Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Grycan wraca do showbiznesu. Schudła? (FOTO)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
246
Podziel się

"Polska Kardashianka" pochwaliła się talią osy i obcisłą sukienką. Tęskniliście?

Marta Grycan wraca do showbiznesu. Schudła? (FOTO)
bEhhRVEB

Cztery lata temu showbiznes zawojowały przedsiębiorcze Marta, Wiktoria i Weronika Grycan, które stwierdziły, że będą "polskimi Kardashiankami". Niestety, dość szybko okazało się, że pozowanie na ściankach i chwalenie się swoim "światowym życiem" bardziej zaszkodziło interesom rodziny Grycanów, niż im pomogło. Na dodatek wyszło na jaw, że Marta i jej ambitne córki nie są dziedziczkami lodowej fortuny, więc lansowanie się na Kardashianki straciło rację bytu. Ostateczne słowo należało do męża Marty. Przypomnijmy: Grycanki nie wrócą do show biznesu. Adam im zabronił

Wygląda jednak na to, że tęsknota Marty za show biznesem jest znacznie większa niż zakazy męża. Grycanka pochwaliła się na Instagramie nowymi fotografiami, na których pokazuje swoją szczuplejszą niż dotychczas figurę. Celebrytka pokazała też talię osy, nad którą tak intensywnie pracowała, chwaląc się zdjęciami z aerobiku i pozując z gorsetami.

Zobaczcie, jak teraz wygląda. Tęskniliście?

