranizczone...Mysli,ze jak sie przejdzie po kawałku podłogi, to ktos na nią zwróci uwagę. Tandeta i kicz. One gdycanocyborgi zapomniały sobie kupic lustro. Facio k******l, nie przymierzając jak kaczor. Ona wielka jak babaryga z celulitem na kilometr. A bachory, zamiast do szkoły - robią z siebie małpy z cyrku. Poziom inteligencji tych pozal się boże grycocyborkow równy jest sztachecie w płocie. Ta wygląda jakby miała co najmniej Downa, tak jak ta ryża najmłodsza.
gość
7 lat temu
jezuuuuuuuu co to za tłustoryje, toż to grycanocyborgi
gość
7 lat temu
Marta jest cholernie seksowna.
gość
7 lat temu
stary portfel
Bolo👊
7 lat temu
Jak można schudnąć , jak się wpieprza lody , których się nie sprzedało .
gość
7 lat temu
nie ma co oglądać ale fakt Grycan to pyszne lody i ciasta
gość
7 lat temu
jest bardzo sexy :))
...
Następna strona