bEhhRVED
bEhhRVEJ
bEhhRVEK
Zobacz także: Gracanki jak Kardashianki
bEhhRVEL
Zobacz także: Zobacz też:
bEhhRVFe
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(246)
gość
5 lata temu
Matka ładniejsza od corek
gość
5 lata temu
Ona wygląda całkiem całkiem, córki za to fatalnie.
gość
5 lata temu
Szatańskie lochy
bEhhRVFf
Gość
5 lata temu
halo panie grycan pana synowa znowu uciekla do maca i zlapala wifi!!!!
Gość
5 lata temu
Nie! Blagam tylko nie ona! Za dużo jej w dosłownym tego słowa znaczeniu xd
Najnowsze komentarze (246)
Ola
5 lata temu
oblesna swina scisnela sie pasem wyszczupolajacym nogi jak balerony ma :D
gość
5 lata temu
a jej wielką du pą szczególnie tęskniłem... tłuste świnie
ktoszuk
5 lata temu
nie,nie,nie i jeszcze raz NNNIIIEEEEE
gość
5 lata temu
tak myślę, że z rozpasłej s***i nie zrobi się gwiazdy, to jak rzucac perły przed wieprze...istna zgroza. Cała ta rodzina opasłych, tłustyk knurów i wieprzow nie powinna pokazywac się na forum...nic nie pomoze photo schop. wieprz zostanie wieprzem, szczególnie ta najmłodsza...toz to ryży potwór.... straszy chyba dzieci.. Kim Kardashian...bo padnę...Tamta rodzina to i****i i degeneracji - gotoowi puubliczie policzyc sobie nie tylko jajeczka w p******e , ale i na forum ilośc hemoroidów w d***e. A ta rodzina grycocyborgów jest chora do bólu. Jak mozna pokazywac swoje tłuste, obwisłe cielka hipopotamie na forum. Mając tak tłuste ryje powinno się schowac do mysiej dziury, by nikogo normalnego nie obrzydzac. .Skąd takim ludziom przychodzi do głowy, by robic z siebie posmiewisko. Zapamietaj z tłustego ryja nie zrobisz pięknej twarzy.
gość
5 lata temu
kaszaloty
gość
5 lata temu
To jest talia wieloryba ! Ubrała obciskające gacie w rozmiarze ,,MAMA SIZE'' a PUDEL to kupił .
gość
5 lata temu
tak myślę, ze z rozpasłej s***i nie zrobi się gwiazdy, to jak rzucac perły przed wieprze...istna zgroza. Cała ta rodzina opasłych, tłustyk knurów i wieprzow nie powinna pokazywac się na forum...nic nie pomoze photo schop. wieprz zostanie wieprzem, szczególnie ta najmłodsza...toz to ryży potwór.... straszy chyba dzieci.. Kim Kardashian...bo padnę...Tamta rodzina to i****i i degeneracji - gotoowi puubliczie policzyc sobie nie tylko jajeczka w p******e , ale i na forum ilośc hemoroidów w d***e. A ta rodzina grycocyborgów jest chora do bólu. Jak mozna pokazywac swoje tłuste, obwisłe cielka hipopotamie na forum. Mając tak tłuste ryje powinno się schowac do mysiej dziury, by nikogo normalnego nie obrzydzac. .Skąd takim ludziom przychodzi do głowy, by robic z siebie posmiewisko. Zapamietaj z tłustego ryja nie zrobisz pięknej twarzy. Najbrzydza to ta najmłodsza, nie dosc,ze gruba, ryża to jeszcze tłusta tłustoryja powinno sie posłac , nieuka do szkoły..../puste to i ogranizczone...Mysli,ze jak sie przejdzie po kawałku podłogi, to ktos na nią zwróci uwagę. Tandeta i kicz. One gdycanocyborgi zapomniały sobie kupic lustro. Facio kurd**el, nie przymierzając jak kaczor. Ona wielka jak babaryga z celulitem na kilometr. A bachory, zamiast do szkoły - robią z siebie małpy z cyrku. Poziom inteligencji tych pozal się boże grycocyborkow równy jest sztachecie w płocie. Ta wygląda jakby miała co najmniej Downa, tak jak ta ryża najmłodsza.
gość
5 lata temu
tak myślę, ze z rozpasłej s***i nie zrobi się gwiazdy, to jak rzucac perły przed wieprze...istna zgroza. Cała ta rodzina opasłych, tłustyk knurów i wieprzow nie powinna pokazywac się na forum...nic nie pomoze photo schop. wieprz zostanie wieprzem, szczególnie ta najmłodsza...toz to ryży potwór.... straszy chyba dzieci.. Kim Kardashian...bo padnę...Tamta rodzina to i****i i degeneracji - gotoowi puubliczie policzyc sobie nie tylko jajeczka w p*****e , ale i na forum ilośc hemoroidów w d***e. A ta rodzina grycocyborgów jest chora do bólu. Jak mozna pokazywac swoje tłuste, obwisłe cielka hipopotamie na forum. Mając tak tłuste ryje powinno się schowac do mysiej dziury, by nikogo normalnego nie obrzydzac. .Skąd takim ludziom przychodzi do głowy, by robic z siebie posmiewisko. Zapamietaj z tłustego ryja nie zrobisz pięknej twarzy. Najbrzydza to ta najmłodsza, nie dosc,ze gruba, ryża to jeszcze tłusta tłustoryja powinno sie posłac , nieuka do szkoły..../puste to i ogranizczone...Mysli,ze jak sie przejdzie po kawałku podłogi, to ktos na nią zwróci uwagę. Tandeta i kicz. One gdycanocyborgi zapomniały sobie kupic lustro. Facio k******l, nie przymierzając jak kaczor. Ona wielka jak babaryga z celulitem na kilometr. A bachory, zamiast do szkoły - robią z siebie małpy z cyrku. Poziom inteligencji tych pozal się boże grycocyborkow równy jest sztachecie w płocie. Ta wygląda jakby miała co najmniej Downa, tak jak ta ryża najmłodsza.
bEhhRVEX
gość
5 lata temu
jezuuuuuuuu co to za tłustoryje, toż to grycanocyborgi
gość
5 lata temu
Marta jest cholernie seksowna.
gość
5 lata temu
stary portfel
Bolo👊
5 lata temu
Jak można schudnąć , jak się wpieprza lody , których się nie sprzedało .
gość
5 lata temu
nie ma co oglądać ale fakt Grycan to pyszne lody i ciasta
gość
5 lata temu
jest bardzo sexy :))
...
Następna strona
bEhhRVFz